آمریکاییها برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد از coronavirus

خانه اوایل صبح روز شنبه با تصویب قانون با هدف کاهش تاثیر اقتصادی coronavirus با ارائه کمک های مالی به مردم نهفته این بیماری همه گیر.

اندازه گیری که گذشت 363-40 شامل مقررات که اطمینان حاصل شود که کارگران می توانند پرداخت می شود بیمار یا خانواده ترک, تقویت بیمه بیکاری و تضمین کند که همه آمریکایی ها را می توانید دریافت رایگان تست تشخیصی برای coronavirus.

تبلیغات

تصویب آن می آید پس از دو روز از عدم قطعیت در حالی که سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان Coronavirus می لرزد K خیابان بیشتر (D-کالیفرنیا.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinPelosi: خانه نزدیک ‘به قابل توجه در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بسته شبانه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط Philip Morris International — چرا لغو رویدادهای حس می کند در میان coronavirus | اوهایو رسمی می گوید 100K مردم در دولت ممکن است ویروس | آخرین روز مذاکرات بیش از طرح اقتصادی | تهمت وزن اضطراری اعلامیه پول: سهام رنج می برند بدترین ضرر و زیان از سال 1987 تصادف میان coronavirus وحشت | وال استریت clamors برای محرک | Pelosi, باز, برای افزایش سرعت, ویروس, لایحه, اما نمی خواهد صبر طولانی برای مردم بیشتر درگیر در مذاکرات فشرده به جای ایران نگرانی های چنین به عنوان هزینه پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در کسب و کار و حصول اطمینان از که هیچ مالیات دهندگان بودجه را می توان مورد استفاده برای سقط جنین.

آمریکا در ابتدا خود پرده برداری کرد قوانین چهارشنبه شب و تهدید به جلو حرکت کند با یا بدون توافق, اما با رشد تعداد coronavirus موارد منجر به افزایش تعداد مدرسه کسب و کار سرگرمی و ورزشی رویداد خاموش شدن ناگهانی – به عنوان به خوبی به عنوان تاریخی بازار سهام زیان – مجلس تحت فشار بودند به اقدام شدید است که در واقع ایستاده شانس تبدیل شدن به قانون است.

“ما می تواند تصویب لایحه ما دیروز” پلوسی به خبرنگاران گفت: در اواخر جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی در کنگره. “اما ما فکر آن را مهم است برای اطمینان از مردم آمریکا که ما مایل و قادر به کار با هم برای به دست آوردن یک شغل برای آنها انجام می شود.”

در عین حال سردرگمی بیش از اینکه آیا آنها تا به حال زده معامله باقی ماند و در اواخر جمعه شب با توافق نمایندگان مجلس با پرتاب آب سرد در یک معامله و گفت: Pelosi شروع به پریدن تفنگ در اعلام یک توافق است.

فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbsلوئیس (لو) کارل DobbsRepublicans را بر رأی اعتماد به نفس بالا خواهان بازگشت Barr میان آمریکا بحث برانگیز DOJ تصمیم گیری بر پشت در صندلی داغ بیشتر و سپس به طعنه مصاحبه با Mnuchin بود که در جلسه با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان بیل برای محافظت از کودکان آنلاین نیرنگ در رمزگذاری مبارزه بیشتر به عنوان نشان می دهد, بود, پخش, قبل از وزیر خزانه داری اعلام کرد در پایان این برنامه که آنها تا به حال در واقع رسیدن به یک اجماع.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت توییتی که او “به طور کامل” از این لایحه برای اطمینان از اضطراب توافق قانونگذاران که او آن را امضا و به قانون است. مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او کارگردانی بخش خزانه داری و نیروی کار “به موضوع قوانین و مقررات است که ارائه انعطاف پذیری به طوری که در هیچ راه خواهد کسب و کارهای کوچک بود صدمه دیده است.”

دو ساعت را صرف نهایی متن قانونی که در نهایت نبود علنا ارسال شده تا زمانی که درست قبل از نیمه شب — کمتر از یک ساعت قبل از مجلس رای دادند در آن است. تشکر. جاستین Jalbiجاستین AmashThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن بر ما coronavirus خطرات: “ما بسیار آماده برای این خانه می گذرد تاریخی قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت بر نیرنگ در Roger سنگ طوفان بیشتر (I-Mich.) رای “حاضر” بعد از او با انتقاد از این بازه زمانی کوتاه به بررسی لایحه تجدید نظر به tweeting که او “خواندن سریع است.”

سنا می رود که به این قانون مدتی در هفته آینده. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط Philip Morris International — چرا لغو رویدادهای حس می کند در میان coronavirus | اوهایو رسمی می گوید 100K مردم در دولت ممکن است ویروس | آخرین روز مذاکرات بیش از طرح اقتصادی | تهمت وزن اضطراری اعلامیه پول: سهام رنج می برند بدترین ضرر و زیان از سال 1987 تصادف میان coronavirus وحشت | وال استریت clamors برای محرک | Pelosi, باز, برای افزایش سرعت, ویروس, لایحه, اما نمی خواهد صبر طولانی برای سهام ایران رنج می برند بدترین ضرر و زیان از سال 1987 تصادف میان coronavirus وحشت بیشتر (R-Ky.) در بیانیه ای گفت که “سناتور نیاز به دقت بررسی نسخه فقط با گذشت خانه.” قانونگذاران همچنین پیش بینی با توجه به اقدامات بیشتری در هفته های آینده برای کمک به اقتصاد بهبود یافتن از تاثیر این بیماری همه گیر.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyTop ایران پست در نظارت تساوی رقابت سختی پلوسی: دموکرات ها به افزایش سرعت, ویروس, لایحه, اما نمی خواهد صبر طولانی برای ایران پشتوانه مک کانل: خانه coronavirus لایحه یک “ایدئولوژیک لیست آرزو” بیشتر (R-کالیفرنیا.) گفت: او با اعتماد به نفس سنا تصویب خواهد شد اندازه گیری اشاره کرد رئیس جمهور تماس برای هر دو مجلس برای حمایت از این قانون.

“من به صحبت رهبر [میچ] مک کانل یک زن و شوهر بار امروز. چالش در اینجا این است که راه مناسب برای همیشه انجام این مذاکرات; آنها باید از طریق کمیته — ما در یک زمان بحرانی در حال حاضر,” او گفت:. “و به طوری که آنها لازم نیست که تمام زبان رتبهدهی نشده است, اما من نگه داشتن سناتور پهلو به پهلو از آنچه بحث شد و چه شد به این لایحه.

“بنابراین من فکر می کنم آنها را نگاه بسیاری بر ما چگونه رای و آنها را مطالعه و بررسی این لایحه نیز ادامه داشته باشد. “اما من معتقدم که آن را از طریق به عنوان رئیس جمهور می گوید او می خواهد به آن را امضا کنید.”

این قانون را ایجاد یک ملی پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست برای اولین بار – البته تنها از طریق این سال به آدرس شیوع کروناویروس – به اطمینان حاصل شود که مردم نمی خواهد در صورت کاهش پرداخت اگر آنها دست از کار به دلیل بیماری. کارفرمایان با کمتر از 500 کارگر و همچنین به عنوان دولت و کارفرمایان را مجبور به ارائه دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی.

بر خلاف تقریبا تمام ثروتمند کشورهای صنعتی آمریکا ندارد دائمی ملی پرداخت می شود بیمار ترک برنامه. برخی از ایالت ها و محلات خود را ایجاد قوانین الزام کارفرمایان به ارائه مرخصی استعلاجی اما حدود 25 درصد از کارگران آمریکایی در حال حاضر ندارد و گزینه ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و بدون از دست دادن یک چک منجر به نگرانی که آنها می تواند گسترش coronavirus در سراسر جوامع خود.

دموکرات ها در ابتدا به معرفی یک لایحه در روز چهارشنبه که مورد نیاز همه کارفرمایان اجازه دهید به کارکنان تعلق حداقل هفت روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در علاوه بر این به یکی دیگر از 14 روز در دسترس بلافاصله وقتی اضطراری برای بهداشت عمومی مانند coronavirus; اما آنها در نهایت تصمیم گرفت تا آن را به طور موقت برنامه برای coronavirus بحران به جای جمهوری خواهان که به مدت طولانی مخالف ملی پرداخت می شود بیمار ترک برنامه.

این لایحه همچنین اجازه می دهد برای کارگران باید تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و ترک های پزشکی مربوط به قرنطینه و یا مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند به دلیل coronavirus. کارگران را از آنها به نفع کارفرمایان به مقدار حداقل دو سوم از معمول خود را پرداخت.

ارائه دادند ایران ارائه می کنند برای استرداد اعتبار مالیاتی به عنوان یک راه برای کمک به تامین هزینه های کسب و کار تطبیق پرداخت را ترک کنند مورد نیاز است.

بسته است و آخرین قسط از اقدامات کنگره در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس; مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته امضا $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های بسته بندی به قانون تقویت سازمان ملل برای مبارزه با ویروس.

تبلیغات

مک کارتی برای اولین بار اعلام کرد در طی یک کنفرانس تلفنی صبح روز پنجشنبه که او را پشتیبانی نمی کند را اندازه گیری و به نام نمایندگان مجلس برای به تعویق انداختن خود زنگ تفریح اجازه می دهد تا برای مذاکرات را ادامه دهد.

جمهوری خواهان در صبح روز جمعه شد و بنا به گزارش ها هنوز تمایلی به بازگشت به قانون زیر تغییرات ایجاد شده در طول پلوسی-Mnuchin مذاکرات است. یک نماینده مجلس ایران گفت: این تپه در اوایل روز شنبه که این لایحه تا به حال “شده تغییر به اندازه کافی برای محافظت از کسب و کارهای کوچک از یک ویرانگر دستور پرداخت را ترک کنند.”

رئیس جمهور – که هل دادن برای زبان در یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات اضافه شده به لایحه بیشتر نشان داد که او نه حمایت از این لایحه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر بیان کرد که “ما فقط فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی.”

اما پلوسی و Mnuchin پس از صحبت بیش از ده بار در روز جمعه شد در نهایت قادر به مخلوط کردن یک معامله است که کاخ سفید مایل به پشتیبانی.

Pelosi نشان داد که در خانه کار می کنند در بیشتر قوانین به آدرس این بیماری همه گیر در هفته های آینده.

“به عنوان مجلس سنا با این نسخهها کار به تصویب این لایحه در مجلس آغاز خواهد شد کار بر روی یک سوم پاسخ اضطراری بسته به حفاظت از سلامت و امنیت اقتصادی و رفاه مردم آمریکا,” او گفت: “سلام همکار” نامه ای اعلام کرد این قرارداد در اوایل شب جمعه است.

“ما این کار را ادامه داد: مشورت با دانشمندان و محققان بهداشت حرفه ای بهداشت عمومی مقامات و رهبران جامعه به طوری که ما می توانیم صنایع دستی موثر مبتنی بر شواهد پاسخ,” او اضافه شده است.

این لایحه همچنین تقویت بیمه بیکاری توسط تامین متحده با حداقل 1 میلیارد دلار کمک مالی برای مقابله با افزایش افزایش بیکاری ناشی از تاثیر coronavirus.

علاوه بر این اجازه می دهد آن را به صورت اضطراری کمک های غذایی برای خانواده ها با کودکان که به طور معمول دریافت رایگان و یا کاهش قیمت غذا در مدرسه در صورت تعطیلی مدارس به مدت بیش از پنج روز متوالی. کار و کار آموزش های مورد نیاز برای کمک های غذایی نیز می تواند به حالت تعلیق درآمد.

تصویب لایحه آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید به طور رسمی اعلام اضطراری ملی است که اجازه می دهد تا سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) برای دسترسی به میلیاردها دلار و بسیج کارکنان برای کمک به دولت های محلی و سازمان های رسیدگی به شیوع کروناویروس.

پس از رای مجلس را ترک واشنگتن و نمی توان برای حداقل یک هفته که قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح; با این حال که زنگ تفریح می تواند تمدید شود اگر coronavirus یمن در روزهای آینده.

چند قانونگذاران بوده است خود quarantining با توجه به قرار گرفتن در معرض افراد مبتلا به کروناویروس در حالی که حداقل یکی سنا کارمند تبدیل شده بیمار مبتلا به ویروس است.

بیش از 2,110 آمریکایی که آزمایش مثبت برای coronavirus با حداقل 48 کشته و از شب جمعه در حالی که بیش از وجود دارد 145,000 مورد تأیید و 5,400 مرگ و میر در سراسر جهان است.

به روز شده: 1:46 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>