قانونگذاران مجلس نگاه به tamp پایین وحشت آمپر تا پاسخ تلاش های خود را در مناطق

به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس در ادامه به رشد تعدادی از قانونگذاران مجلس در حال کار برای tamp پایین وحشت قرار داده و پاسخ برنامه های اقدام به عقب در صفحه اصلی مناطق.

نمایندگان مجلس به تازگی تصویب دو اورژانس coronavirus امداد بسته و در حال کار بر روی یک سوم اما در خارج از مراحل گرفته شده در این کنگره گفت: اعضای آنها در حال همکاری با مقامات محلی برای اطمینان از افراد دسترسی به اطلاعات مناسب و منابع مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

Rep. دنور Rigglemanدنور RigglemanOvernight دفاع: Bolton, اوباما و دیدن روابط نزدیک به چالش کشید | واکنش بخار بیش از Dem مانور در ایران اسکناس |تهمت انتقاد دموکرات ها بیش از جنگ قدرت رای مجلس ایران معرفی لایحه امن ثبت نام رای دهندگان سیستم در برابر خارجی نرم GOP دود بیش از دموکرات ها’ مانور برای آوردن ایران صورتحساب بیشتر (R-Va.) گفت: او مشغول به کار شده است برای هفته ها به خارج جلوتر از پاسخ تلاش های داشتن راه اندازی تیم های واکنش اضطراری در سراسر منطقه خود را و مطمئن شوید که آخرین به روز رسانی در جایی که برای گرفتن آزمایش به راحتی در دسترس هستند در وب سایت خود را. ویرجینیا جمهوری خواه گفت: او همچنین تلاش برای در دسترس خواهد بود به ترکیبات خود را به آدرس نگرانی های خود را با داشتن برگزار مجازی townhall پنج شنبه گذشته که تا به حال بیش از 800 شرکت کنندگان است.

تبلیغات

“شما می دانید, من, نظامی, بنابراین ما راه اندازی یک تیم واکنش اضطراری در سراسر پنجم منطقه و ما در حال هماهنگی با بیمارستان ها و ادارات بهداشت محلی به طوری که مردم با دفتر ما تماس بگیرید و یا می توانید تماس بگیرید و کسانی که در ادارات بهداشت و ما در واقع در تلاش برای متقاعد کردن آنها را به راه اندازی اورژانس خطوط تماس ویژه برای coronavirus تست چون شما می دانید شما نمی توانید به آزمایش در بیمارستان, راست?” او گفت: تپه در مصاحبه.

“شما باید علامتی و یک کیت تست و ارسال [آن]” او ادامه داد: “بنابراین ما در حال تلاش برای ایجاد نوعی از پاسخ تیم در سراسر منطقه در دفاتر منطقه که در آن مردم می توانند اطلاعات اورژانس.”

Riggleman گفت: پاسخ او تیم در حال حاضر دریافت ورودی از یکی از بخش های آتش در منطقه خود را به عنوان او کار می کند در تهیه یک طرح به سطحی موقعیت خود را در صورتی که کارکنان اورژانس از جمله اجرای قانون و آتش نیاز به قرنطینه شود — مسئله او امیدوار خواهد بود خطاب در آینده قانون.

“در حال حاضر من نمی گویم به وحشت اما اجازه دهید پیش بروید و این برنامه در محل در مورد چیزی که اتفاق,” او گفت:, و اضافه کرد که دفتر خود را متعهد به باقی مانده قابل دسترسی در طول بیماری همه گیر.

“من نمی خواهم مردم را به وحشت زیرا ادراک می تواند به واقعیت تبدیل,” او اضافه شده است. “و اگر مردم حقایق من فکر می کنم که می توانید tamp کردن هر گونه شک و تردید که به اعتقاد من مهم ترین چیز برای ما انجام دهید در حال حاضر نه تنها به ارائه راه حل اما برای tamp پایین قطعیت و به مردم اجازه می دانم که ما در حال کار بر این موضوع است.”

تبلیغات

در ضمن Rep. دبی Mucarsel-پاولدبی Mucarsel-PowellFive آمریکای لاتینی که می تواند بایدن را در حال اجرا همسر اوباما نتواند به غلبه بر رویه مانع نیاز به آوردن قطعنامه در محکومیت ساندرز به طبقه یادداشت: دموکراتیک رقبا باید هفت روز برای جلوگیری ساندرز بیشتر (D-Fla.) همچنین ابراز نگرانی پر اضطراری کارگران در حال کار بر روی یک طرح رسیدگی به پتانسیل کمبود متخصصان پزشکی اشاره کرد که کمبود پزشکان و پرستاران در دولت می تواند تقویت شود در صورتی که اقدامات احتیاطی مناسب نیست گرفته شده برای محافظت از کسانی که در این صنعت است.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به انجام این کار وجود دارد اما بسیاری از پزشکان خارجی که به ایالات متحده می آیند [که] از شهروندان در حال حاضر, اما آنها به پزشکی درجه در کشورهای خود را, اما آن را بسیار دشوار است برای آنها را به دریافت مجوز خود را در اینجا به طوری که آنها را تا پایان انجام کارهای دیگر” او توضیح داد. “پس چگونه ما آنها را در هیئت مدیره برای موقعیت های مانند است که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر به طوری که ما می تواند به فعال کردن آن کارگران؟”

“بنابراین منظور من چیز وجود دارد که ما می توانید انجام دهید و آن را به یک ماده از تفکر کمی خارج از جعبه و بسیج یک کمی سریع تر از معمولا دولت می کند.”

Mucarsel-پاول گفت او شده است برگزاری کنفرانس تلفنی با مقامات بهداشت عمومی, chiefs of police در شهرستان مونرو, گارد ساحلی, بالا, بیماری های عفونی پزشکان و اداره کسب و کار برای آماده سازی باقی می ماند و به اطلاع او گفت: تپه در مصاحبه ای در روز شنبه. او همچنین ارائه یک راهنمای منابع برای ترکیبات خود را بر روی وب سایت خود و برگزار مجازی townhall در روز شنبه.

Rep. ست Moultonست MoultonTrump مجموعه به مقابله با او استیضاح دشمنان بایدن خطوط بالا-مشخصات عملیاتی را به مبارزات انتخاباتی در آیووا DCCC را در “لیست سیاه” محافظت سفید نر سیاسی وضعیت موجود بیشتر (D-جرم.) نیز با تاکید بر اهمیت داشتن یک عملکرد اتاق عملیات در طول دوره بحران بهداشت و درمان گردد داشتن یک سیستم است که شناسایی شدت و واکنش مناسب برای اتاق عملیات در تلاش برای نگه داشتن هر دو کارکنان و ترکیبات بی خطر است.

“این سیستم سه لایه — که اتخاذ شده است ده ها تن از دیگر دفاتر خانه — توصیه کارکنان از اماکن 50 نفر ظرفیت در رویدادهای اما اجازه می دهد تا کارکنان به حرکت به جلو با قبل از تایید سفر در سطح یک” Moulton هیل گفت: در مصاحبه. “در سطح دو و کارکنان باید برای کار از خانه مگر اینکه آنها را به اختصاص یک دفتر چرخش با همه کار سفر معلق و رویداد شرکت کنندگان نیاز به از پیش تایید شده است.”

سطح سه نیاز به تمام کارکنان به محل کار از خانه با هیچ رویدادی و در جلسات حضوری در حال وقوع است.

“ما در حال حاضر کامل و 100% کار از خانه ظرفیت همه دارای یک لپ تاپ” Moulton گفت. “همه تلفن همراه قادر به گوشی های تلفن همراه در حال حاضر فرستاده — تمام این مسائل است که مردم در حال مبارزه از طریق در حال حاضر که این اخبار برای ما. بنابراین ما باید این آزادی را به نگرانی در مورد چیزهایی مانند اینکه آیا یا نه ما در حال گرفتن ما اشتراک مجله در این نقطه است.

“بنابراین ما در حال آماده به راک در اینجا” او ادامه داد. “و من فکر می کنم که مهم است چرا که ما نیاز به نگه داشتن در خدمت ما ترکیبات — ما نمی توانیم به یک موقعیت که در آن ما قادر به انجام شغل ما چون ما در خدمات عمومی.”

Moulton که قبلا خدمت در نیروی دریایی گفت که او نیز گام های بلندی برای مبارزه با اطلاعات غلط در مورد ویروس برای اطمینان از ترکیبات خود را در حال دریافت جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات در دسترس قرار دادن غیر سیاسی coronavirus به روز رسانی ایمیل در علاوه بر این به ایجاد یک مرکز اطلاعات بر روی وب سایت خود را.

“بزرگترین نگرانی این است که عدم اطمینان — افراد نمی دانید که چه باید بکنید و عدم روشن قاطع رهبری,” او گفت:. “نگاه اگر شما ارائه روشن و قاطع رهبری, شما می توانید ایجاد اعتماد و اعتماد به نفس.

“این زمانی است که من زمانی که من ترکیبات نیاز به می دانم که آنها در حال رفتن به سمت راست حرکت شبیه چمچه زنی از من آنها در حال رفتن برای دریافت اخبار بد در کنار خوب من فقط برای رفتن به یک تشویق کننده” مشاهده ادامه داد. “من قصد دارم به آنها بگویید که چگونه به آماده سازی و به آنها بگویید که همه چیز را ما می دانیم و آنچه را که آنها می توانید انجام دهید. بنابراین به جای نشستن در خانه و وحشت آنها در واقع می تواند استفاده از وقت و انرژی خود را به طور موثر با گرفتن آماده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>