خانه GOP رهبران بازگشت تلاش برای افزایش وام کسب و کار کوچک

بالای آمریکا و در حال سیگنالینگ پشتیبانی از میلیاردها دلار بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک ویران coronavirus بیماری همه گیر.

خانه رهبران ایران در حال صف آرایی در اطراف خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات مبارزه برای رهایی وام را درب | داو soars بیش از 1600 امتیاز | Kudlow می گوید مقامات ‘نگاه’ ارائه coronavirus اوراق قرضه تهمت مقامات در تلاش برای دریافت coronavirus-امداد وام را درب Kudlow می گوید دولت ‘نگاه’ ارائه coronavirus اوراق قرضه‘s تماس برای اضافی $250 میلیارد به توان موجود برای وام کسب و کار کوچک. درخواست شده توسط Mnuchin به چهار رهبران کنگره در هر دو طرف می آید کمتر از دو هفته پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOvernight مراقبت های بهداشتی: ما بازدید 10,000 coronavirus مرگ | برگ برنده سیاهی ‘دوستانه’ صحبت با بایدن در پاسخ | تهمت را رد گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان “فقط اشتباه’ | کومو می بیند ممکن است نشانه ای از منحنی مسطح در نیویورک ما نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش Barr می گوید دادستان به نظر coronavirus خطر که تعیین وثیقه: گزارش بیشتر در امضا و به قانون 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است که شامل 350 $میلیارد دلار برای وام کسب و کار کوچک شناخته شده به عنوان چک Protection Program (PPP).

پس از گفتگو با Mnuchin, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyThe هیل Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی پلوسی مک کانل برخورد بیش از بعدی coronavirus لایحه پلوسی فلس عقب coronavirus زیرساخت پیشنهاد بیشتر (R-کالیفرنیا.) گفت: آن را تبدیل به آشکار است که بیشتر بودجه مورد نیاز است.

تبلیغات

“تقاضا برای [PPP] بوده است طاقت فرسا و فقط در یک هفته, دولت فدرال فراهم کرده است دهها میلیارد دلار در امداد. من با صحبت وزیر خزانه داری Mnuchin این صبح و او روشن ساخته است که پول بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای برنامه” مک کارتی در بیانیه ای گفت.

“بعد از امروز او را به یک درخواست رسمی به کنگره است. من از وزیر درخواست و زیر سنا تصویب مجلس باید به سرعت حرکت می کند به انجام همان و ارائه اعتماد به نفس برای کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور است که خود دولت وجود دارد خواهد بود برای آنها را” مک کارتی اضافه شده است.

خانه اقلیت شلاق استیو Scaliseاستفان (استیو) یوسف ScaliseTop توافق قانونگذاران فشار به عقب بر نیاز به صورت ویژه نظارت کمیته coronavirus کمک پلوسی اشکال کمیته مجلس برای نظارت بر coronavirus پاسخ پلوسی تصدیق به امن عبور سریع از coronavirus کمک های بیشتر (R-لا.) گفت: بودجه افزایش است یک گام مهم در کمک به کسب و کارهای کوچک شناور ماندن در طول بحران.

“چک برنامه حفاظت شده است بسیار مهم است که هدف و ما نیاز به مطمئن شوید که آن کار را برای همه کسب و کارهای کوچک نه فقط کسانی که برای اولین بار در خط به طوری که کارگران آمریکایی را شغل برای رفتن به یک پناهگاه در محل سفارشات در حال برداشته” او در بیانیه ای گفت. “یک روز به زودی زندگی ما شروع خواهد شد به حالت عادی بازگشت.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFlorida دموکرات بازدید دولت بیش از وام کسب و کار کوچک rollout برروی تپه را Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی شومر می گوید ملت خواهد “قطعا” نیاز به کروناویروس جدید امداد لایحه بیشتر (R-Ky.) نشان داده است که او به دنبال به حرکت به سرعت به تصویب بودجه اضافی برای این برنامه با بالا اتاق به دنبال تصویب آن را به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.

تبلیغات

“کنگره نیاز به عمل با سرعت و تمرکز کل به ارائه پول بیشتری برای این uncontroversial دو حزبی برنامه. من کار خواهد کرد با Mnuchin و رهبر شومر و امیدواریم به تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه” مک کانل در بیانیه ای گفت.

Mnuchin گفت که او انتظار دارد که بودجه را به تصویب هر دو مجلس در روزهای آینده, اما شده اند وجود دارد هیچ برنامه ریزی اطلاعیه در مورد زمانی که این لایحه ممکن است به کف خانه.

“ما مشتاقانه منتظر به سنا عبور که در روز پنج شنبه و خانه عبور است که روز جمعه” Mnuchin گفت: در رویداد سه شنبه بعد از ظهر.

تماس برای کمک های اضافی به حمایت هر دو حزب با بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiWe نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش فلوریدا از حزب دموکرات بازدید دولت بیش از وام کسب و کار کوچک rollout برروی تپه را Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفتن سی ان ان که چک حفاظت از برنامه “واقعا نیاز به پول حق دور ما می دانیم که به دلیل تقاضا است.”

اما او افزود که دموکرات “می خواهید مطمئن شوید که برنامه تجویز شده است در راه است که نمی تحکیم نابرابری در چگونه مردم از دسترسی به سرمایه به جای سود برای هر کسی که واجد شرایط برای آن است. ما می خواهیم به برخی ملاحظات اگر ما برای رفتن به جلو با آن است.”

برنامه بدست خاموش به شروع سنگی با شکایت از هر دو وام گیرندگان و وام دهندگان در مورد قوانین و روند درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>