خانه ایران رهبر پمپ ترمز در پیگیری به کروناویروس بسته امداد

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHoyer می گوید: مجلس انتظار دارد به پاس Coronavirus لایحه روز جمعه یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — Last-minute شکایت تهدید T coronavirus کمک کند | آنچه در بسته | Pelosi تصدیق به امن عبور سریع | گسترش آزمایش نشان می دهد نشانه هایی از فشار مک کارتی مخالف به اتفاق آراء رضایت در T coronavirus پاسخ بیشتر (R-کالیفرنیا.) پرتاب آب سرد در بحث از حرکت رو به جلو با یکی دیگر از coronavirus محرک لایحه پس از خانه می گذرد 2 تریلیون دلار بسته نجات در روز جمعه.

مک کارتی پنجشنبه به خبرنگاران گفت که کنگره باید اجازه می دهد زمان برای سه موجود اقدامات لازم برای بازی کردن قبل از حرکت رو به جلو با وضع قوانین بیشتر برای مقابله با این بیماری همه گیر.

نظرات خود را به عنوان خانه آماده را به سنا گذشت 2 تریلیون دلار اقتصادی امداد لایحه که رهبران به دنبال تصویب رای دادن صدا.

تبلیغات

در حالی که منتقدان این لایحه دو حزبی مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) استدلال تاریخی قانون رفتن نیست به اندازه کافی برای کاهش مالی خرید اینترنتی از شیوع مک کارتی استدلال آن را خیلی زود به بازیگران قضاوت در آن اندازه گیری و دو است که قبل از آن.

“من نمی تواند خیلی سریع به شما می گویند که به نوشتن چیز دیگری است. اجازه دهید اجازه دهید این لایحه کار فقط به عنوان به ما اجازه دو صورت حساب های دیگر کار می کنند نیز هست. و هر تصمیم ما را به رفتن به جلو اجازه دهید آن را با دانش و اجازه دهید آن را با تجربه از آنچه در زمین در آن لحظه در زمان,” او گفت.

مک کارتی اشاره کرد که در اوایل قوانین تصویب شده توسط کنگره در پاسخ به همه گیر است فقط در حال حاضر شروع به اثر می آیند.

“کسانی که فقط در حال حاضر در حال اجرا. در حال حاضر شما بیش از 2 تریلیون دلار به اقتصاد این مناطق است که ما می دانیم که مورد نیاز هستند و شما اینجا نشسته صحبت کردن در مورد نیاز به یکی دیگر از لایحه,” او اضافه شده است. “اگر چیزی مورد نیاز است در آینده اجازه دهید که تصمیم گیری. اما اجازه نمی دهند که تصمیم گیری بدون اجازه می دهد این لوایح به قرار دادن به اقتصاد است.”

ایران با رهبر مبنی بر اینکه آیا فاز چهار بسته امداد مورد نیاز است در تضاد با بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — Last-minute شکایت تهدید T coronavirus کمک کند | آنچه در بسته | Pelosi تصدیق به امن عبور سریع | گسترش آزمایش نشان می دهد نشانه هایی از فشار پلوسی: دموکرات ها چشم دوخته اند بیشتر پرداخت های نقدی در آینده اضطراری لایحه بیشتر‘s (D-کالیفرنیا.) موقعیت. کالیفرنیا از حزب دموکرات به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه او انتظار دارد که این خانه را به سرب در ساخت یک چهارم اندازه گیری.

پلوسی گفت: “چهار بزرگ” — پلوسی مک کارتی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه قانونی مهاجران در خطر از دست دادن وضعیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سنا به اتفاق آرا می گذرد T coronavirus بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-Ky.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerLegal مهاجران در خطر از دست دادن وضعیت در طول coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن: کنگره به سرعت تصویب تریلیون بسته محرک اقتصادی کوبا می گوید او می خواهم در کونی, دختر خواهد بود و اگر مهمانی در طی coronavirus همه گیر تر (D-n. y.) — باید کار را به نشانی کارگر حمایت پرداخت می شود, ترک, مواد غذایی کمک های مالی اضافی به آمریکا و رایگان درمان پزشکی مربوط به کوروناویروس.

مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه گفت: “سنا در حال رفتن به ماندن زیرک” در صورتی که اضافی قانونی عمل مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید