خانه آزادی پارلمانی رئیس تایید کالینز گرجستان سنا پیشنهاد

Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), رئیس خانه آزادی حزبی تایید و تشکر. Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsSunday نشان می دهد پیش نمایش: 2020 نامزدها نگاه به کارولینای جنوبی یک شبه دفاع: هفت روز “کاهش خشونت’ شروع می شود در افغانستان | آمریکا و طالبان برنامه ریزی برای امضای قرارداد صلح Feb. 29 | تهمت می گوید: intel کار دارای چهار نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با توجه به چهار نامزد برای رئیس اطلاعات بیشتر (R-Ga.) در مسابقه ابتدایی خود را در برابر دیابت کلی Loefflerکلی LoefflerDoug Collins علاقه مند در اطلاعات ملی نقش با وجود تهمت بهره تپه صبح روز سه گزارش — Sanders, Dems صفر در سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به داگ کالینز به عنوان نامزد برای مدیر اطلاعات ملی بیشتر (R-Ga.) در روز دوشنبه ارائه کالینز با کلید محافظه کار حمایت در گرم نبرد برای ایران گرجستان سنا نامزدی.

“من خوشحال هستم برای حمایت از دوست خوب من و آزادی جنگنده کنگره داگ کالینز برای دفتر سناتور برای دولت بزرگ گرجستان” Biggs گفت: در حمایت فاکس نیوز, اولین گزارش شده است.

Biggs — رهبر یکی از تاثیر گذار ترین گروه های محافظه کار در خانه — کار کرده از نزدیک با کالینز که در خدمت به عنوان جمهوری خواه در کمیته قضایی مجلس در استیضاح. کالینز است که میله میله به پایین از رتبه بندی خود را عضو موقعیت بر روی پانل در روزهای آینده.

تبلیغات

کالینز یکی از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی بیشترین آوازی مدافعان در پایین مجلسی, تشکر Biggs و برجسته تایید شده در حساب توییتر خود را.

“.@andybiggs4az رئیس آزادی حزبی یکی از قهرمانان واقعی در سی مبارزه برای کاهش بدهی های ملی ما یک بی امان مدافع رئیس جمهور تهمت و دوست بزرگ. من افتخار دارم که حمایت خود را در این مسابقه برای سنا! #gapol #gasen” او هنوز توییتی.

تبلیغات

Loeffler, یک بازرگان ثروتمند بود که منصوب شده توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) در سال گذشته برای پر کردن سابق بهداشت ، جانی Isaksonجانی IsaksonProgressive گروه پشت سنا نامزدها در گرجستان, آیووا یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه خواستار برش مدیکید ACA توسط T | تهمت پیشنهاد حذف FDA اقتدار بیش از توتون و تنباکو | قانونگذاران نا امید کمبود بودجه اضطراری برای coronavirus ضد سقط گروه پشت Loeffler انتخابات پس از مخالفت با او در مجلس سنا انتصاب بیشتر‘s (R-Ga.) صندلی به دست آورد تا به حمایت از ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSanders در معرض خطر است نه یک برنده Buttigieg برای تلفن های موبایل زنگ هشدار بعد از ساندرز برنده نوادا جایی که ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه بیشتر (R-Ky.) و کار کرده است برای اثبات محافظه کار اعتبار.

پس از او استخدام کرده است تعدادی از کارکنان از محافظه کار ادارات — از جمله یک دستیار کار می کرد که برای سابق خانه آزادی پارلمانی رئیس علامت مراتعMark Randall MeadowsLawmakers کوره اداره آمار مقامات پس از گزارش امنیت سایبر مسائل قانونگذاران محافظه کار هشدار می دهند پلوسی در مورد ‘نرخ-تنظیم تعجب صورتحساب تعمیر خانه رهبر ایران می گوید انتقال از Vindman بود مناسب تر (R-N. C.). او همچنین ملاقات با کلید های خارج از گروه با تعدادی از آنها اعلام حمایت خود را از پیشنهاد او و دریافت تاییدیه از همکاران محافظه کار در اتاق بالایی از جمله سنسور. مارشا بلکبرنمارشا BlackburnTikTok معرفی جدید کنترل والدین سقط جنین جنگ شعله ور در کنگره Hillicon دره: قاضی تصویب T-Mobile, Sprint ادغام | FTC به نقد و بررسی گذشته بزرگ با تکنولوژی معاملات | مقامات دولتی برای بیش بپرسید امنیت سایبر کمک کند | خانه نزدیک شدن پیش نویس لایحه self-driving cars بیشتر (R-Tenn.), تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonSunday نشان می دهد پیش نمایش: 2020 دموکرات اسب دوانی برای نقطه بالا جلوتر از نوادا قفقاز سنا رای به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت برای حمله به ایران Coronavirus خطرات برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 بیشتر (R-ارک.) و دب فیشردبرا (Deb) Strobel FischerLoeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد بولتون upends تهمت استیضاح محاکمه تپه صبح روز سه گزارش — استیضاح گمنام در انتظار بازگشت قانونگذاران بیشتر (R-Neb.).

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا لابی کمپ برای تعیین کالینز به صندلی در نوامبر اما گرجستان فرماندار در نهایت تصمیم گرفتند برای انتخاب Loeffler. رئیس جمهور از عموم ستایش Loeffler زیر رای خود در استیضاح.

منابع نزدیک به رئیس جمهور گفت: بعید است تهمت را درگیر اولیه با وجود رابطه نزدیک کار با کالینز.

“من فکر نمی کنم او گفت:” ایران عضو وقتی پرسیده شد که اگر تهمت تایید خواهد شد.همه در همه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر