آمریکا راه اندازی رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را لغو صدا خفه کن ممنوعیت صادرات

آمریکا در حال راه اندازی یک بررسی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به لغو ممنوعیت فروش اسلحه صدا خفه کن برای شرکت های خصوصی و اشخاص در کشورهای خارجی است.

قانونگذاران در یک فرعی از خانه پنل نظارت و اصلاحات درخواست اسناد و مدارک مربوط به تصمیم گیری در سیاست بالا بردن نگرانی های است که یک مقام رسمی در کاخ سفید بود که با انگیزه های شخصی و سیاسی به دست آورید.

“کمیته فرعی امنیت ملی عمیقا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در 10 ژوئیه سال 2020 تصمیم به سرنگونی یک دیرینه ممنوعیت صادرات اسلحه صدا سرکوبگران به نهادهای خصوصی واقع در کشورهای خارجی” نوشت: Rep. Stephen LynchStephen فرانسیس LynchHillicon دره: بریتانیا ممنوعیت Huawei از شبکه های 5G | Shipt کارگران به اعتصاب گسترده ساختار | دموکرات پرس, گوگل, اپل بیش از خارجی, شفافیت خانه دموکرات پرس گوگل و اپل برای افزایش شفافیت در اطراف خارجی متعلق به برنامه های تپه انتخاباتی گزارش: جکسون حکم پوشش صورت به عنوان جمهوریخواه روش تر (D-جرم.), رئیس کمیته فرعی امنیت ملی در نامه ای به کاخ سفید است.

تبلیغات

“ما بیشتر ناراحت گزارش های اخیر که تصمیم گیری ساخته شده بود در خواست یک مقام کاخ سفید با شخصی و وابستگی مالی به آمریکا سرکوبگر انجمن (ASA) که حامیان ایستاده به طور بالقوه میلیون ها دلار به عنوان یک نتیجه مستقیم سیاست جدید است.”

به گزارش نیویورک تایمز در اوایل این ماه که برگ برنده دولت فشار برای لغو یک سال 2002 ممنوعیت صادرات از سر و صدا سرکوبگران برای سلاح گرم پیشگام شد رئیس جمهور معاون دستیار و کاخ سفید وکیل مایکل ویلیامز که قبلا به کمک اجرای ASA یک گروه تجارت به نمایندگی از صدا خفه کن تولید کنندگان.

“مایکل ویلیامز دخالت در ایالات متحده تفنگ سیاست و به طور خاص خود را گزارش داد و نقش مهمی در تغییر وزارت امور خارجه 2002 محدودیت های خارجی صادرات اسلحه گرم سرکوبگران افزایش قابل توجهی نگرانی در مورد اینکه آیا ایمنی از مردان و زنان ما در حال رد و بدل شده برای استفاده شخصی یا تجاری سود” لینچ نوشت.

کمیته فرعی درخواست کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه ارائه اسناد و مدارک مربوط به ویلیامز ارتباطات و دولت ایالات متحده در بین جلسات مربوط به “خارجی صادرات اسلحه گرم سکوت, صدا خفه کن و صدا سرکوبگران توسط 11 اوت سال 2020 است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر