خانه دموکرات لایحه چشم پوشیدن از نسخه copays برای پرسنل نظامی و خانواده ها

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه ایلین لوریاایلین گودمن LuriaOvernight دفاع: نیروی دریایی رئیس استعفا بیش از ناو هواپیمابر بحث | تهمت جایگزین پنتاگون IG | بیمارستان خدمه کشتی, عضو آزمایشات مثبت برای coronavirus نیروی دریایی رئیس استعفا در میان داد و بیداد بر سر دست زدن به هواپیما حامل coronavirus بحران Tammy Duckworth خواستار اقدام نیروی دریایی وزیر به استعفا بیشتر (Va.) و لیزا بلانت روچستر (Del.) در روز سه شنبه معرفی یک لایحه است که چشم پوشیدن از نسخه copays برای پرسنل نظامی و خانواده های آنها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این لایحه “به وزیر دفاع قدرت به چشم پوشیدن از TRICARE copays در داروهای تجویزی در طول اضطراری برای بهداشت عمومی یا ملی اضطراری” لوریا گفت: در بیانیه ای با اشاره به بهداشت و درمان نظامی سیستم مدیریت توسط وزارت دفاع است.

TRICARE ذینفع در حال حاضر پرداخت $10 copay برای 90 روز عرضه یک داروی عمومی و 29 $برای نام های تجاری از مواد مخدر از طریق پست الکترونیکی سفارش. ذینفع که نسخه خود را در نظامی امکانات درمان (MTF) را پرداخت copay.

پس از گسترش coronavirus همه گیر MTF داروخانه ها دیده می شود افزایش ترافیک منجر آنها را به حالت تعلیق در دسترسی برای بازنشستگان و سایر ذینفعان.

“این copays در پست الکترونیکی سفارش نسخه می تواند غیر منتظره بار مالی در طول این زمان از عدم قطعیت” لوریا در بیانیه ای گفت.

لوریا عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس است قبلا به رهبری آمریکا تلاش برای کاهش هزینه داروهای تجویزی برای جانبازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>