آمریکا ‘نگران’ با اتهامات در مورد دیپلمات در برزیل

دموکرات ها در کمیته روابط خارجی مجلس می گویند که “بسیار نگران” توسط گزارش از برزیل که سفیر آمریکا در این کشور قاب مذاکرات تجاری به عنوان مفید به reelecting رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید او را بان Infinite از عامل ها در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 افشای مالی نشان می دهد درآمد در Mar-a-لاگو دیگر عمده باشگاه خزانه داری برای انجام بررسی سیاست های مالیات معاف وضعیت دانشگاهها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی بیشتربا توجه به گزارش نیویورک تایمز.

رسانه های خبری در برزیل گزارش داده اند که سفیر ایالات متحده تاد چپمن گفته مقامات در این کشور این امر را افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب مجدد اگر این دو کشور قادر به رسیدن به یک توافق در بلند کردن اجسام اتانول تعرفه ها. برزیل در حال حاضر تعرفه های کلیدی صادرات از آیووا, نوسان-دولت است که بسیار مهم خواهد بود در ماه نوامبر به عنوان نظر سنجی در حال حاضر نشان می دهد یک مسابقه.

وزارت امور خارجه تأکید کرده است در بیانیه ای به بار که به اتهام “چپمن خواسته است برزیلی ها به حمایت خاص ایالات متحده نامزد هستند false” و ما را حفظ خواهد کرد تلاش برای کاهش تعرفه ها.

تبلیغات

اما دموکرات ها در حال گزارش نگران چپمن اقدامات را نقض دریچه عمل می کنند که میله کارکنان فدرال از ساخت حزبی سخنان که می تواند تاثیر انتخابات در حالی که با استفاده از عنوان رسمی.

با توجه به زمان روابط خارجی مجلس رئیس کمیته الیوت انگلالیوت لنس EngelHouse دموکرات ‘نگران’ با اتهامات در مورد دیپلمات در برزیل دموکراتیک رئیس احضاریه Pompeo سوابق مربوط به بایدن Burisma شرمن می پیوندد مسابقه برای روابط خارجی مجلس gavel بیشتر (D-n. y.) با ارسال نامه ای به چپمن در روز جمعه درخواست که او به نوبه خود بیش از “هر و همه اسناد و مدارک مراجعه و یا مربوط به هر بحث” با برزیل در مورد تعرفه ها. انگل نیز گفت: این کمیته خواهد برای باز کردن یک پرس و جو به این موضوع و گزارش.

“این اظهارات کاملا نامناسب برای یک سفیر ایالات متحده را” انگل گزارش نوشت: در این نامه است.

نیویورک تایمز برجسته گزارش از O Globo روزنامه و رقیب خود Estadão که به استناد منابع متعدد ادعا چپمن به ارمغان آورده است تا مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در مذاکرات نشان می دهد آن را به نفع برزیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر باقی می ماند.

با توجه به بار گزارش در مورد چپمن نمی گویم او به صراحت در خواست کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما بسته اتانول تجارت به انتخابات.

اتهامات عنوان ایالات متحده تصدیق به مذاکره برای پایان دادن به اتانول تعرفه ها به عنوان یک کلید چارچوب تنظیم شده است به پایان می رسد در ماه آینده, و آن را ممکن است 20 درصد مالیات در تمام اتانول واردات به برزیل می تواند اجرا شود. چنین مالیاتی خواهد صدمه دیده این صنعت در ایالات متحده آن را به عنوان در حال حاضر خرید و فروش با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر