خانه دموکراتیک کمپین بازوی outraises ایران با همتای در فوریه

دموکرات کنگره کمیته کمپین (DCCC) بدن شارژ با انتخاب دموکرات مجلس نمایندگان outraised آن ایران با همتای در ماه فوریه است.

جدید براده با فدرال کمیسیون انتخابات نشان داد DCCC بريدن در بیش از 17 میلیون دلار در ماه گذشته به پایان رسید و فوریه با حدود 72.5 میلیون پول نقد در دست.

ملی جمهوری خواه کنگره (NRCC) مطرح شده بیش از 15 میلیون دلار در همان مدت زمان به پایان رسید و ماه با $45.1 میلیون در بانک.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که در مورد حاشیه بیش از ایران با کمیته یک DCCC سخنگوی کاهش یافته است به نظر با استناد به جدیت در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

دموکرات بدبختانه خانه در سال 2018 و مشتاق به ساخت در اکثریت خود را در این انتخابات هر چند آنها از چند تن از اعضاء در نوسان مناطق.

جمهوری خواهان نیاز به خالص 20 کرسی در سال 2020 به پس گرفتن کنترل از خانه اگر آنها بیش از حد در حال نگهبانی از یک تعداد انگشت شماری از رقابتی صندلی.

جمهوری خواهان به حال آشکارا امیدوار است که سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg صرف بیش از 0M در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا هیسپانیک حزبی کمپین بازوی تایید بایدن Hillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک اقتصادی بیشتر (I-Vt.), خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی را به عنوان ظهور دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به طوری که آنها می توانید رنگ-رای دموکرات ها به عنوان بیش از حد سمت چپ هر چند معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBloomberg صرف بیش از 0M در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا هیسپانیک حزبی کمپین بازوی تایید بایدن نظرسنجی: 37% می گویند تهمت است نامزد است که مراقبت در مورد مشکلات و نیازهای خود را بیشتر بیشتریک میانه رو باز کرده تا قابل توجه نماینده رهبری در اولیه مسابقه allaying نگرانی از برخی از وزش اعضای.

این DCCC همواره در آورده پول بیشتری از آن ایران با همتای بالا بردن آلارم در میان جمهوری خواهان است که آنها در حال واگذاری میدان نبرد برای کنترل از خانه.

“اعضای ما نیاز به عمل خود را با هم و جمع آوری پول بیشتر” NRCC رئیس تام Emmerتوماس (تام) ارل EmmerHow مبارزات در حال تطبیق با کروناویروس لذا بعید به حکم بولتون خواهان ریشه برای ساندرز نامزدی در نبرد برای خانه بیشتر (R-Minn.) گفت: در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma