خانه خدمات مسلح رئیس خواستار حذف نیروی دریایی رئیس

خانه خدمات مسلح رئیس کمیته آدام اسمیت ودیوید (آدم) آدم SmithNavy رئیس معذرت خواهی به هواپیمای حامل خدمه کاپیتان سابق پس از به بیرون درز سخنرانی نیروهای مسلح مجلس رئیس خواستار حذف نیروی دریایی رئیس تهمت می گوید او ممکن است نگاه به’ اخراج سرنگون نیروی دریایی کاپیتان بیشتر (D-شستشو.) روز دوشنبه به نام برای حذف وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از صوتی به بیرون درز در رسانه ها از Modly گفت: یک رییس کاپیتان کشتی شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به اتهام یک ناو هواپیمابر.

اسمیت گفت که او مخالف “به شدت” با چه Modly موفق به COVID-19 شیوع در یو اس اس تئودور روزولت و به نام شلیک سروان. برت Crozier “در بهترین حالت یک واکنش افراطی به گام های فوق العاده ای کاپیتان زمان برای محافظت از خدمه خود را.”

“وزیر Modly تصمیم به آدرس ملوانان در روزولت و شخصا حمله کاپیتان Crozier نشان می دهد یک تن-ناشنوا رویکرد بیشتر متمرکز بر نفس شخصی از یکی از آرام و مداوم رهبری ما به شدت نیاز در این بحران” نماینده در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“من دیگر اعتماد به وزیر Modly رهبری از نیروی دریایی و معتقدند او باید از موقعیت خود را,” او اضافه شده است.

اسمیت یکی از چندین قانونگذاران دموکرات از جمله Rep. ایلین لوریاایلین گودمن LuriaHouse خدمات مسلح رئیس خواستار حذف نیروی دریایی ارشد دموکرات به قانونگذاران تماس برای نیروی دریایی رئیس شلیک یک شبه دفاع: پنتاگون curtails بیشتر تمرینات بیش از coronavirus | خانه عبور می کند جنگ ایران و قدرت های اندازه گیری | حمله موشکی بازدید عراق پایه با نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا بیشتر (D-Va.), نیروی دریایی کهنه خواستار Modly شلیک زیر سخنرانی خود در دفاع از حذف او از Crozier.

سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.), تشکر. تد ازایتد W. LieuHouse خدمات مسلح رئیس خواستار حذف نیروی دریایی رئیس یک شبه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘ممکن است به اخراج از نیروی دریایی کاپیتان | اقدام ماینتس در غرفه سخنرانی خواستار سرنگون کاپیتان ‘احمق’ | Dems تماس برای رئیس شلیک | کشتی بیمارستانی به کروناویروس بیماران قانونگذاران دموکرات تماس برای نیروی دریایی رئیس شلیک بیشتر (D-کالیفرنیا.) تشکر. جاستین Jalbiجاستین AmashHouse خدمات مسلح رئیس خواستار حذف نیروی دریایی رئیس یک شبه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘ممکن است به اخراج از نیروی دریایی کاپیتان | اقدام ماینتس در غرفه سخنرانی خواستار سرنگون کاپیتان ‘احمق’ | Dems تماس برای رئیس شلیک | کشتی بیمارستانی به کروناویروس بیماران قانونگذاران دموکرات تماس برای نیروی دریایی رئیس شلیک بیشتر (I-Mich.) و تشکر. Filemon VelaFilemon Bartolome VelaHouse خدمات مسلح رئیس خواستار حذف نیروی دریایی ارشد دموکرات به قانونگذاران تماس برای نیروی دریایی رئیس شلیک تگزاس خانه Dems درخواست فرماندار به موضوع اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر (D-تگزاس) نیز درخواست کرد که او ،

Crozier برطرف شد of duty هفته گذشته پس از ارسال نامه ای التماس برای کمک به با شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی خود را.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست به مرگ” Crozier نوشت. “اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

تبلیغات

در صبح روز دوشنبه به آدرس یو اس اس تئودور روزولت خدمه Modly گفت که اگر Crozier فکر نمی کنم این نامه خواهد نشت او “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” با توجه به بیرون درز متن و صوتی. Modly گفت که اگر Crozier خود را به بیرون درز این نامه را نقض کد یکنواخت نظامی عدالت است.

“این یک خیانت” Modly گفت: در طول پنج شنبه بیان. “و من می توانم به شما بگویم یک چیز دیگر: زیرا او که او قرار داده و آن را در فروم است و در حال حاضر یک جنجال در واشنگتن”

نیروی دریایی رئیس بعدا در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او ایستاده بود با نظرات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>