خانه تصویب اصلاحات مربوط به مهار نیروهای فدرال در شهرستانها

در ملامت به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز سه شنبه به تصویب یک سری از اصلاحات به بودجه لایحه که در مهار نیروهای فدرال.

دموکرات شده اند بسیار مهم استفاده از اجرای قانون فدرال برای سرکوب تظاهرات در لیبرال پناهگاه های بالا بردن نگرانی خود را از خشونت و ماموران بدون شناسایی بودن مستقر در اعتراض رهبران محلی.

یک اصلاح خواهد ban بودجه برای عملیات شرح عملیات و متصديان نام وزارت دادگستری عملیات که فرستاده می شود ماموران فدرال به شهرستانها آغاز خواهد شد.

تبلیغات

یکی دیگر از خواهد منع وزارت دادگستری از دستیابی به گاز اشک آور در حالی که یک سوم خواهد بلوک کسب “سلاح های شیمیایی برای اهداف اجرای قانون.”

اصلاحات که حامیان برجسته که از مشخصات بالا ترقی خواهان از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezChris Hayes به نام با NBC همکار برای توصیف NYPD دستگیری به عنوان ‘آدم ربایی’ Ocasio-کورتز خواستار پاسخگویی بیش از ویروسی تصویری از بینام NYPD ‘ربودن’ تظاهرات بوستون گلوب تایید Markey اولیه در برابر کندی بیشتر (D-n. y.) و Rep. علامت Pocanعلامت ویلیام PocanHouse دموکرات رد گم کردن را بکشد امنیت داخلی آمریکا بر پول: ایران با محدودیتهای کوتاه مدت بیکاری فرمت | کاخ سفید سنا اوباما پس از توافق در صورت coronavirus تست مترقی حزبی رهبران تقاضا دموکرات جلو و امنیت لایحه بیشتر (D-Wisc.), تصویب رای دادن صدا در گسترده جلوگیری از اصلاحات مربوط به یک بسته شش هزینه های صورتحساب برای 2021.

به اصطلاح “مینی بوس” هزینه های بسته بندی که شامل این لایحه که بودجه وزارت دادگستری است و انتظار می رود به تصویب در امتداد خط حزب در جمعه رای دادن.

اما مقررات مختلف و اصلاحات در این لایحه بعید است برای تبدیل شدن به قانون است. ایران-کنترل سنا که هنوز برای معرفی هر گونه هزینه های صورتحساب برای سال مالی جدید که به احتمال زیاد اصرار سلب بسیاری از بیشتر به سمت چپ متمایل مقررات از قانون.

برای دموکرات اصلاحات بودند فرصتی برای برجسته کردن یک موضوع است که roiled بسیاری از پایگاه خود را از رای دهندگان.

رئیس جمهور , باراک اوباما,باراک حسین ObamaObama به صحبت در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه باید بایدن پیروزی, چرا برخی از فرض او را تنها در خدمت یک مدت? 2020 جهانی ببر بعد همراه با اخبار خوب اما کنگره هنوز کار را به انجام بیشتر و حتی اشاره به این موضوع در پنجشنبه مداحی برای تشکر. John LewisJohn LewisObama به صحبت در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – Brawls در کاپیتول هیل در بر و COVID-19 VP امیدوار سوارکار اسب دوانی شدن برای موقعیت به عنوان بایدن به تصمیم نهایی نزدیک تر (D-Ga.), که گذشت در اوایل این ماه. اوباما قاب آن را به عنوان یک جریان بی عدالتی به مبارزه و مقايسه آن با “تیره تر جریانات در تاریخ این کشور.”

“جورج والاس ممکن است رفته است. اما ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر