بیمارستان miffed به عنوان ماهاراشترا کلاه هزینه بهداشت و درمان خصوصی در طول همه گیر

خواستار جارو قدرت تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 و مدیریت بحران, قانون سال 2005 دولت گفت که “برای جبران نارضایتی در مورد مبلغ گزاف از پول شارژ bu ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از بیماران که تحت پوشش هیچ گونه بیمه درمانی محصول یا که خسته سلامت خود را بیمه پوشش” دولت نشان داد حداکثر قیمت است که می تواند شارژ برای روش. مثلا قیمت برای تعویض کل هیپ شروع می شود در 1,75,000 برای پایین ترین تخت خواب دسته بندی با توجه به استاندارد صنعت نرخ در حالی که دولت محدود حداکثر قیمت برای همه, تخت, دسته بندی در سراسر بيمارستان در 1,82,000. نرخ جدید اعمال خیریه و بیمارستان خصوصی بیمارستان و خانه های سالمندان و درمانگاه ها.

جدید برنامه قیمت گذاری مرتبط است GIPSA-PPN و اینکه آیا بیمارستان های خصوصی بخشی از شبکه یا نه. به طور کلی بیمه بخش عمومی انجمن (GIPSA) توسط یک گروه از چهار بخش عمومی به طور کلی شرکت های بیمه جدید هند تضمین شرکت ایالات هند شرکت بیمه آسیا شرکت بیمه ملی و شرکت های بیمه است که باید محدود خود را cashless خدمات تنها به بیمارستان که قبول استاندارد قیمت باند بیش از 100 مشخص شده روش و در نتیجه توافق برای پیوستن آنچه را که آنها نامیده می شوند به عنوان PPN (ترجیح ارائه دهنده خدمات شبکه).

دولت بخشنامه صادر شده توسط دکتر Pradeep Vyas, اصلی, به وزیر امور خارجه دولت گفت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بمبئی و پونا Navi Mumbai پنول و تانه که اعضای GIPSA-PPN ممنوع از شارژ نرخ بالاتر از آن قابل اجرا به پایین ترین تخت دسته صرف نظر از تخت دسته بیمار بستری در. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از GIPSA-PPN شبکه نباید بیش از این دولت برنامه. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که باید موافقت نامه با بیش از یک شخص ثالث مدیر در های بسته بندی در نرخ اتهام نمی تواند بیش از این پایین ترین بسته رای دادن در شبکه. قیمت اقلام/خدمات و consummables (مانند داخل چشمی لنز ضربان ساز قلب استنت ایمپلنت های پزشکی) که بخشی از بسته استاندارد نرخ نمی تواند بیش از 10% نشانه گذاری در شبکه تامین هزینه.

در حالی که دولت بخشنامه می آید را به اثر بلافاصله سفارش نگفت برای چه مدت قیمت گذاری در بیمارستان های خصوصی پوش خواهد شد.

این کاهش قیمت به صورت خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در یک زمان می آید زمانی که آنها در حال برخورد با پایین بيمارستان نرخ اشغال به عنوان بیماران مبتلا به انتخاب کردن برای به تعویق انداختن برنامه ریزی روش های پزشکی برای پس از همه گیر و افزایش هزینه ها در ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای تمام پزشکان است. از این رو بیمارستان ناراضی هستند و با دولت بخشنامه که به طور مستقیم بر درآمد خود را.

“ما در حال مشورت با دولت در اطلاع رسانی به عنوان آن نیاز به مقدار زیادی ofclarity بر ثابت نرخ بسته” دکتر Sujit Chatterjee, Chief Executive Officer, Dr L H Hiranandani بیمارستان و رئیس (ماهاراشترا و گوا فصل) انجمن از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی (هند) گفت: نعناع.

“این واقعیت که آنها شامل تمام روش به جای, از جمله کسانی که خاص covid-19 به خودی خود مشکل ساز است. در هر صورت تمام بیمارستان ها در بمبئی است که بخشی از ترجیح ارائه دهنده شبکه (PPN) شارژ قبل از مذاکره GIPSA نرخ بیش از 100 مشخص شده روش. اما در حال حاضر اگر آنها درخواست بيمارستانهای خصوصی به اتهام نیست هر چیزی بالاتر از آن نرخ ها می گویند برای مثال اگر در مورد یک حمله قلبی ما برای انجام آنژیوپلاستی نرخ در حال حاضر ثابت شده در Rs. 1,20,000 شامل تمام هزینه های اضافی. اما پس از آنژیوپلاستی بیمار ممکن است مراجعه به واحد مراقبت های ویژه (ICU) و یا ممکن است دچار عوارض خواهد شد و باید برای تمدید اقامت خود را بیشتر و یا ممکن است را انتخاب کنید یک اتاق گران و اگر این نرخ مجاز به تصمیم گرفته شده توسط بیمارستان های خصوصی آنها را دچار ضرر و زیان بزرگ.

دولت باید برای روشن است که نرخ ثابت خواهد بود و تنها برای covid-19 موارد و در صورتی که بیمارستان های خصوصی می توانید به آن به توافق برسند. اگر منظور اجرا برای همه انواع بیماران در یک زمان دشوار مانند این که در حال حاضر بیمارستان ها رنج می برند به دلیل کاهش حجم بیماران وجود خواهد داشت و تاثیر زیادی در بیمارستان ها و آنها حتی ممکن است قادر به پرداخت حقوق کارکنان خود را. این فشار آنها را به آستانه سقوط و در زمانی که بهداشت و درمان کارگران ما آخرین راه حل برای مبارزه با covid-19 بیماری همه گیر.”

در پاسخ به دولت, بخشنامه, سخنگوی Fortis بهداشت و درمان با مسئولیت محدود گفت: “به عنوان یک مسئول و سازگار با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ما خواهد بود اجرای بخشنامه دولت در مدت کوتاهی. در حالی که ما هنوز در حال بررسی جزئیات آن را به نظر می رسد که وجود خواهد داشت یک کاهش بسیار قابل توجهی خواهد شد که چالش بقا از بیمارستان های خصوصی در زمانی که آنها در حال حاضر در برخورد با این دو تاثیر کاهش شدید در نرخ اشغال و هزینه های بالا حفظ آمادگی برای covid-19.”

ماهاراشترا گزارش جدید 1008 موارد و 26 و میر ناشی از covid-19 روز جمعه در نظر گرفتن دولت شمارش به 11,506. از این 7812 موارد در بمبئی شهری منطقه است که تا کنون بدترین آسیب دیده بخشی از دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>