انجمن به نمایندگی از پزشکان و پرستاران در تماس با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats رشد عصبی بیش اصلی تاخیر پنس دوم بانوی تست منفی برای coronavirus کره شمالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کشور کمک میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بیشتر به بلافاصله با استفاده از دفاع تولید عمل به تشدید تولید داخلی تجهیزات پزشکی در میان شیوع رمان coronavirus.

“به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر کشور این لوازم ضروری و مورد نیاز برای مراقبت از بیماران ما و جوامع” the American Medical Association, انجمن بیمارستان های آمریکا و پرستاران آمریکایی ارتباط نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه.

این گروه ابراز نگرانی کاهش منابع در مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس را گسترش و اشاره کرد که برخی از سیستم های سلامت در حال تجربه یک کمبود هواکش N95 ماسک انزوا ماسک و تخت در بخش مراقبت های ويژه.

تبلیغات

“حتی با تزریق منابع از ذخایر استراتژیک و فدرال دیگر منابع وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی تجهیزات پزشکی از جمله هواکش برای پاسخ به این پیش بینی COVID-19 شیوع” گروه نوشت.

رمان coronavirus که سرچشمه در چین در ماه دسامبر نیز آلوده کرده است بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان از جمله حدود 26,700 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته یک فرمان اجرایی را امضا استناد به دفاع تولید عمل می کنند که به او این قدرت به منظور شرکت های آمریکایی برای تولید لوازم پزشکی در عرضه و فروش آنها به دولت فدرال است. او روز جمعه گفت که او با قرار دادن قانون “به دنده” هر چند هنوز مشخص نیست که چگونه کاخ سفید است که با استفاده از آن برای تولید بیشتر منابع.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او تنها استناد به قانون در یک “بدترین سناریو” و است که در یک موقعیت بهتری برای مدیریت تامین نمایند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و ادامه داد: بررسی بیش از آن در پاسخ به COVID-19 شیوع به عنوان نگرانی که افزایش عفونت می تواند برای ایالات متحده در نظام سلامت است.

بیمارستان و بهداشت و درمان کارگران و وزارت امور خارجه و مقامات محلی گفته اند که آنها به سرعت در حال اجرا از تجهیزات لازم و مورد نیاز به کمک به کمک به بیماران پیمانکاری ویروس. سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به روز یکشنبه یادداشت: دموکرات ها دست و پنجه نرم کردن با ویروس پاسخ تبدیل این ویروس به یک فضیلت برای این سیاره بیشتر (D-کالیفرنیا.) هشدار داده است که این مشکلات تنها می تواند بدتر اگر تهمت خود استفاده نمی کند در اورژانس قدرت به سطح شیب دار بالا تولید لوازم.

“ما باید بیشتر تست بیشتر تجهیزات حفاظتی و بیشتر هواکش به دست ما کارگران خط مقدم فورا” او در بیانیه ای گفت: پنجشنبه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im