امیدوارم که در یک حلقه الماس در حراج کریستی آینده حراج

جواهرات و اشیای قیمتی حراج تكیه اما در طول همه گیر الماس به نظر می رسد انجام می شود و همه بلند کردن اجسام سنگین. در ماه آوریل یک کارتیه ‘Tutti Frutti’ دستبند شکست رکورد برای رفتن دلار 1.34 میلیون. آن را به بالاترین سطح در یک قطعه از جواهرات به او امر فرموده بود در یک حراج آنلاین این یکی از ساتبی و ویژگی های فراوان ترکیبی از یاقوت کبود, زمرد, یاقوت. و تک-برش الماس است. نه به outdone هفته آینده کریستی خواهد شد در حال حاضر بزرگترین D-رنگ الماس به فروش می رسد در حراج آنلاین است. این 28.86 عیار VVS1 وضوح حلقه الماس است و حدود 1 میلیون تومان تا 2 میلیون و آن را بالاترین ارزش زیادی تا کنون ارائه شده برای فروش آنلاین در حراج کریستی. نکات برجسته دیگر شامل یک زن و شوهر از Graff گردنبند و یک Kutchinsky کاف دستبند تمام الماس نکردم.

The Kutchinsky cuff bracelet

این Kutchinsky کاف دستبند

این تحولات ارائه یک خوش آمدید مقابل اخیر ملال انگیز به روز رسانی در unsold در آن زمان الماس در بخش خرده فروشی. بلومبرگ مقاله به عنوان مثال به نقل از Gemdax یک متخصص مشاوره شرکت و مشاهده می کند که پنج نفر از بزرگترین الماس تولید کنندگان باید برای مقابله با موجودی اضافی به ارزش 3.5 میلیارد تومان. پس چه توضیح می دهد که قوی فروش در دو خانه حراج کریستی و ساتبی?

که از آفریقای جنوبی

پاسخ می تواند کلکسیونی از جواهرات و اشیای قیمتی, با بازی در حال تغییر سنگهای تشویق افزایش آنلاین شرکت از مشتریان در سراسر جهان بسیاری از آنها جدید است. “این [28 قیراط] الماس اصل سپرده برای یک حراج زندگی می کنند. اما داشتن تجربه بیشتر اعتماد مشتری از معاملات در قیمت بالاتر امتیاز آنلاین, این تصمیم به حرکت به یک فروش آنلاین” توضیح می دهد که Rahul Kadakia در ایمیل. بین المللی از جواهرات در کریستی 46 ساله Kadakia شده است با حراج خانه به صورت 24 سال; شخصی برجسته عبارتند از: 2011 افتتاحیه الیزابت تیلور فروش آنلاین و سال گذشته منحصر به فرد Maharajas و مغول شکوه “فروش قرن”. انتقال از صورتی میراث الماس برای سواچ متعلق به هری وینستون در سال 2018 شگفت آور تومان 50.66 میلیون نفر نیز در سازمان دیده بان خود را. است وجود دارد یک backstory به هفته آینده دیدنی و جذاب ، “ما اعتقاد داریم که این سنگ احتمالا استخراج شده در آفریقای جنوبی است و این اولین و تنها زمان این الماس شده است به بازار” چه Kadakia حاضر است برای به اشتراک گذاشتن.

Rahul Kadakia

Rahul Kadakia

به عنوان بسیاری نمی خواهد سفر های مختلف به کریستی نمایشگاه به بازدید توسط خریداران آینده نگر مشتریان را به انجام با مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق ها و پیشرفت های تکنولوژیکی مانند 3D-نمایش در حال حاضر. “مشتریان ما اعتماد به قطعات است که پیشنهاد ما برای فروش بسیاری از می توانید به راحتی و ستد بدون دیدن قطعات در فرد” می افزاید: Kadakia. انتخاب به اظهار نظر در مورد اینکه آیا در خانه دریافت کرده است بیشتر ارزیابی درخواست های بیش از چند ماه گذشته او نشان می دهد که مشتریان شرکت در فروش آنلاین از بیش از 150 کشور جهان است. و جدید ثبت نام به عنوان بالا به عنوان 80% برای انتخاب فروش.

Graff’s Classic Butterfly wristwatch

Graff کلاسیک پروانه ساعت مچی

معاصر ستاره

نقطه از یک خانواده از جواهرات در بمبئی حراج می گوید او را نگه می دارد آهنگ از الماس تولید کنندگان و رنگ سنگ نمایندگی مجاز و فروش در این کشور و همچنین به عنوان ستاره طراحان. Viren Bhagat است که در فهرست خود را از مورد علاقه معاصر جواهرات – “او بی تردید سبک که تاپیک های قدیمی, سنگهای قیمتی و مروارید طبیعی به یک دیدار شرق و غرب ازدواج” – همراه با جوئل روزنتال برای خود “بی نظیر پالت رنگ” و آنا هو. اتفاقا Hu طراحی سه جواهرات زیبا برای Alrosa شرکت الماس که کریستی را در ویترین آنلاین خیریه فروش در ماه آینده.

همانطور که برای 28-عیار سرمقاله روزنامه از خانه حراج جواهرات مورخ Usha R Balakrishnan مبالغ تا “اگر آن را به فروش می رساند در یک قیمت خوب از آن خواهد شد یک معیار مهم در انتقال از خریدار اعتماد به نفس به حالت های جدید از خرید. سنگ های قیمتی مانند این یکی همیشه با گواهی اصالت از بهترین سنگ labs. تعهد در حال حاضر بر عهده صدور گواهینامه و آزمایشگاه.”

کریستی جواهرات آنلاین است که از ژوئن 16-30

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>