امیدوارم که هیکس برای بازگشت به کاخ سفید

امیدوارم که هیکسامید شارلوت HicksTrump باید برداشته شود — برای بیش از دلایل ارائه شده در استیضاح 2019 در عکس ها: 35, تصاویر, در, سیاست, عدالت Dept انتشار دور دیگری از خلاصه ای از مولر پروب بیشتر است بازگشت به کاخ سفید به عنوان یک مشاور به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش وارن: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ بیشتر و مشاور ارشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مدیر ارتباطات را در مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنرJared کوری KushnerFed ارشد مسائل استارک هشدار به کنگره کسری قاضی رد دعوی در دادگاه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عدم وجود سوابق از ملاقات با رهبران خارجی در آلمان به شورای امنیت سازمان ملل متحد بحث ضد اسرائیل قطعنامه مطلب“دفتر کاخ سفید تایید کرد پنج شنبه.

هیکس است که به احتمال زیاد برای بازگشت به کاخ سفید مدتی در اوایل ماه مارس مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشاماستفانی GrishamRecord جمعیت اعداد رود در هند ورزشگاه کریکت برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن به هند در اواخر ماه فوریه سرهنگ سرهنگ Vindman شلیک شد هیچ راهی برای درمان یک قهرمان جنگ بیشتر گفت: هر چند او اشاره کرد که “هنوز جزئیات مشخص بودن.”

تبلیغات

یکی از رئيس جمهور در طولانی ترین خدمت مشاوران هیکس پا را از موقعیت خود در فوریه سال 2018 است. او پس از مشغول به کار به عنوان یک مدیر اجرایی رئیس جمهور و رئیس افسر ارتباطات در فاکس که در عمل خواص مانند فاکس نیوز و فاکس ورزشی.

هیکس یکی از رئيس جمهور در نزدیک ترین مشاوران قدمت اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال 2015 و مشغول به کار در دفتر مطبوعاتی در کاخ سفید از جمله به عنوان مدیر ارتباطات.

هیکس یک رابطه قوی با رئیس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات دولت هر چند بسیار تغییر کرده است از او گذشته مشغول به کار در غرب گرا.

پس از او خروج سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی وارن تجدید فراخوان Barr به استعفا راجر سنگ محکومیت بیشتر است و نتیجه تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016; دموکرات ها برنده کنترل از خانه و استیضاح رئیس جمهور و تهمت بود تبرئه در سنا است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حدودا از طریق دیگر رئیس ستاد و چند بیشتر اعضای کابینه نیز هست.

متحدان کاخ سفید تشویق توسعه است.

تبلیغات

“امید است که نه تنها کسی با درک عمیق از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او فوق العاده وفادار به او و دستور کار خود گفت:” اندی Surabian یک توافق استراتژیست سابق کاخ سفید رسمی که مشغول به کار با هیکس.

“بالاتر از همه چیز او بسیار با استعداد عمل که من مطمئن هستم که در خدمت رئیس جمهور و مردم آمریکا به خوبی در نقش جدید او. کاخ سفید خوش شانس به او پشت” Surabian گفت.

مدل سابق و روابط عمومی حرفه ای درگیر در یک تعداد انگشت شماری از حوادث بحث برانگیز او از روی لئامت دادن کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او بنا به گزارش به سازماندهی پاسخ اولیه برای استفاده داخلی اتهامات علیه سابق دبیر ستاد راب پورتر که استعفا داد و حتی پس از آن-رئیس ستاد John Kellyجان فرانسیس KellyMORE و دیگران در دفاع از شخصیت او. هیکس شد دوستیابی پورتر در آن زمان است.

هیکس در مرکز جنجال در تابستان گذشته زمانی که او بود به نام شهادت قبل از کنگره به عنوان بخشی از یک خانه قضائیه کمیته پروب ناشی از مولر را بررسی است.

تبلیغات

هیکس که به نظر می رسد در پشت درهای بسته, خودداری از پاسخ به ده ها تن از سوالات در دستورالعمل از کاخ سفید که او ایمنی از اجبار کنگره شهادت به عنوان یک دستیار ارشد رئیس جمهور.

با توجه به متن هیکس’ خصوصی و شهادت بود که بعد از آن منتشر شد او ارائه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استفاده از هک ایمیل.

او آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی به چرخه بین دولت و روباه. در حالی که هیکس کار نمی کند برای فاکس نیوز, تعدادی از کارکنان سابق را دگرگون بین این دو است.

دبیر مطبوعاتی سابق سارا هاکبیسارا الیزابت SandersSarah ساندرز می گوید او نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی احمقتر از ” داشتن کنگره در اجرای سیاست خارجی و گردش سریع اشکال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خدا نمی منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن مردم بیشتر ساندرز در حال حاضر یک روباه نویسندگان سابق ارتباطات مدیر لایحه درخشش آمد از شبکه ها و رسانه فاکس نیوز, کارمند, Kimberly GuilfoyleKimberly Ann GuilfoyleTrump جونیور ساندرز می گوید نمی خواهد ‘رقابت’ اگر او نامزد تپه 12:30 گزارش: بایدن ترک, New Hampshire در اوایل رای گیری در جریان جولیانی در مراسم هفته مد نیویورک اما تصدیق میکند که او را ‘بسیار خوب با مد’ بیشتر در حال حاضر با این نسخهها کار با رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر