به عنوان جهان چنگ زدن با یک ویروس را تهدید می کند که همه آن اصول آن را اجتناب ناپذیر است که با وجود grimness, بشریت باید تلاش برای دفاع از خود است. شاید از طریق snatches موسیقی twirls رقص… و با ایجاد غذاهای اساس روزی و در عین حال چیزی که به ما ارائه می دهد امید شادی و پیوند — حتی اگر به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. در حال ظهور “کرونا فرهنگ” به عنوان این است که دوبله شده و قابل رویت ترین در رسانه های اجتماعی.

دلتنگ تلاش

ترین راه یابم که در آن من پیدا کردن دوستان رسیدن است از طریق مواد غذایی و نوشیدنی. کسی که در سنگاپور می فرستد من یک عکس از Amarone از مجموعه خود را. او خواهد بود نوشیدن آن در غور و تنهایی اما نه قبل از ما رد و بدل افکار در زندگی است. Vino است که اثر این که آیا شما آن را می نوشند و یا صرفا آن را ببینید!

وجود دوستان در پروجا یک شهر کوچک نشسته بر روی یک کوه در نزدیکی رم که ارسال تصاویر از دختر شش ساله ماریا لوس دختر خود را پخت و پز کمی درمان است. آخرین باری که من او را دیده بود در ماه دسامبر او نشسته بود در یک رستوران غذا خوردن truffled, پاستا, من رسم یک تصویر. در حال حاضر او پیشرفت کرده است به پخت و این که چگونه ما پیگیری از زندگی است.

Maria Luce baking for her family

ماریا Luce پخت برای خانواده اش

در لندن دوست من Namrata حرفه ای در سفر تجارت دیده است و در تمام کسب و کار خود را فرو ریختن. ما دستور العمل ارز در میان ما مربوطه ترس و او می فرستد و من از تصاویر فوق العاده تامیل وعده های غذایی او در یادگیری به طبخ مواد غذایی که او لذت می برد در قوانین’ محل در چنای. در حال حاضر در تلخ لندن, این غذاهای او در پخت و پز برای شوهرش و خودش آبکاری آنها در برگ موز; کمی از هیجان کمی از دلتنگی.

داستان ها و وعده های غذایی

این امتیاز ، همه ما که می تواند نشستن در خانه طبخ فوق العاده اسپرد ثابت خودمان “quarantinis” و پست در این مورد در رسانه های اجتماعی باید یدکی فکر به آن رستوران کارگر که استقرار گشت و که تا به حال برای رفتن و نه فقط در مرخصی بدون حقوق اما در حال حاضر را رد کرده و حتی دو وعده غذا در روز که او خوردند در کارکنان ، و یا کسانی که لازم نیست از نشستن در خانه به اندازه کافی در بانک به جزر و مد آنها را از طریق خود تحمیل انزوا. در عین حال حتی در میان کسانی که با امتیاز وجود دارد از دست دادن شغل به عنوان چرخ اقتصاد جهانی کند. بسیار پرداخت می شود اثرگذارندهها که سفر و مواد غذایی داستان تولید نمایش فوق العاده و در نتیجه تایید معاملات در حال حاضر باید در زنده نگه داشتن این حساب با فروع از زندگی خود را. چه چیز دیگری وجود دارد به انجام اما به اشتراک گذاری دستور العمل های آنلاین?

رجعت به زندگی ساده

در انزوای ریتم کندتر از روز است یادآور چگونه ما را به صرف زمان هنگامی که مدارس تعطیل رسانه های اجتماعی نیست یک واقعیت وجود دارد و گزینه های کمتر از ماندن متصل. در آن روز پیر مجموعه دستور العمل خواهد بود به ارمغان آورد و آرام از آشپزخانه آزمایش های انجام شده برای لذت از جمع خانواده در جدول در شب.

این چیزی است که من اعتصاب به عنوان من می بینم Instagram حساب رستوران Aditi Dugar که مسیر شکستن مخصوص جشن آمدن آن سن در جهان 50 بهترین “لیست تماشا” فقط در مورد دو هفته پیش اما که پس از بسته عملیات از رستوران و بسیار موفق کسب و کار کیترینگ. با کمک او و پسر او ساخته شده سیب زمینی شیرین مبلغ کم در خانه, آشپزخانه, یک بعد از ظهر این روند برای همه ما را در Instagram. آن را به من از بعد از ظهر تابستان کار با chachiمن, عمه ، خاله, ساخت بستنی و کیک برش سبزیجات سرخ شده بود با رشته فرنگی و یادگیری برای رسیدگی به کوره تنظیم عوامل و میکسر. در داخل حباب است که زندگی ما باید رهبری یک بار دیگر — و به حساب خودمان را خوش شانس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de