‘صدای بوق بیشتر صبر بیشتر: بنگلور, حیدرآباد ممکن است به دنبال این پلیس بمبئی ایده

پلیس بمبئی به آمده تا با یک ایده نوآورانه برای جلوگیری از بی پروا بوق توسط رانندگان در چراغ های ترافیک.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر رسمی رسیدگی به بمبئی پلیس فاش چگونه با تغییر توالی زمانی در چراغ های ترافیک واقع شده است یک منحنی یادگیری برای رانندگان.

بمبئی که یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان بر اساس گزارش تولید مقدار قابل توجهی از آلودگی صوتی ناشی از بوق توسط رانندگان.

در یکی از نوع خود ابتکار پلیس بمبئی تصمیم گرفته است برای نصب دسیبل متر در برخی از چراغ قرمز که در آن مقدار قابل توجهی از بوق متوجه شد.

این ویدئو نشان می دهد که چگونه دسیبل سطح اگر رفت بالا 85db ترافیک سیگنال می توانید راه اندازی مجدد و اقامت در نور قرمز برای مدت زمان طولانی تر. در این ویدئو می گوید که بمبئی است ‘بوق سرمایه از جهان و ادامه می دهد که چگونه پلیس بمبئی بودند خارش برای پیدا کردن یک راه حل برای این تهدید از بوق در چراغ های ترافیک.

در این ویدئو این است که بیشتر دیده می شود که چگونه مسافران بودند که بوق در نور ترافیک شد شگفت زده برای دیدن تایمر شدن به طور خودکار دوباره راه اندازی و آغاز شمارش از شروع.

این ویدئو کلیپ به پایان می رسد با یک پیام “احساس رایگان به صدای خوک یا گراز اگر شما از ذهن نیست در انتظار است.”

این ایده نوآورانه آوردن تهدید توقف بوق به کنترل نیز گرفتار توجه بنگلور پلیس کمیسر Bhaskar رائو جواب داد که در همان توییت و توییتی “ایده بسیار خوبی از رفع دسیبل متر, سعی خواهد کرد'”.

این ایده از پلیس بمبئی نیز پیدا حمایت از وزیر برای شهرداری و مدیریت شهری و توسعه صنعت و تجارت و فن آوری اطلاعات|y, Telangana, آقای, KT راما رائو که توییتی که “بیایید این کار انجام می شود در حیدرآباد ما بیش از حد. نیاز ساعت است.

به نظر می رسد که این ایده از پلیس بمبئی را به مردم دیگر صبر کنید با توجه به خود را بی پروا رفتار در چراغ های راهنمایی و رانندگی ممکن است به زودی در دیگر متراکم هندی مترو به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید