هنگ کنگ: باند مسلح سرقت توالت رول در خرید و وحشت ناشی از کوروناویروس

یک باند چاقو-دارای حق اعمال مردان شروع به پریدن کرد یک راننده تحویل در هنگ کنگ به سرقت برده و صدها نفر از توالت رول پلیس گفت: در یک شهر موجب ویرانی کمبود ناشی از کوروناویروس وحشت-خرید.

توالت رول را تبدیل به ملک داغ در پر بسته بندی شده مرکز کسب و کار با وجود تضمین دولت است که منابع بی پیرایه باقی می ماند با شیوع ویروس.

سوپر مارکت ها که خود را قادر به restock به سرعت به اندازه کافی منجر به گاهی اوقات صف طولانی و قفسه پاک پاک در لحظات باز کردن.

نیز وجود دارد یک اجرا در کالاهای اساسی مانند برنج و ماکارونی و همچنین دست sanitiser و دیگر آیتم های تمیز کردن.

پلیس گفت: یک راننده کامیون بود و برگزار شد تا اوایل روز دوشنبه توسط سه مرد در یک فروشگاه بزرگ در مونگ کوک یک طبقه کارگر منطقه با یک تاریخ “سه تایی” سازمان یافته باندهای جرم و جنایت.

“یک مرد تحویل تهدید شد توسط سه چاقو-دارای حق اعمال مردانی که در زمان کاغذ توالت به ارزش بیش از هنگ کنگ به 1000$($130)” یک سخنگوی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

یک منبع پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت که از دست رفته رول شد و بعد از بهبود و دو مظنون دستگیر شده بودند در صحنه اگر چه هنوز روشن نیست که اگر آنها به طور مستقیم درگیر در سرقت مسلحانه.

فیلم در حال حاضر از تلویزیون نشان داد محققان پلیس در اطراف ایستاده چند جعبه از رول توالت در خارج از مارکت خوش آمدید. یکی از جعبهها تنها نیمی از انباشته.

هنگ Kongers واکنش نشان داد و با مخلوطی از bafflement و نشاط به دزدی.

یک زن در حال عبور از صحنه جرم بود که در مصاحبه با تلویزیون محلی ایستگاه iCable quipped: “من می خواهم سرقت ماسک صورت, اما نه رول توالت.”

این شهر که دارای 58 تایید coronavirus موارد در حال حاضر تجربه واقعی کمبود ماسک صورت.

هیستری است که از طریق هنگ کنگ پس از coronavirus وقوع انفجار در سرزمین اصلی چین است که تا حدی سوخت توسط شهر غم انگیز تاریخ اخیر از مقابله با یک بیماری کشنده.

در سال 2003 برخی از 299 دلار هنگ Kongers درگذشت سندرم حاد تنفسی (سارس) ، شیوع آغاز شد که در سرزمین اصلی بود اما در ابتدا تحت پوشش توسط پکن-اکشن است که در سمت چپ یک میراث ماندگار از بی اعتمادی نسبت به مسئولین در مسائل مربوط به سلامت.

جدید شیوع کروناویروس نیز می آید در زمانی که این شهر pro-پکن رهبری کم تاریخی تصویب رتبه بندی پس از امتناع از تعظیم به ماه عصبانی طرفدار دموکراسی تظاهرات سال گذشته است.

مقامات سرزنش آنلاین شایعات برای وحشت-خرید و می گویند تامین مواد غذایی و کالاهای خانگی پایدار باقی می ماند.

اما وحشت-خرید خود را ایجاد کمبود در یکی از پرجمعیت ترین شهرهای که در آن سوپر مارکت ها و داروخانه ها را محدود به فضای طبقه.

عکس آنلاین پست نشان داده اند برخی از مردم با افتخار چاشنی خود را تنگ شهرستان آپارتمان با بسته احتکار توالت رول.

روز یکشنبه از شهر مصرف کننده شورای هشدار داد مردم به ذخایر رول توالت در آپارتمان خود را به عنوان آنها را مستعد ابتلا به قالب در بدنام آب و هوای مرطوب.

او همچنین تصریح کرد که وجود دارد کافی سهام کاغذ.

سوپر مارکت های زنجیره ای به نام ولکام روز دوشنبه سرقت یک “بی معنی عمل” و به نام مردم به خرید عمده و یا ذخیره کردن رول توالت.

“ما می خواهم به تاکید است که ما به اندازه کافی رول توالت عرضه برای پاسخگویی به تقاضای” این در بیانیه ای گفت. “موقت کمبود باعث شد ناگهانی و غیر معمول افزایش در تقاضا است.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>