هوندا کشیده است پلاگین در آن آهسته-فروش midsize SUV BR-V با جذب بیشتر دقیق BS6 انتشار هنجارها. BR-V معرفی شد در هند در ماه مه سال 2016 به عنوان یک رقیب به هیوندای Creta و به دنبال حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را با آن متقاطع مانند طراحی نشانه و صندلی برای هفت.

اما خریداران در بر داشت BR-V بیش از حد شبیه به پلت فرم آن-mate این Mobilio و این MPV اتصال انجام نمی آن را هر گونه كه در بازار که در آن Suv ها محبوب هستند. همچنین با وجود آن عملی کابین BR-V از دست رفته برخی از ویژگی های ضروری در زمان راه اندازی و در حالی که هوندا به روز شده این مدل با تجهیزات بیشتر این SUV به سادگی نمی فروش به بالقوه است.

هوندا به فروش می رسد حدود 20000 واحد BR-V در سال 2017 سال مالی هر چند تعداد کسانی که خشک شده به اطراف 1,950 واحد در خروجی سال مالی است.

در حالی که BR-V انجام نمی شود بیش از حد به خوبی در هند از آن شده است یک انتخاب محبوب برای خریداران در برخی از بازارهای بین المللی با هوندا داشتن نورد از یک جراحی کشیدن صورت برای مدل سال گذشته است.

هوندا خط به بالا در بازار هند در حال حاضر شامل CR-V مدنی (بنزینی-فقط مدل) مات کردن WR-V جاز و شهرستان در گذشته از آن با توجه به صورت کامل-مدل تغییر در این هفته آمده است. هوندا در حال حاضر پذیرش رزرو برای BS6-سازگار با WR-V با BS6-سازگار جاز می رود برای رسیدن به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im