مدرسه در منزل پدر و مادر به اشتراک گذاری ایده ها برای نگه داشتن بچه ها خوشحال در طول مستند

اگر شما خسته از پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن فرزند خود را درگیر در اینجا درس در مدرسه در منزل از پدر و مادر که انجام شده است درست است که در تمام طول سال. Kokilashree Vickneshwaran زندگی می کند که در یک مزرعه در Attappadi کرالا اتحاد پسران در سن 12 و نه; چنای بر اساس Durgesh Nandhini است دختران در سن هفت و سه; کویمباتور-بر اساس Senbaga Poonguzhali تا هفت سال دختر و Madhu Karthik در تضعیف کرده است به دنبال این تا پسر او تبدیل پنج.

اجازه دهید کودک خود را منجر شود

در حال حاضر زمان مناسب به درک که زندگی نیست اجرا شده توسط رقابت است. به جای دوباره زیر مجموعه ای ثابت از ‘انجام’ وظایف امتحان کنید و گوش دادن به کودک خود را. یادگیری مادام العمر است چیزی. کودکان یاد بگیرند که حتی با مشاهده جهان اطراف آنها: با دیدن مادر خود را فراموش یوگا پدر خود را فراموش ظروف یا آب گیاهان است. بنابراین به جای foisting چندین فعالیت در آنها با جریان و خیاط روز خود را بر اساس آنچه که فرزند شما علاقه مند است و می خواهد به آن روز.

زندگی مثل هیچ فردا وجود دارد

اگر امروز آخرین روز خود را در این سیاره ؟ چه کار می کنید ؟ مدرسه در منزل پدر و مادر ترجیح می دهند به نگاه در هر روز به عنوان اگر وجود دارد هیچ فردا. آموزش رانده ترس است که همیشه چیز خوبی است. پدر و مادر می تواند ظالمان. اگر کار بر روی لپ تاپ خود اجتناب ناپذیر است انجام این کار قبل از اینکه فرزندان خود را از خواب بیدار به طوری که شما باید مقدار زیادی از زمان را صرف با آنها. اگر شما به کار با هم در یک جدول به جای هر نفر در اتاق خود را. هنگامی که درگیر شدن با فرزند شما وجود داشته باشد 100%.

Children can learn by observing the everyday activities at home

یادگیری با انجام

هنگامی که شما در حال پخت و پز توضیح دهد که چرا مثلا سبزیجات در حال اضافه شدن به برنج یا دال. این را به آنها آموزش علم پشت تغذیه. برخی از homesehooling پدر و مادر ترجیح می دهند به یک جدول زمانی برای موضوعات مختلف آموخته می شود بیش از یک روز در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند برای حفظ آموزش رایگان-سبک. شما همچنین می تواند فرایند یادگیری در مورد جنبش است. برای intance برچسب هر مرحله در یک راه پله با اعداد و تشویق کودکان به تکرار آنها را به عنوان آنها hop بالا و پایین. این خواهد بود یک راه سرگرم کننده برای آموزش شمارش.

کاهش فشار بر روی خود

همه چیز شما را با کودک لازم نیست یک لحظه یادگیری. لذت بردن از خورشید صبح زود و یا بازی از سایه های روی دیوار. آنها ممکن است در نهایت درخواست شما چرا. اجازه دهید کودک شما فشار با نوک انگشت در روی زمین با چوب باز های قدیمی, ابزار جنسی, طبخ چیزی متناسب با سن اگر آنها می خواهم به. با آنها باقی بماند و شرکت تنها زمانی به نام برای. لیست لازم است اما اجازه دهید آنها را پراکنده و نگه داشتن آنها را به کارهای باید انجام شود و به اشتراک گذاشته شده توسط همه.

شکستن روال

روال خوب هستند به خصوص وقتی که می آید به سلامت و بهداشت و ریتم خاصی به بعد گاهی اوقات لازم است که همه نیز کار از خانه. اما فکر می کنم از شب را به عنوان ‘رایگان’. شما و کودک شما ممکن است فکر می کنم از شام تا به تراس یا نقاشی یک دیوار. از نظر ‘class’ روال اجازه دهید کودک خود را منجر شود — شما ممکن است می خواستم به زبان, اما او ترجیح میدهد به یادگیری در مورد منظومه شمسی: برو با او انتخاب کنید. دریافت مجموعه به داستان در مورد سیارات و ستاره ها. اگر شما آماده به او بگویید بنابراین شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر با هم. نوجوانان به خصوص با توجه به اینکه چگونه آنها در حال حاضر در برخورد با بسیاری از تغییرات عاطفی و جسمی می تواند با پدر و مادر درک خود را خلق و خو و افزایش سرعت فعالیت های روز درآمده است.

سازمان دیده بان برای نشانه های فرسودگی شغلی

شما انسان هستند ، کنار هم برای خودتان هر روز. در حالت ایده آل هر دو طرف درگیر باید در مدرسه در منزل و سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>