“مدرسه در منزل است نه یک گزینه آسان اما آن است که قطعا خارج از جعبه فکر می گوید:” کوچی مبتنی بر Cristelle هارت سینگ که همراه با شوهرش راوی سینگ homeschooled خود را پسر 10 ساله Ishaan و هشت ساله Tej بر کودک-چراغ یادگیری است. “کودک یاد می گیرد آنچه که او/او می خواهد برای یادگیری به عنوان مخالف به آموزش آنها را به آنچه که ما می خواهیم آنها را به یاد” او می افزاید.

با تحمیل مستند در سراسر جهان برای مبارزه با Covid-19 گیر زندگی عادی شده است از پرتاب از دنده موثر بر مدرسه رفتن کودکان و برنامه های خود را. در حالی که کلاس های درس مجازی و کلاس های آنلاین در کانون دیگری غیر از روش سنتی — صفحه اصلی آموزش — در حال بحث با شور و نشاط به ویژه هنگامی که خانه را تبدیل به مراکز آموزش.

بر اساس بمبئی-Sharmila Govande می گوید: “مدرسه در منزل است که بر اساس یک فلسفه یا رویکرد است که معتقد است که کودکان طبیعی آموزان و عشق به خود را کشف کنجکاوی منافع و شور و شوق. آنها توانایی خود مستقیم یادگیری خود را.” Sharmila مادر است به سه unschooling کودکان و فعال در مدرسه در منزل / unschooling محافل در بمبئی و در سازماندهی حوادث برای “ما قبیله”.

محیط رشد

وجود یک محیط رشد — به خصوص در شهرستانها مانند بنگلور و بمبئی و پونا — که در آن کودکان در خانه بمانند و یا تدریس یک برنامه درسی توسط پدر و مادر/یک معلم و یا یادگیری به عنوان آنها رشد می کنند, تماشای پدر و مادر خود و پیوستن به آنها را در کارهای خانگی و فعالیت های بسته هر خانواده را تفسیر غیر رسمی آموزش و پرورش است.

قدیمی ترین homeschoolers Sharmila می گوید: او می داند که در هند در 30s خود را “پس از آن احتمالا شروع در اینجا سه تا چهار دهه پیش است. هیچ کس تا به حال انجام شده تعداد, اما من فکر می کنم وجود دارد تقریبا حدود 10000 خانواده ها در سراسر هند است.”

نگاهی به تاریخچه آن در هند بسیاری از خانواده ها homeschooled فرزندان خود را قبل از سال 1947 اغلب آوردن آموزگار از انگلستان است. شرح بسیاری از ادامه انجام همان پس از استقلال و برخی از خانواده هند الهام گرفته شده توسط سیستم. “در واقع قبل از استقلال روز ما نمونه هایی از دکتر Anandibai Gopalrao جوشی (اولین زن هندی پزشک), Savitri بای Phule (اولین زن هندی معلم) بودند که در خانه تحصیل کرده. البته وجود دارد بسیاری از نمونه می گوید:” Sharmila.

DJ Sekhar with daughter Kaamaakhya and younger daughter

“من نمی گویم تحصیل در خانه است برای همه. اما این است که چگونه ما را انتخاب کنید به منظور بالا بردن فرزندان ما در حال حاضر می گوید:” Jaimie چاندراسکار که همراه با شوهرش نوازنده DJ Sekhar و مادرش-در-قانون تصمیم گرفت به خانه او هفت ساله دختر Kaamaakhya. “سه بزرگسالان در خانواده تصمیم گرفت در مدرسه در منزل.”

Jaimie حال ترک شغل خود به عنوان یک آموزش و پرورش مشاور در حالی که در ماه هشتم بارداری و آماده کرده بود به منظور بالا بردن او متولد اول “متفاوت”. “ما در زمان تصمیم گیری های آگاهانه و تحصیل در خانه است یکی از کسانی که” او می گوید. Kaamaakhya فرستاده نشد به یک مدرسه بازی اما زمانی که او چهار بود او می خواست برای پیوستن به یک مدرسه. “ما او را در یکی اما در شش ماه, ما متوجه شدیم که او به عنوان بیانی به عنوان قبل از. Kaamaakhya به شدت مستقل و بسیار رسا می گوید:” Jaimie اضافه کرد که خانواده و نه در مفهوم “مجازات بودن شیطان”. “تربیت فرزند, آموزش, یادگیری است نه یک قدرت بازی بین کودکان و بزرگسالان و پدر و مادر و فرزند.”

Jaimie را در معلم بود که او نیز انجام شده صفحه اصلی شهریه در کنار او کار می کنند. او هرگز احساس کردم که تحصیلات رسمی شد مورد نیاز برای موفقیت در بزرگسالی است.

آموزش و پرورش به عنوان دموکراتیک

برای Rustum عثمان, COO, Spia تکنولوژی هند Pvt با مسئولیت محدود که توسعه محصولات صنعتی IOT (اینترنت اشیاء), “آموزش و پرورش دموکراتیک چیز. ما نمی وادار به کودکان برای یادگیری هر چیزی است.” Rustum تصمیم به homeschool او چهار فرزند — Eisa عثمان, موسی عثمان, Aaisha عثمان و Fathima عثمان — به دلیل “تجربه منفی” در اوایل مدرسه است و در حال حاضر شروع به قرار دادن فیلم در مدرسه در منزل توضیح آنچه در آن نیاز به مزایای آن و آن سمت تلنگر.

Rustum Usman’s children who are homeschooled

یک نارساخوان او تا به حال مسائل مربوط به حفظ جدول ضرب و با املای در مدرسه اما “در زمانی که من آمد به کلاس 7 من تا به حال ابداع خود من روش ضرب. من تا به حال تبدیل شدن به دقیق در ریاضی از یادگیری خود می گوید:” Rustum. در یک ویدئو او تساوی یک چک لیست از هفت امتیاز مورد نیاز برای مدرسه در منزل.

هفت نقطه چک لیست

  • Rustum هفت نقطه چک لیست در صفحه اول مدرسه:
  • i) یکی از والدین باید از خانه کار می کنند.
  • ب) پدر و مادر باید متمرکز و با انگیزه و متعهد است.
  • iii) گروه همسالان تعامل باید سازمان یافته یا از طریق جلسات در پارک ها و یا بازی تاریخ.
  • iv) خانه یا منطقه باید بزرگ باشد.
  • v) وجود دارد باید یک رابطه خوب بین والدین و کودک است.
  • ششم) مدرسه در منزل برای یک کودک بهتر است و دارای چالش های خاص خود را.
  • هفتم) مدرسه در منزل ارزان در مقایسه با مدارس خصوصی اما گران قیمت در مقایسه با زمانی که به دولت کمک مدارس.

Rustum و همسرش, Meriam Vidhu Vijayan دنبال IGCSE برنامه درسی به عنوان یک پایه درسی برای فرزندان خود بین سه تا هشت سال و برخی از آنها فعالیت اضافی در حال کوهپیمایی برنامه نویسی و پخت و پز.

خانواده اش به شرح زیر است “فلسفه توسعه نرم افزار” که در آن یک برنامه است که جدولها و به دنبال آن هر فرد را با توجه به روز خود را. “اگر پسر من کنجکاو در مورد یک مشکل ریاضی او به من می آید و من پیدا کردن زمان مناسب برای کمک به او یاد بگیرند که می گوید:” Rustum که ابداع خود را به روش ارزیابی. او نیز گره خورده است تا با جایگزین مدارس آموزش و پرورش مانند Bhoomi در کوچی برای “non-دانشگاهیان” و به مراقبت از کودکان خود را به پارک برای دیدار با گروه همسالان. فیلم ها و مقابله از آموزش مهارت های آشپزخانه به گفتن ” بله ” و انجام دور با ‘نه گفتن’ فرهنگ است.

پس از فرزند منافع

آناند باچان که راه اندازی Bhoomi یک آموزش جایگزین لباس می گوید که دلایل متعددی وجود دارد که چرا خانواده ها برای انتخاب صفحه اصلی مدارس است. در دسترس آموزشی گزینه می توان یک ناامیدی و یا خانواده ممکن است بخواهید به کودکان به صورت رقابت مذهبی انتخاب و یا حتی فاصله است. “بسیاری از خانواده ها را انتخاب کنید و یک برنامه درسی و آموزش کودکان در خانه است که به روش سنتی,” او توضیح می دهد: “اما وجود دارد unschooling یا ده تحصیل که در آن هیچ درسی به دنبال آن است. ایده این است که شما در خانه با خانواده و انجام همه چیز به عنوان یک خانواده — سفر طبخ پاک و یادگیری در طول راه.”

شخصی خود ایده از آموزش و پرورش است “به دنبال چه منافع کودک”. در Bhoomi کودکان follow “این Bhoomi ریتم” و یا جریان روز چیزی شبیه به یک جدول زمانی. کودکان باید در زمان ثابت به صورت رایگان بازی, ترانه و رقص, میوه, زمان و فعالیت است.

در حال حاضر قدیمی ترین کودک در Bhoomi یک دختر 13 ساله و آموزش محیط زیست ساخته شده است در کمک های والدین و فرزندان در Bhoomi. “همانطور که ما در این خانواده تصمیم می گیرد در مورد یک کودک اگر او یا او می خواهد به سرمایه گذاری به تحصیلات رسمی و یا دنبال یک برنامه درسی از خارج است.”

Sharmila اشاره می کند که بسیاری از homeschoolers “تصمیم گرفتند برای جریان اصلی آموزش عالی و رفته اند به دنبال مدارک تحصیلی از کالج ها و دانشگاه ها. من درک می کنم که آنها را به خوبی در هر زمینه آنها را انتخاب کنید به مطالعه. به اعتقاد من دلیل اصلی این است که به دلیل انتخاب آنها است و از این رو به کمال خود به آن تجربه است.” او اشاره می کند که موسسه ملی باز تحصیل (NIOS) در نظر گرفته شده است در تاریخ همتراز با CBSE درسی و که نیز وجود دارد گزینه ای را از دادن آزمون های دانشگاه کمبریج (IGCSE) به عنوان خصوصی نامزدها.

واضح سوال پدر و مادر امید بستن برای مدرسه در منزل صورت است که از یک موفقیت حرفه ای برای کودک است.

Sharmila می گوید که داستان فراوانند از homeschoolers قابل توجه مشاغل در زمینه های مانند طراحی گرافیک و فیلمسازی restauranting نرم افزار و توسعه نرم افزار شروع پروژه های رسانه ها و کانال های یوتیوب. “بسیاری از هنرمندان و عکاسان و نویسندگان است.”

Cristelle می گوید که او پسر Ishaan که dabbles با پدرش در نجاری آرزوهای خود را به عنوان یک مخترع و یک آشپز است. “او می آموزد ریاضی که راه پسران در حال حاضر صحبت کردن در مورد حرفه خود.”

باز مدارس به از را انتخاب کنید

اخیرا Bhoomi پدر و مادر سازماندهی زوم دیدار برای کودکان در طول مستند. این والدین بر این باورند که برای آموزش عالی کودکان می توانید انتخاب کنید از باز کردن مدارس که در آن آزمون گرفته می شود هنگامی که دانش آموز آماده است. “وجود دارد هیچ رقابت و بدون استرس اما برخی از کودکان نیاز به کلاس اقتدار” اذعان می کند Cristelle.

فضای امن

  • افزایش اقدامات ایمنی هنگامی که کودک در خانه است.
  • والدین باید بیشتر مراقب باشند در مورد خشونت خانگی و سوء استفاده جنسی از اینترنت و ایمنی کودکان در خانه در طول یک مستند.

در homeschool جوامع پدر و مادر نوبت به میزبان کودکان در خانه های خود و آنها را آموزش یک مهارت خاص. “چنین جوامع انجام می دهند بسیار خوب است. اکثر شهرهای محلی خود گروه ها و حوادث. ما نیز باید با استفاده از رسانه های اجتماعی به طور موثر و از این رو بسیاری از واتساپ و FB گروه برای اطمینان از ثابت های ارتباطی و اشتراک گذاری” می گوید Sharmila.

Cristelle Hart Singh’s sons Ishaan and Tej

در ضمن در طول این مستند در حالی که مدرسه معمولی را برانگیخت در حال آمدن به شرایط با طبیعی جدید, صفحه اصلی, دانش آموزان بدانم چه هیاهو از همه مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de