دهلی نو:
هند و ما به احتمال زیاد برای نهایی کردن پنج پیمان از جمله در تسهیل تجارت, امنیت میهن و حقوق مالکیت فکری پس از مذاکرات بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر در هفته آینده.

هند به دنبال به جلو به تقویت هند-آمریکا استراتژیک مشارکت جهانی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن 24-25 مارس دیدار با بحث میله میله به گستردگی حیطه های دو جانبه منطقه ای و مسائل جهانی از جمله تجارت استراتژیک موضوعات مبارزه با تروریسم و هند و اقیانوس آرام منطقه گفت: هند سخنگوی وزارت امور خارجه Raveesh کومار.

کومار نمی دهد جزئیات از پنج معاهدات اما گفت که آنها انتظار می رود برای تقویت همکاری در مبارزه با تروریسم و جمع آوری اطلاعات و همچنین حذف مواد محرک در روابط تجاری. هند سفت حقوق مالکیت معنوی رژیم خواهد بود یک گام به سوی ما پرداختن به نگرانی در مورد یک موضوع در حال بررسی بین دو کشور برای چندین دهه به گفته مقامات. هند در میان 10 کشور قرار داده شده بر روی یک اولویت سازمان دیده بان لیست با ما تجارت نماینده دفتر برای IP نقض حقوق بشر در مارس 2019 با توجه به گزارش های خبری.

یکی دیگر از پیمان رود به امضا رسیده است $2.6 میلیارد معامله به صورت 24 Seahawk هلیکوپتر برای نیروی دریایی هند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار هفته آینده اولین بار است که تا کنون به تنهایی سفر یک رییس جمهور آمریکا به هند است. مقامات و تحلیلگران با اشاره به گرم شدن روابط بین دو کشور با سفر تهمت بودن پنجم ریاست جمهوری در سفر به هند در دو دهه گذشته. در مقابل هند دیده بود تنها سه ما ریاست جمهوری بازديد بین سال 1947 و 2000.

مودی و تهمت به حال هشت جلسات تا کنون از رئیس جمهور ایالات متحده به عهده گرفت در ژانویه 2017. پنج تن از این اتفاق افتاده اند طی هشت ماه.

یکی از نکات برجسته از مغلوب ساختن پیشی جستن 36 ساعته سفر است می رود به طور مشترک در مکان رویداد Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن, برگزار می شود, در احمدآباد در روز سه شنبه. این نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد سازمان یافته توسط کمتر شناخته شده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan برای samiti خواهد شد از ویژگی های هر دو مودی و تهمت پرداختن به Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد که ظرفیت بیش از 100 ، 000. این رویداد خواهد اکو یک سازمان آمریکایی های هندی تبار در هوستون برای مودی در سال گذشته است.

این دیدار به “دیده می شود در زمینه رسیدن به یک مرحله خاص از بلوغ در این رابطه جلسات منظم بین رهبران دو دموکراسی و رشد سطح راحتی بین دو کشور گفت: کومار.

هر دو مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن “شخصا سرمایه گذاری در این رابطه” با توجه به کومار. در طول سال “بوم روابط ما گسترش یافته و چندین مناطق جدید” او اضافه شده است.

در استراتژیک طرف “وجود دارد در حال رشد همکاری در مبارزه با تروریسم. در اقیانوس هند و آرام ما تاسیس یک وعده همکاری. ما انتظار داریم که مذاکرات را تعمیق تعامل ما در این مناطق است. آن را نیز فرصتی برای تبادل دیدگاه ها در منطقه و مسائل جهانی از منافع مشترک” گفت کومار.

با توجه به مدنی انرژی هسته ای همکاری وستینگهاوس در حال حاضر متعلق به کانادا بروکفیلد شرکای کسب و کار و هند هسته ای شرکت برق از هند محدود (NPCIL) درگیر در مذاکرات برای ساخت شش از 1100 مگاوات راکتور در Kovvada در آندرا پرادش گفت: امور خارجی سخنگوی وزارت.

“پس از قطعنامه وستینگهاوس ورشکستگی مسائل دو طرف در حال بحث در مورد تقسیم مسئولیت کار می کنند. NPCIL بازدید از ما مرجع گیاه به درک وستینگهاوس مدولار ساخت و ساز روش.”

هند و آمریکا در سال 2008 امضا هسته ای با مسئولیت پیمان به پایان رسید که بیش از سه دهه از دورافتاده در هند است. مدنی ایران همکاری ندارد, اما, گرفته, داده, نگرانی های ناشی از هند سختگیرانه 2010 مدنی ایران قانون مسئولیت راکتور هسته ای فوکوشیما حادثه در سال 2011 و شرکت های مانند وستینگهاوس تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

فضا نیز یک منطقه با همکاری هند و آمریکا در تحقیقات آژانس های ساختمان مایکروویو از راه دور-سنجش از ماهواره با دو فرکانس synthetic aperture radar.

کومار گفت: دو طرف مشغول شده بود در بحث محدود پیمان تجارت برای چند ماه. “ما امیدواریم که برای رسیدن به یک تفاهم با یک نتیجه است که اعتصاب تعادل مناسب برای هر دو طرف. ما نمی خواهیم با عجله به یک توافق به عنوان درگیر مسائل پیچیده با بسیاری از تصمیمات بالقوه داشتن یک تاثیر واقعی در زندگی مردم و در دراز مدت عواقب اقتصادی. ما نمی خواهیم برای ایجاد مصنوعی مهلت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im