صفحه اصلی وزارت طول می کشد سهام از وضعیت در دهلی نو ارائه می دهد تسکین

دهلی نو:
آزمون covid-19 در دهلی نو دو برابر خواهد شد با شنبه و سه برابر در شش روز (از شنبه) اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفت: روز یکشنبه پس از جلسه با دولت و اتحادیه وزیران را امتحان کنید و شامل گسترش coronavirus در سرمایه های ملی.

دولت همچنین انجام یک درب-به-درب نظرسنجی و استقرار 500 آموزش مربیان برای افزایش ظرفیت تخت شاه گفت.

صفحه اصلی وزیر برگزار شد جلسه با اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, معاون وزیر Manish Sisodia و معاون فرماندار آنیل Baijal. در روز بعد او همچنین در ملاقات با سران شهری شرکت ها در مورد آمادگی خود را.

شاه به نام برای یک حزب در نشست رهبران دهلی نو روز دوشنبه برای بحث در مورد مدیریت covid-19 در پایتخت در حال رشد در میان اتهامات بیش از بيماران محروم آزمون و پذیرش تخت.

دهلی سوم بیشترین تعداد موارد در کشور در حدود 40000 موارد و این رقم به احتمال زیاد به پرش به 100000 دلار در ماه ژوئن به پایان و 550,000 ماه جولای پایان با توجه به دولت تخمین می زند.

دولت نیاز حدود 80,000 بیشتر تخت بیمارستان تا پایان ماه ژوئیه. Aam Aadmi Party (AAP) دولت شده است با هدف ضمیمه هتل به بیمارستان تبدیل خانه های پرستاری اختصاص داده شده به covid-19 بیمارستان ها و حتی استفاده از سالن های ضیافت برای درمان بیماران است.

دهلی نو در حدود 10 ، 000 تخت اختصاصی برای درمان covid-19 بيمار اما 70 درصد از تخت در بیمارستان های خصوصی در حال حاضر اشغال شده است.

“برای جلوگیری از عفونت کرونا در دهلی تست کرونا خواهد بود افزایش یافته و به دو برابر در دو روز آینده و پس از 6 روز تست خواهد بود افزایش یافته و به سه بار. همچنین بعد از چند روز تست آغاز خواهد شد در هر مرکز رای دهی در مهار مناطق” شاه گفت: در یک سری از توییت.

دولت انجام داده 283,239 آزمون پس از شروع بحران است. وجود دارد حدود 23,000 مجموع موارد فعال در سرمایه های ملی. دولت شده بود رو به آمریکا اجازه می دهد روزانه تست اعداد به کاهش است.

“بسیار سازنده نشست بین دهلی دولت مرکزی و دولت است. بسیاری از تصمیم گیری های کلیدی گرفته شده است. ما را به مبارزه در برابر تاج با هم” Kejriwal گفت در توییتر بعد از جلسه.

اتحادیه دولت ارائه خواهد شد 500 راه آهن مربیان از نظر کمبود تخت که افزایش ظرفیت تخت توسط 8,000 شاه گفت. جامع خانه-به-خانه بهداشت بررسی خواهد شد برای بهبود تماس های نقشه برداری در دهلی مهار منطقه و گزارش خواهد شد در یک هفته.

“برای درمان عفونت کرونا در بیمارستان های خصوصی یک کمیته تشکیل شده است که به دنبال به ارائه 60 درصد از تاج و تخت در بیمارستان های خصوصی با نرخ پایین برای رفع کرونا درمان کرونا تست. آن را به ارائه گزارش خود توسط (دوشنبه)” شاه گفت.

دولت مرکزی نیز انتشار دستورالعمل جدید برای مجالس ترحیم از کسانی که می میرند از covid-19. برای رفع کمبود از داوطلبان در خدمات بهداشتی و پیشاهنگی راهنماهای ملی و دانشکده افسری سپاه خواهد شد و اضافه شده به لیست داوطلبان.

“دولت مرکزی مطمئن است دولت دهلی که آن را به ارائه منابع لازم مانند اکسیژن, سیلندر, پنکه, صترلزرس و سایر الزامات مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر. این Aarogya Setu برنامه دانلود خواهد شد در هر فرد تلفن همراه” شاه گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>