صفحه اصلی باغبانی شکوفه در سراسر جهان

Jaime کلدر اما داد تا در باغبانی پس از حرکت از خاک حاصلخیز و از ایلینوی به گرد و خاکی تگزاس اما رمان coronavirus اتحادش را تغییر ذهن خود را.

مجله سردبیر و خانواده او از پنج کاشته برگ کلم برگ, برگ چغندر و پیاز و تمشک و هندوانه و فلفل گسترش باغ خود را در حالی که کمانش در صفحه اصلی در این بیماری همه گیر.

مردم در سراسر جهان در حال تبدیل به باغبانی به عنوان یک تسکین دهنده, خانواده, دوستانه, سرگرمی است که همچنین برطرف نگرانی امنیت غذایی به عنوان مستندات آهسته برداشت و توزیع برخی از محصولات زراعی است. میوه و دانه های گیاهی فروش در حال پریدن در سراسر جهان است.

آن مکمل باغبانی گفت: خانم کالدر. “به هیچ وجه این امر حفظ یک خانواده پنج. اما ما در حال حفاظت از آن, بنابراین ما می توانید سعی کنید و اجتناب از فروشگاه کمی بیشتر در ماه های آینده.”

روسها در حال جنگ در خارج از شهر کلبه با توطئه های سنتی منبع سبزیجات در دوران سخت پس از دوران اتحاد جماهیر شوروی و پشت بام مزارع برنامه ریزی شده در سنگاپور است که به شدت متکی به واردات مواد غذایی است.

Furloughed کارگران و مردم در حال کار از خانه نیز به دنبال فعالیت های به اشغال وقت آزاد خود را پس از لغو از رویدادهای ورزشی مهم و بسته شدن رستوران ها و تئاتر. پدر و مادر بیش از حد در حال تبدیل شدن به باغبانی به عنوان یک فعالیت در فضای باز به کار با کودکان در خانه گیر کرده پس از مدارس بسته است.

“کاشت چند سیب زمینی می تواند بسیار وحی به کودک گفت:” پسر داد و ستد کالا رئیس horticulturist در بریتانیا انجمن باغبانی سلطنتی است که دیده می شود پنج برابر افزایش داده شد برای مشاوره در وب سایت خود را در طول مستند. باغبان بدون متری هستند و حتی کاشت سیب زمینی در کیسه زباله, او گفت:.

باغبانی می تواند وضعیت خرده فروشی تقاضا برای تولید و اما سفر به فروشگاه مواد غذایی هنوز هم لازم است. برت Hambleton, خرده فروشی, مشاور Hambleton منابع گفت: سوپر مارکت ها را ادامه خواهد داد به طور کلی افزایش در تولید و تقاضا به عنوان خواهد-بود رستوران را برانگیخت غذا خوردن در خانه به جای ناهار خوری.

ایالات متحده شرکت دانه W. Atlee Burpee & Co فروش بذر بیش از هر زمان در آن 144 سال سابقه در مارس به عنوان مسری تنفسی گسترش ویروس رئیس جورج توپ گفت.

زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن دانه در فروشگاه ها می شود باغبان در بریتانیا به دنبال مشاوره در مورد چگونه آنها را از عصاره گوجه فرنگی و کدو خریداری شده در سوپر مارکت ها, او گفت:.

در روسیه تقاضا برای دانه افزایش 20%-30% در سال در سال در ماه مارس با توجه به خرده فروش آنلاین Ozon.

دانه تقاضا به طور معمول می رود تا در دوران سخت اقتصادی گفت: تام جونز مالک ارضی شرکت دانه در کاتیج گرو اورگان. این شرکت به طور موقت متوقف گرفتن سفارشات از طریق تلفن و با توجه به افزایش تقاضا و reassigned تلفن برخی از کارگران به لحاظ جسمی پر کردن سفارشات آنلاین, او گفت:.

“آن را نمی طولانی برای مردم برای تبدیل شدن به بسیار نگران تامین مواد غذایی — یا هزینه و یا گرفتن آن را” آقای جانز گفت.

جانی دانه های انتخاب شده در فیرفیلد مین دیدم 270% پرش در دستور هفته مارس 16 بعد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از این ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>