هوگان انجماد, بودجه, استخدام در MD دولت

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) در روز جمعه گفت که دولت مشغول اجرای یک استخدام و بودجه یخ به عنوان شدید و کمبود درآمد است که انتظار می رود به دلیل COVID-19 شیوع.

“گسترش این ویروس مرگبار است wreaking ویران بر ما دولت ملی و اقتصاد در کسب و کارهای کوچک و مردم کشور ما” هوگان گفت. “علاوه بر شکست این نامرئی دشمن و صرفه جویی در هزاران زندگی وجود دارد هیچ چیز برای من مهم تر از گرفتن اقتصاد ما و مردم ما دوباره روی پای خود بایستند.”

هوگان اشاره کرد که دولت پیش بینی شده است به از دست دادن $2.8 میلیارد دلار با توجه به این ویروس است. او گفت: این باعث خواهد شد که دولت به شیب بیش از حد از, اگر نه همه آن “صندوق روز بارانی.”

توقف ممنوع مریلند سازمان های دولتی از اختیاری خرید که نیست مربوط به مبارزه با COVID-19 یا هسته, آژانس توابع.

شروع دوشنبه, تمام موقعیت های خالی در درون دولت دولت اجرایی خواهد شد یخ زده. علاوه بر این در هفته های آینده مریلند دفتر بودجه و تجزیه و تحلیل خواهد شد ارسال بودجه اهداف کاهش به سازمان های دولتی مختلف برای 2021 سال مالی.

از بعد از ظهر شنبه مریلند تقریبا 7,700 تایید موارد COVID-19 و بیش از 200 مرگ و میر با توجه به نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>