هوگان در مورد کوروناویروس سنبله پس از تظاهرات

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) گفت: او یک “کمی نگران” در مورد اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید به طور بالقوه منجر به افزایش coronavirus موارد است.

خوب ما کمی نگران است که” هوگان گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” وقتی پرسید که آیا او نگران این تظاهرات می تواند گسترش coronavirus.

“در حال حاضر نگرانی فوری است که به کاهش دما و جلوگیری از غارت و چپاول و به طور بالقوه نگه داشتن شهروندان سالم از شورش است که در حال رفتن,” او اضافه شده است.

تبلیغات

هوگان گفت: گام بعدی این است که برای مقابله با کروناویروس.

“هیچ سوالی وجود دارد که هنگامی که شما را به صدها یا هزاران نفر از مردم با هم در نزدیکی زمانی که ما باید این ویروس در سراسر خیابان های آن سالم نیست,” او اضافه شده است.

هوگان با اشاره تقریبی 14 روز دوره کمون این ویروس گفت: در حدود دو هفته مقامات را ببینید یا نه “این به ما می دهد سنبله و درایوهای اعداد یا نه.”

هوگان را آغاز کرده است بلند کردن اجسام ایالت coronavirus محدودیت در محل قرار داده برای کاهش گسترش coronavirus به عنوان دولت تا به حال ملاقات معیارهای قادر به بازگشایی از جمله کاهش بستری شدن در بیمارستان و افزایش در تست.

تظاهرات شکسته سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ است. فلوید در مدت کوتاهی پس از بازداشت در مینیاپولیس.

فیلم از دستگیری او را نشان می دهد یک افسر زانو در او را به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد. چهار افسران اخراج شدند و یکی دیده زانو در Floyd, Derek چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

سه دیگر اخراج افسران متهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر