رویت غیر معمول پرنده در جنگل های HMT و مستغلات اخیرا با ارسال کوهپیمایی گروه در این شهر به یک تشنجات از هیجان است. اما در آن زمان آنها به نام برای کارشناس دانش و پرنده دور پرواز کرد.

“ما صرف کل هفته آینده به دنبال آن و در نهایت آن را دیدم در خط لوله جاده خاموش HMT و مستغلات. این نادر مصر کرکس شده اندیش 10 سال پیش می گوید:” Mukundan K. HMT و مستغلات مورد علاقه امد و شد زیاد از birdwatchers از شهرستان.

هندوستان ابزار و ماشین آلات به دست آورد و 300 هکتار از زمین های در Kalamassery در 1950s. بیش از چند دهه از 100 هکتار نخورده باقی مانده است. در اینجا در یک مخلوط غنی رست بلند درختان و چمن های طبیعی تالاب پوشش گیاهی رشد ارگانیک به آرامی تبدیل شدن به خانه و انواع پرندگان و پروانه ها و حیوانات وحشی.

از دهه 1990 وجود داشت با عجله از توسعه در اطراف این پچ سبز اما خوشبختانه آن باقی مانده صدمه ندیده است. این شد یک واحه نه تنها برای حیوانات و پرندگان بلکه برای birdwatchers.

در مارس 6, اعضای سه گروه سبز فضل Cochin تاریخ طبیعی جامعه Cochin ماجراجویی بنیاد — همراه با مدرسه و دانشجویان با تشکیل یک زنجیره انسانی در اعتراض به آسیب باعث

HMT Forest, a sanctuary for birds

d توسط ضد عناصر اجتماعی به این جنگل طبیعی در قلب شهر و نادر آن تنوع زیستی.

پیشرو از جلو بود Vishupriyan Kartha بنیانگذار کوچین تاریخ طبیعی جامعه و یک مرغدار. “ما شروع به آمدن به اینجا از 1990s شروع شد. در ابتدا ما یک گروه کوچک و رؤیت شد ، اما به عنوان شماره های ما افزایش یافته و نظارت از پرندگان شد علمی ما خال خال بسیاری از گونه ها بیشتر است. همانطور که در حال حاضر ما خال خال 199 گونه است.”

HMT Forest, a sanctuary for birds

Vishupriyan اشاره می کند که در جنگل رشد خود را در آن بیش از یک دوره از 50-60 سال و “آسیب دیده است توسط ولگردان که استفاده از آن به عنوان شاهراه. اغلب آنها بخش هایی از آن و راندن آن طبیعی زیستگاه وحشی. قطعه از زمین را نیز به فروش می رسد.”

Birders می دانیم که جنگل هست و نام مناطق بر اساس رؤیت است. بنابراین حمام پرنده نقطه قرمز مایل به قهوهای ظروف برای پرندگان; بازا نقطه که در آن یک سیاه بازا کشف شد; شب شیشه درخت که در آن شبانه پرنده است که اغلب دیده می شود; Robins نقطه و بهشت Flycatcher نقطه توسط استخر. “این نام برای شناسایی مناطق در جنگل برای birders به هر یک از دیگران’ نگهداری و به نگاه خاص و پرندگان می گوید:” Kartha.

Sujith میلی گرم یک مرغدار و عضو فضل سبز (یک گروه فیلم و videomakers) به کارگردانی شهری سایبانیک فیلم مستند در HMT جنگل در ماه نوامبر گذشته. “ما را از جمله فیلم های مستند برای دانش آموزان و بپرسید چرا این شهری سایبان مهم است. لازم است برای پاکی هوا و آب و همچنین برای آرامش و آرام می گوید:” Sujith افزود که در جنگل های استوایی حیات وحش حشرات مار و خدنگ و خرگوش وحشی. این خانه نیز به کرالا دولت پروانه بودا Mayuri.

Kartha قصد دارد به درخواست دولت در دو زمینه از جنگل, مرمت. هند یک امضا به بن چالش است که در مورد بازسازی جنگل ها و حفظ تنوع زیستی سایت های تحت دولت بخشنامه توانمندسازی محلی خود دولت اعلام تنوع زیستی محلی سایت به عنوان حفاظت میراث. “این است که در خود صلاحیت و مالکیت زمین تغییر نمی کند می گوید:” Kartha توضیح داد که هیچ سیستماتیک شمارش درختان و گیاهان انجام شده است و غنای جنگل ناشناخته باقی مانده است.

بالا Murukesan GM HMT می گوید: “این تنها سبز منطقه از جمله کشورهایی در Ernakulam, ما همه برای حفظ و حفاظت از آن را گرفته اند و مراحل نسبت به آن. پلیس مطلع شده و در مورد miscreants آسیب رساندن به جنگل و هر گونه فعالیت که به ما اطلاع می دهد.”

“ما می دانیم که جنگل نزدیک. وجود دارد یک داستان انسانی به آن و این که چرا ما هیچ توجیهی در از بین بردن یک به طور طبیعی آمده تا جنگل می گوید:” Kartha. و خاموش birders در جستجوی دوباره برای گریزان مصر کرکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im