دهلی نو:
نیروهای امنیتی در جامو و کشمیر برخورد یک ضربه عمده به Hizbul مجاهدین در روز چهارشنبه با کشتن تروریستی ساز و برگ را در کشمیر رئیس Riyaz Naikoo در پولوما منطقه جنوب کشمیر.

موفقیت نیروهای امنیتی می آید در برابر پس زمینه از یک موج در برخورد و مبارزه با تروریست ها در دره در دو ماه گذشته.

Naikoo مرگ بیشتر تضعیف Hizbul مجاهدین بود که فلج پس از Burhan ونی شد در سال 2016 توسط نیروهای امنیتی در پولوما.

یک تیم مشترک از Rashtriya تفنگ جامو و کشمیر, پلیس عملیات ویژه و مرکزی ذخیره نیروی انتظامی راه اندازی عظیم کمربند و عملیات جستجو در پولوما منطقه Awantipora اواخر روز سهشنبه پس از یک نکته در مورد Naikoo حضور در مادری خود Beighpora ایجاد کرد. نیروهای مهر و موم شده در تمام نقاط ورود و خروج به این روستا زمانی که آنها راه اندازی عملیات خود را. آتشباری نیروهای امنیتی به آنها بسته شده در Naikoo. تروریستی رهبر و دیگر تروریستی بود که پناه با او کشته شدند و در متعاقب آن ترور شد.

در یکی دیگر از برخورد دو ناشناس تروریست ها بودند به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای امنیتی در Sharshali روستا در پولوما را Khrew منطقه است.

Naikoo, 33 به شهرت آمد به زودی پس از Burhan ونی کشته شد و به اجرا درآمد پاداش 12 لاخ بر روی سر خود را.

“Naikoo ترویج پاکستان تبلیغ و حمایت از پاکستان در دره. او درگیر در پیوند به قتل از جمله قتل یکی از پرسنل پلیس. تروریستی رهبر منتشر کرده است چندین فیلم ها و فایلهای دیداری تهدید خبرچین و محلی پرسنل پلیس برای دور ماندن از ستیزه جویی ، Naikoo گزارش شده است که حمایت گسترده از بیش از زمین کارگران (OGWs) گفت:” یک نیروی امنیتی پرونده که بررسی شد با نعناع.

ساکن Naikoo Mohalla در Awantipora, Riyaz Naikoo رز از طریق Hizbul صفوف برای تبدیل شدن به یکی از “most-wanted” شبه نظامیان در دره پس از پیوستن به لباس در سال 2012. با ونی را حذف Naikoo ظهور به عنوان ساز و برگ را “متوسط” رهبر مصرف بیش به عنوان رئیس Hizbul مجاهدین در کشمیر پس از او دانشیار Sabzar Bhat کشته شد در مارس 2017.

تکنولوژی زرنگ و دانا فرمانده برگزار مقدار نوسان در میان جوانان و همچنین موفق به galvanize حمایت از افراط گرایی از طریق درایوهای بیش از شبکه های اجتماعی. جستجو برای Naikoo شد و پس از 2017 اما تروریست طفره رفت تصرف خود در هر زمان. مقامات اطلاعاتی و نیروهای امنیتی در دره اما بر این باورند که پیروزی نیروهای این است که تنها به طور موقت.

“Naikoo را حذف جزئی بر روی صفحه رادار در Hizbul رادار. هر ساز و برگ است که بعد فرمانده مرتب و آماده را به بیش از, چرا که آنها می دانند که زمان فرمانده کشته می شود در هر زمان. مانند برهان Wani, Naikoo را حذف خواهد تنها صدمه زدن به لباس تا بعد فرمانده به دست آورده شهرت بیش از هفته آینده گفت:” یک مقام ارشد اطلاعاتی رسمی از کشمیر درخواست ناشناس ماندن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de