بالاترین تک-بعد سنبله در JK با 620 covid-19 موارد; شمارش عبور از 4000 علامت

سرینگر: در بزرگترین واحد-روز پرش 620 نفر از جمله دو نوزاد آزمایش مثبت برای COVID-19 در جامو و کشمیر در روز یکشنبه در نظر گرفتن قلمرو اتحادیه شمارش به بیش از 4000, مقامات گفت.

دره کشمیر گزارش 583 از تازه موارد در حالی که 37 نفر تست مثبت برای این بیماری در منطقه جامو گفتند.

هر دو نوزادان یک روز و سه روز و مادران بستری شده بودند به GB شلوار بیمارستان در اینجا پس از آزمایش مثبت برای این بیماری مخوف رسمی گفت.

با موارد تعداد کل COVID-19 بيمار در قلمرو اتحادیه رفته تا به 4,087– 3,198 در کشمیر و 889 در جامو منطقه است. این ویروس تاکنون 41 زندگی در J&K.

تا حالا به قلمرو اتحادیه شده بود شاهد افزایش کمی بیش از 100 مورد در یک روز و در زمان حتی کمتر از آن.

اما روز یکشنبه Kulgam منطقه در جنوب کشمیر به تنهایی گزارش 161 موارد به دنبال Baramulla در شمال کشمیر (132) سرینگر (87), پولوما (60) و Anantnag (59).

بیمارستان ها در سرینگر منطقه روبرو هستند حداکثر بار از بیماران به عنوان بسیاری از موارد که اشاره شده در اینجا از دیگر ولسوالی دره کشمیر.

به عنوان قلمرو اتحادیه آماده برای کالیبره خروج از این مستند با کاهش بیشتر محدودیت های دولت کاهش یافته است کتهوا و Samba مناطق در منطقه جامو از لیست مناطق قرمز در حالی که Poonch و Rajouri خود را از دست داد سبز برچسب شده است.

چهار منطقه در حال حاضر در این لیست گنجانده از نارنجی مناطق.

سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam گفت وجود دارد و نه منطقه در منطقه قرمز — سرینگر Budgam, Anantnag, پولوما, Kulgam, Shopian, Baramulla و Kupwara در کشمیر و Ramban در جامو منطقه است.

Ganderbal و Bandipora در کشمیر و جامو یودهمپور, کتهوا سامبا, یودهمپور, Reasi, Poonch و Rajouri در منطقه جامو در نارنجی دسته.

Doda و Kishtwar مناطق در چناب ولی در جامو منطقه همچنان تحت سبز لیست سفارش خواندن.

آن گفت: کتهوا منطقه Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر در طول Jammu-پتهنکت بزرگراه خواهد شد یک منطقه قرمز با 500 متر بافر.

منظور گفت: طبقه بندی مناطق انجام شد و برای اجرای مستند تسهیلات از شنبه پس از یک بررسی دقیق از وضعیت فعلی است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>