بالاترین گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای

لویی پیک مجله روز چهارشنبه تایید وزارت امور خارجه تشکر. چارلز بوکر در دموکرات سنا اولیه برنده خواهد شد که چهره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFloyd برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بالاترین گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای بیشتر (R-Ky.) در ماه نوامبر.

این روزنامه گفت: هیأت تحریریه آن را در حال ملاقات با سه جبهه دموکراتیک-دونده در 10-فرد مسابقه بر اساس جمع آوری کمک های مالی بالغ: بوکر سابق دریایی خلبان جنگنده امی مک گراث و بازنشسته دریایی ایالات متحده سرهنگ سرهنگ مایک Broihier.

“ما آگاهانه انتخاب روشن است: چارلز بوکر از رهبر سیاسی و عامل تغییر است که ما مشترک المنافع ، ما معتقدیم که او شایسته دموکراتیک نامزدی” هیئت تحریریه نوشت.

تبلیغات

این روزنامه اشاره کرد بوکر را تجربه محلی و ایالتی و دولت فدرال از جمله به عنوان یک قانونی کارآموز برای تشکر. گرگوری Meeksگرگوری Weldon MeeksHighest-گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در سنا مسابقه به حرکت بازیابی جلو, سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل ساندرز تایید انگل چلنجر در نیویورک اولیه بیشتر (D-n. y.) کار خود را برای این گروه از ماهی ها و حیات وحش و خدمات تحت آن رژیم صهیونیستی است. استیو Beshear (D) و کار خود را برای لویی شهردار گرگ فیشر (D).

این مقاله اذعان کرد که چندین سیاست های پیشنهادی بوکر تایید شده است از جمله سبز معامله جدید و اساسی جهانی درآمد کمتر خواهد بود به احتمال زیاد به جذب وزش پشتیبانی می کند.

“اما در هسته خود بوکر سیاست پلت فرم همان اهداف به عنوان دیگر نامزدهای دموکرات: uplifting همه Kentuckians بنابراین ما باید یک فرصت در سالم بودن نوسازی ما فاسد زیرساخت ها برای جذب بیشتر شرکت و ایجاد شغل است که پرداخت دستمزد زندگی می کنند بنابراین فقر نادر است و نه هنجار و پیدا کردن راه حل های انرژی است که ترک این سیاره در شکل خوب برای بچه های ما grandkids و بزرگ-grandkids” آن گفت:.

سرمقاله گسله McGrath, در ضمن برای یک “باسمهای و uninspiring” مبارزات انتخاباتی بیش از حد متمرکز بر روی مک کانل به جای هر گونه چشم انداز خود را.

“ما همچنین بر این باورند ملی حزب دموکرات بود و خیلی سریع به آن ارائه پشتیبانی کامل و جمع آوری کمک دستگاه به یک نامزد که هرگز برگزار دولتی و تصادفا خارج از دروازه در هنگام اعلام نامزدی وی” سرمقاله اعلام کرد.

“McGrath خود توصیف ‘حس مشترک دموکرات کنتاکی’ شعار — یک استراتژی مبارزات انتخاباتی برای جذب بالقوه حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر که به دنبال یک جایگزین برای مک کانل — کاهش یافته است در این هفته های پایانی مبارزات انتخاباتی” به آن اضافه شده است.

تایید می آید همان هفته بوکر برنده حمایت از یکی دیگر از کنتاکی, روزنامه هرالد رهبر و همچنین چندین ملی, مترقی, چهره های سیاسی از جمله بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersHighest-گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای سیندی مک کین ‘نا امید’ McGrath استفاده از تصویر جان مک کین در آگهی حمله مک کانل برخی از راه حل های واقع بینانه برای نابرابری درآمد بیشتر (I-Vt.) و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezHighest-گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای سیندی مک کین ‘نا امید’ McGrath استفاده از تصویر جان مک کین در آگهی حمله مک کانل COVID-19 بدان معنی است که ما نیاز به هر یک از دیگر در حال حاضر بیش از همیشه بیشتر (D-n. y.).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>