بالاتر مصرف الکل مرتبط با افزایش خطر سکته مغزی: مطالعه

در یک هشدار برای مصرف کنندگان سنگین, تحقیقات جدید می گوید که بالاتر مصرف الکل همراه است با افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی و یا در حال توسعه بیماری عروق محیطی (PAD).

در حالی که مطالعات مشاهده باید همواره نشان داده است که مصرف الکل سنگین همراه است با افزایش خطر ابتلا به برخی بیماری های قلبی و عروقی آنها اغلب با استفاده از خود گزارش داده و قادر به تعیین علت.

برای زمان یافته های منتشر شده در گردش خون: ژنومی و دقت پزشکی مجله گزارشمحققان با استفاده از روش های مختلف به نام مندلی randomisation که شناسایی مولفه های ژنتیکی با یک انجمن شناخته شده به بالقوه عوامل خطر برای تعیین پتانسیل درجه خطر ابتلا به بیماری.”پس از انواع ژنتیکی تعیین می شود در مفهوم و نمی شود و پس از آن عوامل محیطی این تکنیک اجازه می دهد تا ما را به بهتر تعیین اینکه آیا یک عامل خطر در این مورد سنگین مصرف الکل — علت یک بیماری و یا اگر آن را به سادگی ارتباط گفت:” مطالعه محقق سوزانا لارسون از موسسه کارولینسکا در سوئد.

تیم تحقیقاتی مورد تجزیه و تحلیل اطلاعات ژنتیکی از چندین مقیاس بزرگ کنسرسیوم و انگلستان Biobank که به شرح زیر بهداشت و رفاه 500,000 ساکنان بریتانیا. نتایج نشان می دهد که با افزایش مصرف الکل سه برابر افزایش بیماری عروق محیطی باریک شدن شریان ها است که منجر به کاهش جریان خون معمولا به پاها. نتايج نشان داد که بالاتر از مصرف الکل می تواند منجر به 27 درصد افزایش در بروز سکته مغزی.آنها همچنین دریافتند برخی از شواهد ارتباط مثبت از بیماری عروق کرونر و فیبریلاسیون دهلیزی و آئورت آنوریسم. “بالاتر مصرف الکل شناخته شده است علت مرگ و ناتوانی و در عین حال آن قبلا معلوم نیست اگر مصرف الکل نیز باعث بیماری های قلبی عروقی” لارسون گفت. این مطالعه نشان می دهد مکانیسم است که توسط آن مصرف بالاتر همراه بود با خطر سکته مغزی و پد ممکن است فشار خون است.

مطالعه این است برخی از محدودیت. با توجه به لارسون شيوع نوشیدن سنگین در انگلستان Biobank کم بود و بعید است که بار افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی است و محدود به مصرف کنندگان سنگین به تنهایی.محققان گفتند علی نقش مصرف الکل در بیماری های قلبی و عروقی دیگر از سکته مغزی و بیماری عروق محیطی نیاز به تحقیق بیشتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>