با مشخصات بالا وکلای که به توصیه کمیته قضایی مجلس در استیضاح به ترک کاپیتول هیل: گزارش

دو برجسته وکلای که به توصیه کمیته قضایی مجلس طی بررسی استیضاح به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه Avenatti مجرم در نایک اخاذی دادگاه اول ما خنثی تمام قضات بیشتر انتظار می رود به ترک پنل.

بری Berke تایید به سی ان ان روز جمعه او را ترک کرده است این کمیته و یک منبع آشنا با این موضوع گفت: خروجی است که هنجار ایسن است که انتظار می رود به ترک به زودی به عنوان به خوبی.

“این افتخار یک عمر خدمت به عنوان مشاور ویژه به کمیته قضایی مجلس تحت رهبری فوق العاده ای از رئیس Nadler در طول این دوره بحرانی در کشور ما سابقه” Berke در بیانیه ای گفت به سی ان ان با اشاره به Rep. Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerTrump مشاور پرس خانه محققان به بزوس شهادت Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت پیش بینی Ocasio-کورتز را راه اندازی اولیه پیشنهاد در برابر شومر بیشتر (D-n. y.).

تبلیغات

“من بسیار افتخار می کنم به کار کرده اند با رئیس Nadler قابل توجه اعضای کمیته های باور نکردنی خانه مدیران و بینهایت با استعداد و کارکنان اختصاص داده شده که مبارزه برای کشور ما هر روز” او گفت:.

Berke و ایسن دو در استخدام به عنوان مشاوران قوه قضائیه پنل در ماه فوریه 2019 و به عنوان مشاوران ارشد به Nadler رئیس کمیته. خود خروج انتظار می رود اکنون که استیضاح آزمایشی منعقد کرده است.

قوه قضائیه کمیته بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

Berke بالا مشخصات نیویورک وکیل مدافع جنایی و شریک در Kramer لوین Naftalis & Frankel. ایسن تاسیس فدراسیون فوتبال شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن و به عنوان مشاور ویژه به اخلاق و دولت اصلاحات در دولت اوباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>