دهلی نو, بنگلور:
خریداران thronged مشروب مغازه در غیر مهار مناطق در روز دوشنبه به سعی و سهام پس از 40 روز در مستند منجر به هرج و مرج در بازارهای سراسر کشور است.

برخی از ایالت ها اجازه تنها تعداد کمی از مشروب مغازه ها را باز کنید—دهلی نو اجازه 150—در حالی که خصوصی مغازه ها در بازار و مراکز بسته باقی ماند. اما در کارناتاکا خصوصی فروشگاه های خرده فروشی نیز افتتاح شد. کرالا, اما, تصمیم به نگه داشتن مشروب فروشگاه بسته و هاریانا بیش از حد اعلام کرد برخی از جیب مناطق خشک.

کارناتاکا سنجش زمان در اطراف 45 کرور در مشروب فروش در روز یکی از محدودیت های بلند. با توجه به دولت مالیات غیر مستقیم اداره کل از 4200 مشروب مغازه ها به فروش می رسد 3.9 لاخ لیتر آبجو و 8.5 لاخ لیتر IML در روز دوشنبه.

“بازار باز کرده اند و اولیه راش بود چرا که بسیاری از مصرف کنندگان تا به حال شده است در انتظار برای مغازه ها را باز برای مدت زمان طولانی. این را چند روز به حل و فصل کردن” گفت: Ankur Jain, موسس و مدیر عامل شرکت B9 نوشیدنی که دارای Bira آبجو.

شرکت ساخت نوشیدنی های الکلی گفت: آنها در روند دریافت مجوز و شروع تولید در مشروب و کارخانه های لبنی این هفته است. “در ایالت آسام, اوتار پرادش و کارناتاکا آنها اجازه تولید, بنابراین ما انتظار داریم همه چیز (در سمت تولید) را انتخاب کنید تا در آینده دو تا سه روز و در زمان یک هفته همه چیز شروع خواهد شد گرفتن عادی” گفت: Amrit Mayank Singh, اجرایی, رئیس, بین المللی ارواح و شراب, انجمن هند, apex صنعت بدن است که نشان دهنده چند بزرگ و شرکت های الکل از جمله Diageo و Pernod Ricard.

سینگ گفت: چند مشروب و بسته بندی مایعات جایگزین واحد دریافت مجوز شروع به ساخت و در حال اجرا در 60 درصد از آنها به طور منظم ظرفیت. “ما در حال کار با متحده به تلاش و افزایش یک تغییر در بسته بندی مایعات جایگزین عملیات به سطح شیب دار بالا منابع”.

شرکت ها گفت: آنها در حال آماده شدن برای بارگیری کالا از کارخانه های خود را به انبار. “به طور معمول وجود دارد که حدود سه هفته’ از depot در سراسر کارناتاکا. به علاوه ما باید حدود یک هفته از کف انبار. تقریبا ما یک ماه سهام. بیشتر یا کمتر این وضعیت در سراسر کشور” گفت: Rakshit Jagdale مدیر عامل Amrut مشروب. “از شنبه هنگامی که ما می دانستیم کارناتاکا مالیات غیر مستقیم است که به باز کردن ما شروع به برداشتن گام های لازم برای پاکسازی ما واحد است. ما خواهد بود با شروع تولید از شنبه.”

حرکت در آمد و پس از چند نوشیدنی الکلی شرکت های صنعت و بدن لابی دولت مرکزی و دولت اصرار آنها را به باز کردن مغازه مشروب. این صنعت را فراهم می کند شغل و کمک به میلیون ها نفر تقریبا 2.5 تریلیون دلار در مالیات بر درآمد برای دولت. صنعت بدن نیز فشار برای مشروب فروش اجازه داده می شود از طریق کانال های آنلاین.

برخی از مشروب شرکت گفت: آنها هنوز هم در انتظار ترخیص از کشورهای آنها آماده برای شروع عملیات در کارخانه ها.

Roshni Jaiswal پروموتر و رئیس بازسازی افسر Jagatjit صنایع گفت که در حالی که از سرگیری فروش الکل خواهد بود بسیار مفید برای این بخش و همچنین آمده است که تکیه بر مالیات از فروش مشروب شرکت ها هنوز در تلاش برای کشف کردن که گیاهان خواهند شد.

suneera.t@livemint.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im