Hickenlooper نقض هدیه قانون دو بار در حالی که فرماندار: دولت اخلاق پنل

دولت اخلاق کمیسیون در بر داشت جمعه که سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shiveجان HickenlooperOvernight انرژی: ما پارک پلیس ‘گاز اشک آور’ اظهارات ‘اشتباه’ | تهمت به بازگشایی منطقه خاموش انگلستان ساحل برای ماهیگیری | آسیب پذیر جمهوریخواهان در آغوش سبز مسائل Hickenlooper به نظر می رسد قبل از اخلاق کمیسیون پس از هجوم احضاریه آسیب پذیر جمهوریخواهان در آغوش سبز مسائل در نبرد برای نجات کرسی بیشتر (D) که در حال حاضر در حال اجرا برای سنا دو بار نقض قانون دولت در سال 2018 جلوگیری مقامات از پذیرش هدیه.

مستقل کمیسیون اخلاق در بر داشت Hickenlooper نقض قانون اساسی هدیه بان شناخته شده به عنوان متمم 41 هنگامی که او قبول سوار شدن در یک مازراتی کرایه تاکسی در ایتالیا و پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی متعلق به سازنده خانه به کنتیکت به راه اندازی یک زیردریایی.

پنج عضو پانل تبرئه Hickenlooper از چهار فقره است که بخشی از همان شکایت در سال 2018 توسط محافظه کار اعتماد عمومی موسسه. کسانی که تعداد شامل پروازهای شرکت هواپیما که متعلق به دوستان است.

تبلیغات

جمعه حکم به اوج دراماتیک هفته است که در آن Hickenlooper کاهش یافته است به شهادت در جلسه روز پنجشنبه که منجر به کمیسیون برای پیدا کردن او را در تحقیر برای عدم تطابق با یک حکم. او بعد از آن به نظر می رسد قبل از این پنل از راه دور در روز جمعه.

پانل هنوز برای تصمیم گیری در پتانسیل تحریم Hickenlooper هر دو برای نقض متمم 41 و تحقیر شارژ.

حاکم می آید به عنوان Hickenlooper سر به 30 ژوئن اولیه در برابر اندرو Romanoff سابق کلرادو مجلس که فرماندار سابق انتظار می رود را به نفع خود. ویکتور از این مسابقه را به چالش جمهوری خواه ایالت کوری گاردنرCory اسکات GardnerWe نیاز به یک ‘9-1-1’ برای سلامت روان — ما نیاز به ‘9-8-8’ یک شبه انرژی: ما پارک پلیس ‘گاز اشک آور’ اظهارات ‘اشتباه’ | تهمت به بازگشایی منطقه خاموش انگلستان ساحل برای ماهیگیری | آسیب پذیر جمهوریخواهان در آغوش سبز مسائل تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مرتب سه بحران پیش از انتخابات نوامبر بیشتر (R) به طور گسترده ای به عنوان یکی از آسیب پذیر ترین سنا امتیازهای.

“من هیچ همدردی با رئیس جمهوری آورده است که این شکایت است. خشم و انزجار خود را سخت است برای معده” Romanoff توییتی پس از حاکم. “اما آن را در ایران یافت که هیک در تحقیر و یا در نقض CO اساسی است. این بود که اخلاق مستقل کمیسیون. پیام روشن است: هیچ کس بالاتر از قانون است.”

تبلیغات

جمهوری خواهان در حال انتظار برای استفاده از جمعه حکم به سعی کنید ضربه Hickenlooper در کمپین بلیزرز به عنوان نظر سنجی نشان می دهد او با فروش بیش از گاردنر.

“Hickenlooper صرف کرده است هفته گذشته به دلیل خودداری از شهادت نادیده گرفتن احضاریه و یافت شده در تحقیر چرا که او نمی خواست برای پاسخ به سوال خود را جدی بی توجهی به کلرادو اخلاق قوانین” گفت: ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته سخنگوی جوانا رودریگز. “او است که به جرم مایکروسافت کردن دولت اخلاق قوانین و نقض اعتماد مالیات دهندگان قرار داده بود او را به عنوان فرماندار.”

این Hickenlooper کمپین پیشنهاد کرد آماده است برای حمله کرد و گفت که ایران سعی خواهد کرد به “گمراه” کلرادو رای دهندگان.

“ما به طور کامل انتظار ویژه منافع ایم که بهره برداری این روند را ادامه دهد برای گمراه کردن Coloradans با منفی حملات زیرا آنها می دانند که shive خواهد بود یک صدای مستقل در آمریکا,” کمپین سخنگوی ملیسا میلر گفت: در بیانیه ای به واشنگتن پست.

این Hickenlooper کمپین بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از تپه.

کلرادو در سنای مسابقه یکی از مهمترین مشخصات بالا به پایین-رای گیری مسابقه از چرخه با دموکرات ها به خصوص صعودی در unseating گاردنر و پیکور به هاشمی 53-47 اکثریت در اتاق بالایی. آشپز سیاسی, گزارش یک حزبی انتخابات handicapper نرخ مسابقه به عنوان یک “شیر یا خط به بالا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>