HHS ساخت 1K coronavirus آزمون در دسترس به عنوان سناتور بازگشت به DC

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در حال ساخت از 1000 تست در دسترس برای سناتورهای آنها به عنوان بازگشت به واشنگتن در روز دوشنبه پس از کنگره پزشک برایان موناهان گفته بود پیش از آن در هفته ای که دفتر او نمی باید از این ظرفیت به صفحه نمایش تمام 100 سناتور.

موناهان گفت: سنا کارکنان در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که در او نیست به اندازه کافی تست برای همه از بازگشت سناتورها و آنهایی که او را چند روز به گزارش نتایج با توجه به رسانه های متعدد. آزمون HHS ارائه گزارش نتایج در دقیقه است و استفاده شده توسط کاخ سفید است.

“خبر خوب: به عنوان سنا reconvenes به انجام کار مهم برای مردم آمریکا در طول این بحران بهداشت عمومی ما در حال حاضر دریافت یک درخواست اولیه و در حال ارسال 3 ابوت نقطه از مراقبت از ماشین آلات تست و 1000 تست خود را در” HHS وزیر الکس آذر توییتی جمعه.

تبلیغات

HHS بلافاصله پاسخ به پرس و جو از تپه به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد که در آن آزمون اختصاص داده شد ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump شیپور خاموشی سفیر جدید به اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید انتخاب کنید برای HHS بازرس کل سلامت رسمی: ما باید ممنوع, سفر از اروپا زودتر به سرعت گسترش coronavirus بیشتر در شنبه اصرار دارد که “فوق العاده” coronavirus تست ظرفیت برای سناتورها و اعضای کنگره کوبیدن مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiMcConnell سنای دستور کار هفته آینده با تمرکز بر نامزد و همه گیر ایران با تقسیم بیش از کمک های دولت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پلوسی و شومر تماس اقتصادی برای کمک به شهروندان به اتباع خارجی ازدواج بیشتر (D-کالیفرنیا.) برای لغو برنامه به reconvene او 435-عضو اتاق. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerDemocrats در صورت ضرر در COVID-19 سیاسی نبرد فاینستاین به مک کانل: لغو طرح را به سنا بازگشت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس مک کانل در دفاع از تصمیم گیری به سنا بازگشت در میان انتقاد بیشتر (D-Md.) اعلام کرد که لغو صبح روز سه شنبه با استناد به راهنمایی از موناهان.

تبلیغات

“فوق العاده ای وجود دارد CoronaVirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه در روز دوشنبه. به همین ترتیب که باید بازگشت اما به دلیل دیوانه Nancy P. 5 دقیقه ابوت آزمون استفاده خواهد شد. لطفا اطلاع رسانی دکتر Brian P. موناهان,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

موناهان گزارش همشهری دستیاران در مورد کمبود در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه طی آن به سوالات مطرح شده در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده قبل از 100 سناتور و برخی از کارکنان بازگشت به کنگره. این مشاوران به ذکر است که اکثر سناتورها در نظر گرفته شده در-خطر ابتلا به کروناویروس با توجه به سن آنها.

روز جمعه موناهان صادر ارشاد توصیه کرد که سناتورها و کارکنان خود را چند اقدامات احتیاطی است که اجازه می دهد آنها را به حفظ حداقل شش فوت از راه دور.

سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulMcConnell سنای دستور کار هفته آینده با تمرکز بر نامزد و همه گیر مذاکرات قانونگذاران با عجله به دفاع از فلین حمله FBI عربستان آماده به آمار گاز در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد بیشتر (R-Ky.) تنها سناتور شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای coronavirus. اما چند تن از اعضای کنگره افسر پلیس کنگره و کارکنان نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>