‘او را به دست آورده حق قطع آن را:” مایک McGlinchey آدرس جو Staley بازنشستگی شایعات

در یک مصاحبه در san francisco giants را “پاپا و لوند” در روز چهارشنبه, San Francisco 49ers توهین آمیز مقابله با مایک McGlinchey خواسته شده بود در مورد اینکه آیا جو Staley شخص خود را lineman تایید کرده بود که او برنامه ریزی شده برای بازگشت به این تیم برای سال 2020 فصل است.

“من قصد ندارم به صحبت می کنند در جو تصمیم گیری” McGlinchey گفت. “این برای او را به انجام. من نمی دانم چه روند فکر است, اما آن را به او. از یک مرد-که-ساعت-او را از نظر من می دانم که او هنوز هم می تواند بازی کند. من می دانم که او هنوز هم که توانایی. زمانی که او سالم در سال گذشته بود به من گفت: او هنوز هم یکی از بهترین ها در جهان در آنچه او می کند.

“در هر صورت من فکر می کنم او سزاوار هر دو” McGlinchey ادامه داد. “او سزاوار یک حق برای بازگشت به این تیم و فوتبال بازی اما او را نیز به دست آورده حق قطع آن را اگر او می خواهد به. من نمی دانم آنچه که او تصمیم گیری وجود دارد و من قطعا نمی خواهید به صحبت می کنند به آن است.”

49ERS: جورج بازیگوش ارائه پرقدرت دفاع از جیمی Garoppolo در ESPN برای اولین بار

Staley, 35, فراخوانده شد در دور اول از سال 2007 پیش نویس NFL و صرف تمام زندگی خود را با 49ers. صحبت با خبرنگاران در مارس مدیر کل جان لینچ خطاب به حدس و گمان از Staley بالقوه بازنشستگی.

“من فکر نمی کنم شما می دانید با یقین با هر بازیکن اما همه نشانه این است که جو واقعا خوشحال بودن 49er,” لینچ به خبرنگاران گفت:. “او سالم است و همه خوب است. من فکر می کنم او در انجام یک واقعا سطح بالا که سالم این سال است. ما عاشق داشتن جو در اطراف و امیدوارم که ما می تواند در حفظ و انجام این آهنگ و رقص برای سال آمده است. اما ما آنچه در جو ذهن اما در حال حاضر من فکر می کنم او در یک جای خوب.”

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>