در اینجا چیزی است که 49ers مربی Kyle Shanahan را در خانه پیش نویس NFL اتاق جنگ به نظر می رسد مانند

تعجب آنچه در پیش نویس NFL خواهد شد مانند نگاه از یک مربی دیدگاه امشب ؟

خوب San Francisco 49ers سر مربی Kyle Shanahan دارای یک پیش نمایش برای شما. این Niners سر مرد به یک تور از موقت پیش نویس NFL جنگ راه اندازی اتاق در خانه خود را و آن را به نظر می رسد شامل پنج مانیتور سه, لپ تاپ اپل, یک دیواری تلویزیون و دو خطوط ثابت.

پیش نمایش در آمد از طریق یک ویدیو ارسال شده به توییتر در روز چهارشنبه و شامل یک تور کوچک از طبقه پایین خانه اش (آن را shmancy) یک دیدار-با-خانواده-و-سگ لحظه و خیلی وحشی چیز عالی: Shanahan خواهد شد که 30 نفر (پیشاهنگان و مربیان و غیره.) در زوم در طول این پیش نویس به علاوه یک شخصی زوم با مدیر کل جان لینچ.

جالب ترین بخش برای Niners طرفداران هر چند ممکن است کمی تخم مرغ عید پاک Shanahan نیست بحث: بر روی دیوار نصب تلویزیون یک کلیپ از آلاباما 38-7 فاتح از می سی سی پی امور خارجه در Nov. 16. قاب آن را متوقف بر می آید فقط قبل از توا Tagovailoa به جری Jeudy تصویب افزایش 38 متری. در ESPN پیش نویس گورو مل Kiper جونیور نهایی پیش نویس ساختگی او Jeudy رفتن به 49ers با 13th انتخاب در دور اول. Jeudy است رتبه 8 در Kiper جونیور نهایی پیش نویس رتبه بندی.

Jeudy تا به حال هفت برای جلب 114 متری در فوق پیروزی در برابر ایالتی می سی سی پی.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: [email protected] | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>