در اینجا بزرگترین دلیل Stephen Curry نیاز به بازگشت برای پایان این از دست رزمندگان فصل

رزمندگان طلایی امور خارجه گارد Stephen Curry است به بازگشت از شکسته دست است که او را نگه داشته و خارج از اکتبر و تقریبا هر کس یک داغ را در مورد بازی کاری و به طور بالقوه خطر آسیب جدید در آخرین ماه از آنچه که تبدیل به یک از دست های نجومی.

این داغترین داغ طول می کشد تکرار شد دوباره بعد از Ky بومن آسیب مچ پا در برابر لس آنجلس لیکرز پنج شنبه شب اما سر مربی استیو کر در حال حاضر تحت فشار قرار دادند در برابر نگرانی های کاری ممکن است رنج می برند آسیب جدید است که می تواند تاثیر خود را در دسترس برای 2020-2021 فصل است.

“اگر نقطه است که او ممکن است صدمه دیده چه نقطه از همیشه بازی کسی هست؟” کر به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته. “من حدس می زنم این استدلال این است که ما در حال ساخت برگشتی. بنابراین ما در تلاش برای سرگرم کردن طرفداران ما? ما در حال فروش بلیط برای افرادی که عاشق بسکتبال و خصوصی به کاری یکی از شگفت انگیز ترین و برازنده و هیجان انگیز بسکتبال بازیکنان در زمین است. و اگر او سالم بودند و نمی در حال حاضر به طرفداران ما و می گویند ‘در اینجا شما بروید در اینجا شما هدیه ای برای ماندن با ما برای کل این فصل چه را که می گویند در مورد ما ؟ که ما نمی مراقبت در مورد طرفداران ما?”

کر برداشتن در چیزی مشروع در اینجا. قیمت بلیط در تعقیب مرکز باید همسو در این فصل و رتبه های تلویزیون برای رزمندگان بازی در ان بی سی ورزشی منطقه خلیج شده اند بسیار غمگین از اواخر. NBA به عنوان یک کل است که درد و رنج شدید رتبه کاهش در این فصل و بسیاری از آنها تا حدی مقصر این افزایش از “بار مدیریت” بسیار ناسزا عمل که در آن کاملا سالم ستاره در نظر گرفتن بقیه روز در به طور فزاینده مکرر نرخ.

بنابراین به نظر می رسد قانع کننده مالی و تجاری مربوط به دلایل کاری برای بازگشت اما وجود دارد در واقع قانع کننده ای بسکتبال-مرتبط با دلیل ؟

رزمندگان’ فهرست ویران شده است با آسیب های تمام فصل ها و کمبود های سالم بدن مجبور تیم به کمک طلب کردن دستیار مربی و آن را در یکی از کلی تامپسون دوستان “را در خیابان” به سادگی انجام کامل پنج در پنج مرحله در اوایل این هفته. بنابراین کاری را بازگشت خواهد زندگی را ساده تر برای بقیه تهی فهرستی است که به اندازه کافی قانع کننده به دلیل خطر آسیب به زودی-به-می شود-32-در چه در غیر این صورت بی معنی بازی ؟ اینجا یک مقدار بیشتر فوتی و فوری بسکتبال-مرتبط با دلیل: رزمندگان طلایی امور خارجه باید به درستی ارزیابی اندرو ویگینز قبل از offseason آغاز می شود.

بیشتر رزمندگان: Charles Barkley نشان می دهد Draymond سبز در خارج هدف: ‘او فقط نمی خواهید به بازی’

زمانی که ویگینز به دست آورد در تجارت است که فرستاده d’angelo راسل به مینه سوتا تیمبرولوز برخی از فکر اینکه اول سابق-به طور کلی انتخاب شد به دست آورد به عنوان مشروع احیای پروژه بود که در نهایت بازی کوچک رو به جلو در کنار سالم کاری تامپسون و Draymond سبز و یا اگر او صرفا در آورده به عنوان یک دارایی به حرف بعد از آن در یک بزرگتر حرکت همان راه d’angelo راسل بود.

“وجود دارد یک گروه در درون رزمندگان که به اعتقاد اندرو ویگینز یک نجات پروژه” ورزشی را آنتونی اسلاتر گزارش پس از تجارت است. “تراکم خوبی هستند اما این تجارت در نهایت قضاوت در مورد اینکه آیا آنها می توانند به احیای ارزش خود را — یا به عنوان خود را شروع SF از آینده و یا قابل استفاده در قطعه به بدبختانه.”

بدبختانه برای چه کسی ؟ این نام بر لب هر امیدوار رزمندگان فن و رسانه ملی رقم در جستجوی چیزی به بحث در مورد علاوه بر این به طور فزاینده ای بی معنی NBA بازی فصل است Giannis Antetokounmpo که معروف اظهار داشت: آینده خود را در میلواکی است مشروط بر چگونگی انجام تیم به پلی آف. یونانی عجایب است به خوبی مستند-دنباله مقاله اتصال او به رزمندگان و در صورت او می پرسد دلار برای یک تجارت یک سال قبل از تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان agent در سال 2021 رزمندگان به احتمال زیاد علاقه (و از همه مهمتر لازم است پیش نویس سرمایه).

Wiggins است اما مطمئن باشید به توان بالقوه Antetokounmpo مقابله و رزمندگان می تواند موجه خود را افزایش دهد تجارت ارزش از طریق فقط یک ماه از عمل در کنار فضا-ایجاد کاری.

و اگر Antetokounmpo در دسترس نیست برای یک تجارت این offseason? سپس رزمندگان نیاز به تعیین آنچه آنها را در ویگینز و تصمیم بگیرید که اگر آنها نیاز به یک حرکت برای کوچک مختلف رو به جلو (برندن Ingram هر کسی?), و یا به طور بالقوه کشتی او را به صورت یک بسته نرم افزاری از بازیکنان و میدارد که ارائه ابزار بیشتر برای این تیم از Wiggins می کند.

نیز وجود دارد شانس Wiggins, wows در کنار کاری و نشان می دهد که او می تواند تیم را رو به جلو از آینده که در مورد رزمندگان خواهد بود به استفاده از این ابزار آنها را در اختیار خود در آژانس در این سال — سطح میانی استثنا و 17 میلیون دلار تجارت استثنا از Andre Iguodala تجارت — برای تقویت نیمکت در پیشبرد یک 2021 بازگشت به ارتباط.

هیچ کدام از این ها را به بازی می آید اما اگر کاری نشسته در یک خلاء مهر و موم شده آسیب رایگان اتاق بقیه فصل.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>