در اینجا نحوه تحویل محلی برنامه های در ویساکاپاتنام در حال حمایت از کوچک kirana فروشگاه

زمانی که فاز اول مستند اعلام شد, آغاز خوابی برای Pavan Kumar صاحب SVR معامله گران یک فروشگاه مواد غذایی در ساعت Palema ویساکاپاتنام. او می دانست که آن را به معنای از دست دادن شدید به مردم نمی تواند قدم از خانه های خود را برای آمدن به فروشگاه خود را. اما Pavan یک مرد مبارک امروز به لطف خود tie-up با تحویل محلی برنامه ChotaBeta که برای نجات خود است.

Pavan دریافت نزدیک به 20 سفارشات از برنامه روزمره است. جدای از این که او بیش از 30 پیاده روی در مغازه اش. “اگر آن را به حال شده است, فقط پیاده روی, این امر می تواند یک زمان بسیار دشوار است برای من. اما این برنامه دارای تضمین کسب و کار خوب به عنوان سفارشات از ChotaBeta است که معمولا برای یک مقدار بزرگتر در مقایسه در حالی که راه رفتن در مشتریان خواهد خرید کوچک و کمتر مسائل,” او می گوید.

پس این مستند بیشتر و بیشتر مردم با تکیه بر تحویل برنامه های خود را برای ملزومات است. بسیاری از تاسیس تحویل مواد غذایی برنامه های در حال اجرا بخار کامل برای پاسخگویی به تقاضای بالا به دلیل که آنها کمتر شکافها و دیگر دوره انتظار. در مقابل تحویل محلی برنامه ها سریعتر و آسان تر است. ChotaBeta و DeliverEase دیگر ویساکاپاتنام بر اساس برنامه تحویل شده است رسیدن به کوچکتر kirana فروشگاه ها و کشاورزان شده اند که ستون فقرات بقا.

یک Srinivas و M Santosh بنیانگذاران ChotaBeta که توابع در حیدرآباد و ویساکاپاتنام می گویند پایگاه کاربر خود را برنامه افزایش یافته است و چهار بار در گذشته پنج هفته. “زمانی که ما راه اندازی در مه, ما تا به حال 20 کاربران در هر روز است اما از آنجا که مستند این تعداد رفته تا چهار بار. در اولین روز از مستند ما تا به حال بیش از 150 سفارشات. بسیاری از آن وحشت خرید مردم به مطمئن نیستید در مورد ملزومات بودن در دسترس به آنها. در طول زمان سفارشات فروکش کرد و در حال حاضر ما حدود 80 سفارشات هر روز بیشتر از آن است که برای مواد غذایی و دارو می گوید:” Srinivas.

Visakhapatnam-based delivery apps are going beyond food and delivering medicines and baby care products

ویساکاپاتنام مبتنی بر تحویل برنامه های در حال فراتر رفتن از مواد غذایی و ارائه داروها و محصولات مراقبت از نوزاد | عکس های اعتباری: saquizeta

دیگر محلی برنامه DeliverEase نیز مشغول به کار در پشت سر هم با گوشه مغازه ها. “برای مواد غذایی ما در تماس با شش تا 10 kirana مغازه ها. میوه ها و سبزیجات تهیه می شوند به طور مستقیم از کشاورزان و از آنجا که وجود دارد هیچ واسطه این کمک می کند تا آنها را کسب 15 درصد بیشتر” توضیح می دهد که بنیانگذار DeliverEase, Harish Penumatsa. Harish رفته یک گام بیشتر به حمایت محلی kirana فروشگاه توسط وام سرمایه در پیشبرد آنها. “بسیاری از این معامله گران در مقیاس کوچک بستگی دارد درآمد خود را به restock از این رو ما تصمیم گرفتیم به ₹10,000 در پیشبرد برای هر فروشگاه که ما گره خورده است تا با اطمینان از کسب و کار خود را در حال اجرا است. این زمان برای کمک به کسب و کارهای محلی با خرید بیشتر از آنها را به عنوان آنها در حال مبارزه برای زنده ماندن,” او می گوید.

با یک نیروی زمینی بیش از 40 نفر DeliverEase ارائه شده است مواد غذایی و داروها و سبزیجات به کاربران آن است. راه اندازی شد در ماه دسامبر سال گذشته, برنامه های سفارشات سه برابر شده اند پس این مستند. “همه ما تحویل عوامل تمرین بدون تماس تحویل. ما همچنین ارائه یک بهداشت بسته با سفارشات که توسط دستمال مرطوب برای تمیز کردن بسته بندی مواد غذایی و یک آموزش در مورد کارت بهداشتی میوه ها و سبزیجات می گوید:” Harish.

Deepa Kodali است از یک کسب و کار خانوادگی و او می گوید: او می داند اهمیت حمایت از اقتصاد محلی. ساکن Daspalla تپه های او شروع به استفاده از DeliverEase . در طول این مستند در حالی که بسیاری از دوستان او تلاش خود را برای دریافت مواد غذایی, Deepa دستور از برنامه ای که تحویل داده شد در عرض یک روز ، Deepa می گوید او شنیده بود که چگونه با زنجیره های بزرگتر سفارشات کاهش یافته بود آخرین لحظه و یا ناقص بودند و در زمان چند روز تحویل داده می شود. او ترجیح داده به چوب با برنامه های محلی. او می گوید وجود اشکالات زمانی که برنامه سقوط کرد “اما این تیم رسیده به من تلفن کردم و من محصولات . در تجربه من محلی برنامه ها سریع تر و قابل اطمینان تر” او اعلام کرد.

برای San Jose-بر اساس Latha Anisingaraju با استفاده از برنامه های محلی به منظور برای او ویساکاپاتنام مبتنی بر پدر و مادر شده است یک مزیت. “زمانی که من رسیده به DeliverEase حاکی از این است که من پدر و مادر سالمند مورد نیاز کالاهای دیگر غیر از مواد غذایی theywent از راه خود را به آنها را دریافت کنید چیزهایی که ذکر شده در برنامه خود را. آنها همچنین امکان پرداخت های بین المللی بود که یک کمک بزرگ برای من می گوید:” سپاسگزار Latha.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>