معمولا فیض بگوم برنامه بسته بندی شده است با انرژی بالا در تمرینات تناسب اندام او استودیو که در آن او انجام زومبا, Tabata و Zaco. در حال حاضر این مستند از دولت چپ خود را با مقدار زیادی از وقت آزاد. مانند بسیاری از ما در خارج وجود دارد, همه فیض بود دریافت و خواندن اخبار نگران کننده در مورد این ویروس و مرگ و میر. “از آن شروع به گرفتن تلفات در سلامت روان و متوجه شدم که وجود دارد بسیاری از مردم مثل من که نیست مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در خانه. بنابراین شروع کردم با instagram جلسات تمرین که من انجام شده کلاس رفتن زندگی می کنند در دسته” او می گوید.

این روزها او به نظر می رسد به جلو به این کلاس که او انجام در صبح و بعد از ظهر. “من را ساخته اند یک برنامه نه تمرین است که باید انجام شود در سه دور. من طراحی این روال نگه داشتن در ذهن است که مردم خانه و فضای محدود” می افزاید: در ویساکاپاتنام مبتنی بر مربی.

فیض شده است یک مربی تناسب اندام برای بیش از یک دهه در حال حاضر. اما این اولین بار است که او در نقل مکان کرد او در کلاس های آنلاین. “آن جدید است و آن را سرگرم کننده است به عنوان وجود دارد بدون مرزهای جغرافیایی وقتی که می آید به آنلاین کلاس.” اما او اذعان می کند که این را نمی توان به مدت طولانی از گزینه. “به عنوان یک مربی کار من است و نه فقط برای تدریس به روال تمرین اما همچنین به کار بر روی فرد وضعیت و حرکات من مشتریان است که ممکن است زمانی که کلاس های انجام شده تقریبا.”

در حالی که Instagram آمد به فیض, کمک, Ramya Adulamani یک مربی تناسب اندام شده و تشویق دانش آموزان خود را از طریق واتساپ. “ما یک گروه با اعضای باشگاه اضافه شده در آن است. من پست جدید روال تمرین در هر روز است. از آنجا که مردم دیگر می تواند گام برای ورزشگاه آنها می توانید با استفاده از این روال برای سالم نگه داشتن خود را,” او توضیح می دهد.

اجتماعی سوريه کمک کرده است Ramya کشف عشق او را برای یوگا. “من صرف حداقل یک ساعت در صبح انجام یوگا همراه با بچه های من. از جمله کودکان و نوجوانان مهم است که آنها بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفتن محدود بودن به خانه,” او می گوید. او در نوشته های بسیاری از این ویدئوها از تمرین در Instagram و مردم را تشویق به انجام همان.

Here’s how bakers and dancers are keeping people engaged during the lockdown

بیدار و پخت

بیست و چهار سال, Divya Gopal مشغول است کنار هم قرار دادن دستور العمل های از ‘قرنطینه تنقلات’. پزشکی, دانش آموز, Divya است با استفاده از زمان خود را در خانه به انجام پخت کلاس های آنلاین. “من در زمان به پخت دو سال پیش. در این تابستان من تا به حال برنامه ریزی برای انجام پخت کلاس. اما با اجتماعی فاصله من تا به حال به آنها را لغو کند. اما من می خواستم برای کمک به مردم دریافت ذهن خود را خاموش ، بنابراین من تصمیم به شروع کلاس های آنلاین. تا حالا من باید انجام دو جلسه در Instagram و آنها را کاملا موفق بوده است,” او می گوید.

در آینده جلسات ‘قرنطینه تنقلات” او خواهد شد به اشتراک گذاری دستور العمل های که سریع و حاوی هیچ میده یا شکر سفید. “جلسه شامل شکلات کلوچه و سخن بی معنی وبیهوده است که نسبتا آسان و سریع را. من نیز jeera کوکی ها که مردم می توانند لذت بردن از در طول زمان چای” او می افزاید.

Divya که اجرا می شود رسیدگی @sweet_toothhhh بهینه سازی دستور العمل های خود را به آنها را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. “من آگاه هستم که مردم ممکن است تمام مواد تشکیل دهنده به وفور در خانه, بنابراین من قرار دادن تنها کسانی که دستور العمل های است که می تواند ساخته شده از مواد اولیه.”

رقص تنهایی, با هم

همیشه می خواستم برای یادگیری کامل حرکت می کند اما بیش از حد خجالتی و یا بیش از حد شلوغ برای رفتن به یک کلاس رقص ؟ و سپس شما را در برای برخی از اخبار خوب به عنوان استودیو رقص در این شهرستان در حال برگزاری رایگان کلاس های آنلاین.

پس از Sharat دزدان دریایی مجبور شد درهای خود را dance studio – Broadway آکادمی رقص برای نگه داشتن دانش آموزان خود را امن او تصمیم به نگه داشتن آنها را فعال و با برگزاری کلاس های آنلاین. در حال حاضر هر روز جایگزین او می رود زندگی می کنند در facebook صفحه (شارات دزدان دریایی). “این فقط یک کلاس رقص اما یک رقص مبتنی بر کلاس که در آن مردم نیز تدریس تناسب اندام رژیم. من سعی کنید به نگه داشتن من مراحل ساده و آسان به دنبال به عنوان من هیچ نظری ندارم که مخاطبان من است,” او می گوید.

جالب Sharat خود را یاد می گیرد از طریق کنفرانس آنلاین کلاس. “کلاس های آنلاین شده اند در اطراف برای مدتی در حال حاضر آن است که فقط آنها در حال کشف توانایی های بالقوه خود را در حال حاضر” او می افزاید.

از آنجا که او نمی باید به صورت فیزیکی سفر خود را در کلاس های رقص Sharat در حال لذت بردن از وقت آزاد خود را خانه. “من سگ در خانه, بنابراین در حال حاضر من صرف زمان بیشتری را با آنها. من هم کار خودم و یادگیری بیشتر سبک رقص آنلاین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im