در اینجا است چگونه شما می توانید جشن مستند تولد

مستند تولد: ما واقعا نمی بینید که در حال آمدن است. اما از آن است که در اینجا و ماندن طولانی تر از ما آن را دوست داشت ، و باور کنید یا نه آن را افزایش داده است به روند. بعد از درایو-توسط احزاب, آخرین است پیاده روی با احزاب که در آن (بسته به مستند قانون در هر کشور) تعداد کمی از مردم در حالی که حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن کلاه حزب و ایستادگی در خارج از تولد پسر یا دختر خانه و آواز خواندن تولدت مبارک و یا نگه داشتن بادکنک و گل.

با استادانه درست شده برنامه کنار گذاشته و با منابع محدود خانواده و دوستان در حال تلاش برای فکر می کنم تا دمدمی راه برای نگه داشتن تولد هیجان انگیز است. خنده دار کارت فرستاده (سلام 1999) فیلم تماس در حال ساخته شده و طرفین در حال سازماندهی آنلاین. کیک در سمت چپ درب خانه و یا تحویل از طریق نرم افزار. به عنوان مواد غذایی اجرا می شود تبدیل شدن به کمتر و larders خالی jugaad کیک در خانه ساخته شده توسط ریخته گری رشته فرنگی از طریق مسنجر و یا لایه های انباشته از میوه جات (خربزه و هندوانه با برش سیب به شکل ستاره برای مثال).

A little girl celebrates with her family on video call

و برخی مانند آشپز Vikramjit Roy, شرکت های بزرگ, آشپز, کیمونو باشگاه (دهلی نو) انتخاب را به خود او پلوپز کیک — کیک اسفنجی ساخته شده از بطری کدو پودر کاکائو و tutti frutti به او یادآوری دوران کودکی خود را به روز. “من شده اند با پخت به صورت مهمان و یا خانواده اما این اولین بار بود که من ساخته شده یک کیک برای خودم می گوید:” Vikramjit. و این همه نیست. او همچنین پخته شده پنج نوع سرخ. “در بنگالی سفارشی آن را ضروری است که حداقل پنج نوع از bhajas برای تولد,” او می گوید لیست آنها را: Potol (اشاره کدو), beguni (بادمجان سرخ), mochar ریز ریز کردن (ساخته شده با موز گل) jhuri aloo bhaja (نازک خرد شده چیپس سیب زمینی) و maach bhaja (katla روده خوابانده شده و سرخ شده در روغن خردل). “این چیزی است که من لذت می برد انجام می گوید:” Vikramjit. این اولین بار بود که او به جشن تولد خود را در خانه. او اذعان می کند او از دست رفته خود را با اعضای تیم و دوستان که در طول این سالها او شده است جشن با آنها را پس از تغییر او.

اما خوشبختانه دوستان خود را سازماندهی کرده بود زوم ، “آن را منحصر به فرد. هرگز تا به حال من دیده ام بسیاری از مردم در یک صفحه نمایش. وجود دارد نزدیک به 50 نفر و همه به آواز خواندن و نوشیدن. مجازی حزب به طول انجامید تا 5 هستم می گوید:” Vikramjit.

کسانی که در نظر گرفتن تولد خود را به طور جدی که شروع به شمارش معکوس از یک ماه پیش رو به وضوح اجازه می دهد این بیماری همه گیر به باران در رژه خود را. این تصویر مجازی شکار لاشخور بازآفرینی پوستر فیلم بالیوود, مسابقه گنج شکار… “نود دقیقه از سرگرمی می گوید:” Zeeshan Anees چنای بر اساس Puffalope محصولات. شناخته شده برای آن خارج از جعبه حوادث و بازی های این واحد است که در حال حاضر سازماندهی مستند فعالیت های تولد برای مشتریان. “ما شروع به مستند حوادث در 21 مارس انجام داده اند و حدود 24 تا کنون با درخواست در آینده از دیگر شهرستانها” او می افزاید.

آخرین حزب آنها را سازماندهی کرده بود یک لیست مهمان از 40 از هفت کشور مختلف (هند, بلژیک, آمریکا, سنگاپور و دبی و انگلستان و ایتالیا). “مجازی جمع آوری شد و در 9 ساعت در هند. فرد در ایالات متحده تا به حال از خواب بیدار در 6.30 صبح تا بخشی از جشن” می خندد Zeeshan. توضیح میدهد که چگونه کار می کند, او می گوید: “این مضمون مسابقه بازی بر روی یک برنامه آنلاین. به صورت تصویری, وظایف گنج و شکار لاشخور, دستورالعمل فرستاده شده در WhatsApp و تیم هماهنگ خصوصی زوم اتاق.” با وضعیت مستند نامشخص این تیم در Puffalope خوشحال است که به ادامه ارائه لبخند.

خود را به ارمغان بیاورد کیک

با هیچ برنامه ای برای تولد او و مشغول کار از صفحه اصلی برنامه حیدرآباد بر اساس Abhishek P هیجان زده شد زمانی که او موفق به دریافت یک رمز و راز بسته: یک شکلات ترافل کیک. به زودی تلفن او زنگ زد و فرستنده کیک با باند ساخته شده او را قطع و آن را به عنوان آنها او را تماشا بلعیدن تقریبا نیمی از آن را خود. عزل شد و سپس با توجه به لام شکلات در چهره خود را و فراموش 30 pushups در محل مرسوم تولد برجستگی است.

With birthdays being celebrated away from loved ones, Bring Your Own Cake parties and hanging out on video calls are becoming popular ways to celebrate the big day

با تولد جشن گرفته بودن و دور از عزیزان خود را به ارمغان بیاورد کیک احزاب و حلق آویز کردن در تماس های ویدئویی در حال تبدیل شدن به محبوب راه برای جشن گرفتن این روز بزرگ | عکس های اعتباری: گتی ایماژ/iStockphoto

“این یک BYOC (خود را به ارمغان بیاورد کیک) ، دوستان من تا به حال کیک و چیپس در خانه های مربوطه خود را در حالی که من خوردم در معدن, اما همه ما در تماس تصویری و بعد از آن به بازی بازی در خانه حزب برنامه می گوید:” 31 ساله. او معتقد است وجود یک سمت روشن به مستند تولد و است که “حتی اگر حزب مجازی است, این احساس بیشتر صمیمی است. آن است که هیچ بیشتر در مورد که میخانه و یا رستوران شما در حال رفتن به جشن در و یا آنچه شما در حال رفتن به پوشیدن اما در مورد متصل بودن مکالمات و خنده است.”

در Kolkata, Rishi Mukherjee است در یک حالت سردرگمی است. آن است که همسرش در روز تولد یک روز پس از مستند به پایان می رسد. “اما من نمی دانم اگر مستند تمدید خواهد شد. در هر صورت من قصد دارم برای انجام کاری در خانه امن,” او می گوید. به مناسبت روز زن و شوهر قصد دارد به ارسال بسته های مراقبتی به چند کمتر-ممتاز مردم است. Rishi نیز برنامه ریزی یک شب میخانه رقص…در خانه. “من فکر کردم آنلاین. اساسا من خواهد شد تا پاپ کوچک میله در اتاق خواب و اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری. سپس ما را به دریافت لباس پوشیدن و رفتن از یک اتاق به دیگری گرفتن یک نوشیدنی در هر. وجود دارد خواهد بود و موسیقی و بسیاری از مواد غذایی انگشت,” او می خندد و می افزاید: “اگر شما ایده های بهتر, لطفا اجازه دهید من می دانم.”

آیا شما جشن مستند تولد ؟ اگر شما هر گونه ایده در مورد چگونه به آنها را بیشتر سرگرم کننده ایمیل ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>