یکی نمی تواند کمک کند اما خنده زمانی که رادا Nair می نویسد: در مورد چگونگی کمک به او یک قورباغه در حمام خود را. در یک روز دیگر در این شهر مبتنی بر کودکان نویسنده برگ شما اشک چشم هنگامی که او به یاد می آورد که چگونه او در برخورد با ترور پدرش یک دیپلمات حرفه ای در اتاوا در سال 1961.

اگر Cindu Vijay, معمار در کالیکوت الهام بخش شما با او هرگز-می گویند-مرگ روح پس از او مبتلا به سرطان تشخیص داده Nisha Kiran یک آشپز خانه می تواند یک درس یا دو برای کسانی که در برخورد با افسردگی است.

این همه اتفاق می افتد در Trivandrum خصوصی Facebook برای زنان در اصل به معنای یک فضا برای زنان در پایتخت “به شبکه و اتصال با یکدیگر”. اما یک و نیم سال پایین خط, این عضو از سراسر جهان و تعداد آنها می ایستد در 6,750 و شمارش.

Anjali Manoj این تنها مدیر گروه خوشحال است که آن را تبدیل به فضایی برای زنان است. در مارس 7, آستانه روز جهانی زن, Anjali راه اندازی یک جدید Facebook صفحه او برای به اشتراک گذاری است که می تواند توسط تمام Facebook کاربران است. این صفحه خواهد شد که این مقالات نوشته شده در Trivandrum که اعضای مایل به ایجاد ،

From the first meet-up of Her Trivandrum members held in 2019

از اولین دیدار تا از او Trivandrum اعضا برگزار شد و در سال 2019 | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

نگاهی به سفر از او Trivandrum Anjali یک روزنامه نگار-مربی-کارآفرین می گوید که برخی از تجربه های ناخوشایند در رسانه های اجتماعی او را مجبور به فکر می کنم در مورد راه اندازی یه فروم.

“هر زمان که من یک پرس و جو از دوستان درخواست یا نظرات ناخواسته استفاده می شود به موسیقی پاپ ، من حتی احساس نا امن بعد از من نظرات به my private messenger. این زمانی است که من بر اساس این ایده از یک بسته که در آن زنان می توانند درخواست و یا بیان هر چیزی را بدون اینکه قضاوت یا سوال. من انتظار می رود تنها تعداد کمی از زنان از این شهر به آن ملحق شوند. اما این شبکه فقط بزرگتر و بزرگتر با زنان از سراسر جهان و پیوستن به در می گوید:” آنجالی.

علاوه بر زنان اقامت در این شهر و کسانی که کردم با آن در ارتباط هستند اما نه زندگی در اینجا این گروه عضو است که هیچ رابطه ای با تریواندروم به عنوان به خوبی. و از یک انجمن به دنبال کمک و یا مشاوره مربوط به موضوعاتی مانند خانواده و فرزندان و مسکن و غذا و مد, سفر, هنر, فرهنگ, طبیعت, کسب و کار و سلامت آن را به تکامل فضایی برای بحث در مورد موضوعات مانند افسردگی ارتباط با اهداف سلامت روانی و جسمانی شخصی ناامنی داخلی سوء استفاده و بیشتر.

اعضای که بین سن 20 و 70-به علاوه شامل زنان خانه دار حرفه ای خود اشتغالی زنان, کارآفرینان, دانش آموزان, نقاشان و هنرمندان شاعران و عکاسان است.

سیستم پشتیبانی

“این یافته به عنوان یک حمایت قوی گروه به عنوان اعضای یک از دیگر تشویق. وجود مثبت بودن در این فروم. ما چندین شهروندان ارشد که بر روی پلت فرم فعال حتی اگر آنها ممکن است پله از خانه های خود” آنجالی می افزاید.

با توجه به 73 سال رادا این گروه معرفی کرده است او به بسیاری از “پویا” زنان است. “بسیاری وجود دارد که من را تحسین. آن است که قلب و گرم شدن کره زمین به عنوان خوانده شده داستان در مورد زنان است که تا به مبارزه با شانس و چگونه برخی از آنها فقط حاضر به رها کردن. زنان احساس امن و مطمئن برای بحث در مورد مشکلات خود و از آنها بخواهید برای توصیه می گوید:” رادا.

شرایط اعمال می شود

  • این گروه تنها برای زنان است. یک عضو جدید اضافه شده است تنها در صورتی عضو موجود توصیه می کند نام او. تنها کسانی که پست های تایید شده توسط Anjali خواهد بود قابل مشاهده بر روی صفحه است.
  • کاربران می توانید انتخاب کنید به فاش کردن هویت خود را و می توانید پست به عنوان ‘ناشناس’. این گروه نیست سرگرم سخنرانی نفرت قلدری زبان ناپاک و پست های مربوط به سیاست و دین. نظرات منفی و شبه حذف خواهد شد. تبلیغات مجاز در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه ها که بیش از حد تنها در صورتی وجود دارد که مناسب شماره تماس.
  • Anjali صرف 12 تا 15 ساعت در روز شروع از 6 صبح به بررسی پست ها. حتی زمانی که او رفت و آمد او را نگه می دارد یک برگه در صفحه. هر روز او را تصویب حداقل 25 پست ها که کمتر از شماره او را رد!

Cindu Vijay یک کالیکوت-معمار مبتنی بر تماس او Trivandrum “بیشترین حمایت گروه” او آمده است در سراسر. داشتن شده است در بخشی از چند زنان انجمن Cindu می گوید که او می تواند به اشتراک گذاری آن چیزهایی که در صفحه است که او راحت صحبت کردن بر روی هر پلت فرم های دیگر. “استفاده داخلی بود یک چنین مسئله است. وجود دارد بسیاری از همدلی در گروه مورد نیاز است که به جای همدردی می گوید:” 52 ساله.

همانطور که برای Cauvery Kesavasamy یک نویسنده مستقل آن را “روح قوم و خویشی در گروه” ساخته شده است که او احساس در خانه در پایتخت به هنگام بازگشت به اینجا زندگی می کنند پس از یک دهه. “من بهترین دوستان فرصت برای کار و حتی جرأت خارج از منطقه راحتی من که آن را به مواد غذایی و زندگی اجتماعی می گوید:” Cauvery که به تازگی نوشته شده در مورد او چگونه سقوط کرد از یک قطار برقی بر روی مسیر راه آهن. “این 10 سالگرد آن حادثه و من احساس بازبینی آن” می افزاید: 33 سال.

دبی-بر اساس Nithya Rajkumar, مد, خرده فروشی, حرفه ای و عکاس می گوید که او دریافت ثابت حمایت و تشویق از اعضای. “پشت زنان موفق بسیاری وجود دارد عاقلانه جذاب و دلسوز زنان است. این بوده است که فضا برای من برای رسیدن به بسیاری از مردم به خصوص وقتی که من درگیر شد, در جمع آوری و پشتیبانی کالا را برای کسانی که تحت تاثیر سیل در کرالا می گوید:” Nithya. در حالی که افسردگی شده است به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی موضوع معلولیت های یادگیری و مسائل رفتاری در کودکان نیز در نظر گرفته شده است تا با اعضای آینده رو به جلو برای حمایت از هر یک از دیگر.

Gopika راج 24 ساله معلم انگلیسی از تولوز فرانسه احساس می کند که رفاقت در گروه باعث می شود آن را به یک پلت فرم امن برای به اشتراک گذاشتن افکار یک فرد در مورد هر چیزی و بدون ترس از قضاوت. “پست های نوشته شده توسط زنان در تمام سنین و اغلب چشم باز و همچنین به عنوان سرگرم کننده است. آن را فراتر از زیبا است که همه ما انجام می دهند ما فروتن بیت به باز کردن و بحث در مورد شادی های ساده از زندگی روزمره از دستور العمل های برای بالا آوردن موضوعات حساس که نگه داشته بودند تحت کاری ادامه داده اند برای میلیون ها می گوید:” Gopika بیش از ایمیل مراجعه کننده به پست های خود را در بدن مثبت و تمایلات جنسی. “هنگامی که من نوشتم در مورد دومی این ناهمگن قبیله از جماعت زنان بودند به شدت باز فکر و فهم است. ما اعتماد unthreatening طبیعت از گروه به اندازه کافی به اجازه سست افکار ما به ذهن و خبرخوانها از دیگران بیش از حد!” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im