Hemis ترویج پایدار لوکس

Hemis یک شهر ناشناخته در Leh منطقه جامو و کشمیر در سمت چپ یک تاثیر ماندگار در Prashansa شاهاني. به طوری که زمانی که 28 ساله آغاز شده فروشگاه خود را در تپه Banjara او نام آن را پس از او شخصی خود شانگری-لا. “این شگفت انگیز ترین جای من تا کنون بوده است. این جشنواره هنر و تمام فرهنگ و رنگ یکی می تواند امید را ببینید. بنابراین نام فروشگاه ما طول می کشد با الهام از یکی از زیبا ترین مکان بر روی زمین است.” او نشان می دهد.

آغاز شده همراه با Varun گوپتا و Karthik Aysola فروشگاه برای اولین بار در هند به ساخت مدل و شیوه زندگی, محصولات از قانونی شاهدانه صنعتی. سه نفر کار کرده اند در ساخت پارچه از کنف صنعتی برای یک زن و شوهر از سال و در حال حاضر تصمیم گرفته اند برای ورود به فضای خرده فروشی از طریق Hemis. 1200 فوت مربع فروشگاه دارای طیف وسیعی از محصولات از لباس های شیک برای هر دو جنس برای کفش و juttis از پارچه کنف گیاهی وگان و چرم به لوازم سلامتی و تغذیه, محصولات لوازم التحریر و یک دکور حداقلی محدوده.

با تقریبا پنج سال تحقیق کارآفرینان بودند به خوبی با خلق و خو و سحر و جادو از کنف صنعتی. Arsalan قرقره کردن مزایای آن: “این هشت برابر قوی تر از پنبه می شود نرمتر با استفاده, با استفاده از آب کمتر و ساخته شده است بدون هیچ گونه حشره یا آفت کش ها. آن تنفس ضد باکتری و ایده آل برای یک کشور گرمسیری مانند ماست..” Prashansa توضیح می دهد که کنف می آمیزد و با مواد مختلف به عنوان بامبو ابریشم و پنبه آلی. “شاهدانه است که به طور طبیعی خوب برای پوست خود را آبرسانی می کند.”

چیزی سبز

تطبیق پذیری در سراسر

آرایه ای از محصولات به نمایش در فروشگاه است که شهادت به حقایق Arsalan سهام. از لباس در رنگ جامد است که در حال sleekly متناسب با بدن و لوسیون ضد شوره سر جدا از شیوه زندگی, محصولات مانند لپ تاپ آستین شال و کیف نشان می دهد تطبیق پذیری پارچه. نوت بوک ساخته شده از صد در صد کنف و کاغذ را برای هدیه ایده آل در حالی که سلامتی محدوده با کنف قلب هستند ایده آل منبع گیاهی پروتئین است. طیف وسیعی از شروع ₹100.

Prashansa می افزاید: “وقتی که می آید به استفاده از آن به عنوان یک پارچه ما حاوی آن به نتایج منحصر به فرد. ما ikat پارچه و ساخته دست kalamkari گزینه های به عنوان به خوبی.”

چالش های راه عزیمت افتتاح فروشگاه های بسیاری شده اند. Arsalan لبخند و به یاد می آورد, “بسیاری از آزمون و خطا رفت. همچنین zeroing در حق مردم زمان برد.” یکی دیگر از چالش های بالا قیمت گذاری (پیراهن خود را به صورت مردان در شروع ₹2500) که آنها به تدریج امید را پایین آورد.

آنها با همکاری سپتامبر کفش برای ایجاد یک خط منحصر به فرد کفش نمایشگاه کنف گیاهی وگان و پارچه و اجتماعی سرمایه گذاری مانند صفا, برای ایجاد, لوازم جانبی. آینده خود برنامه شامل گسترش دامنه خود را از محصولات سلامتی, یک, لباس, محدوده برای کودکان و طیف وسیعی از ساری.

است حیدرآباد آماده برای پوشیدن کنف در آستین? “بیش از آماده” آنها لبخند و اضافه کردن “وجود دارد مقدار زیادی از کنجکاوی. و پاسخ های اولیه بوده است هیجان انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر