استرالیا را اعزام هلیکوپتر و راه اندازی پست های بازرسی پلیس و دست از جریمه های سنگین برای بازداشتن مردم از شکستن عید پاک ممنوعیت سفر مقامات هشدار داد روز جمعه در سخت ترین سرکوب در برابر coronavirus حتی به گسترش آن را کند می کند.

بیش از نیمی از مردم استرالیا شناسایی خود را به عنوان مسیحیان با بسیاری از در سال های گذشته حضور در کلیسا و یا در جریان سفر به دیدار خانواده و دوستان در طول عید پاک تعطیلات عمومی است که اجرا و تا روز دوشنبه.

اما با مکان عبادت بسته ممنوعیت تجمعات عمومی بزرگتر از دو و غیر ضروری سفر محدود به مبارزه با گسترش ویروس استرالیایی گفته شد به ماندن در خانه در این سال و یا در صورت عواقب وخیم است.

“پلیس اقدام خواهد شد,”, New South Wales, معاون کمیسر پلیس Gary Worboys به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که پلیس صادر کرده است تقریبا 50 جدید جریمه برای نقض بهداشت عمومی سفارشات قبلی 24 ساعت.

پلیس گفته اند که آنها را مسدود و جاده ها و استفاده از شماره پلاک تکنولوژی تشخیص به گرفتن آن نقض ممنوعیت. جریمه برای شکستن اجتماعی فاصله قوانین شروع در 1 ، 000$($620) اما بین کشورها متفاوت است.

آخر هفته طولانی بود و در بسیاری از “مهم ترین تعطیلات آخر هفته ما ممکن است در کل دوره از ویروس” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در روز پنج شنبه.

استرالیا تا به حال 6,152 عفونت از جمعه تا 100 از روز گذشته دولت آمار و ارقام نشان داد با 53 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

مسیحیان و جامعه یهودی است که جشن عید فصح در این هفته بودند خواست به ماندن در خانه و عضویت در livestreamed مذهبی خدمات.

“ما شده است از طریق آفت قبل از” آنتونی فیشر کاتولیک اسقف اعظم سیدنی گفت: در قبل از عید پاک پیام. “برخی ویرانگر بوده است. اما در نهایت آنها عبور کند.”

استرالیا مانند همسایه نیوزیلند کمتر عفونت نسبت به بسیاری از کشورها و با سرعت از عفونت در هر دو کشور به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و در هفته گذشته.

روز جمعه نیوزیلند شروع به حرکت شهروندان به اجباری قرنطینه در بازگشت خود را از خارج از کشور آن را به عنوان اقدامات تلاش برای مبارزه با ویروس در نیمه راه از طریق چهار هفته در سراسر کشور مستند.

آن عفونت های جدید افزایش 23 به ایستادن در 1,015 با یک دوم ویروس مرگ ثبت شده است.

در استرالیا کشور جزیره تاسمانی پلیس را با استفاده از هلیکوپتر به نقطه غیر ضروری سفر برتر پیتر Gutwein گفت: به عنوان بخشی از یک دولت گسترده حمله رعد اسا.

“امروز, دستکش, آمد,” Gutwein اضافه شده است. “ما در حال رفتن به پلیس این. این دوره از آموزش و پرورش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im