دهلی نو:
هر ثبت نام پزشک می تواند درمان Covid-19 بيمار از راه دور و یا با استفاده از پزشکی از راه دور, ابزار, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه. طولانی-انتظار دستورالعمل در پزشکی از راه دور در نهایت دیدم نور از روز, در پی بی سابقه بهداشت بحران پیش روی کشور است.

دستورالعمل پیشنهادی 10 سال پیش بودند در نهایت تحریم توسط این مرکز برای مقابله با Covid-19 شیوع.

با توجه به فاصله یک فاکتور بسیار مهم در ارائه خدمات بهداشت و درمان در طول بحران جاری پزشکان در حال حاضر مجاز به استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات برای تبادل اطلاعات معتبر برای تشخیص و درمان بیماریها.

جهان پزشکی از راه دور پدید آمده است به عنوان خط مقدم سلاح در برابر Covid-19 بیماری همه گیر. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا و خدمات بهداشت ملی انگلستان توصیه می شود استفاده از آن برای شناسایی بیماران در معرض خطر و برای درمان بیماری های دیگر در طول شیوع بیماری است.

“موقعیت های اضطراری نیز می تواند یک فرصت است. پزشکی از راه دور دستورالعمل خواهد بود ارزشمند در مشاوره و triaging بیماران در این بار تلاش. وجود دارد چند مسائل حقوقی مرتبط با پزشکی از راه دور از جمله پزشکی گواهینامه که پاک شد. ما همچنین از خواسته های دیجیتال در صنعت سلامت به انتشار دستورالعمل. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس روند رو تسریع کرد که در غیر این صورت گرفته دیگر” گفت: Alok Kumar, مشاور (سلامت) در NITI Aayog.

با توجه به دولت اتاق فکر به غیر از فراهم کردن دسترسی سریع به پزشکی, پزشکان, پزشکی از راه دور اجازه می دهد بیشتر مردم به ارائه مراقبت فیزیکی مربوطه در موسسات بهداشتی. “پزشکی از راه دور عمل می تواند به جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی کاهش خطرات برای هر دو کارکنان بهداشتی درمانی و بیماران مبتلا به” دستورالعمل گفت:, و اضافه کرد که غیر ضروری قرار گرفتن در معرض از افراد درگیر در تحویل بهداشت و درمان می تواند اجتناب شود با استفاده از پزشکی از راه دور به بیماران می تواند نمایش از راه دور.

بنابراین, نظام سلامت که در حال سرمایه گذاری در پزشکی از راه دور به خوبی می چرخاند و برای اطمینان از بیماران با Covid-19 دریافت مراقبت از آنها نیاز به دستورالعمل گفت.

دولت گفت: حوادث و بیماری های همه گیر مطرح و چالش های منحصر به فرد برای سلامت کارگران است. “اگر پزشکی از راه دور را حل نمی کند همه آنها را, آن را به خوبی مناسب برای حالات که در آن پزشکان می تواند ارزیابی و مدیریت بیماران. یک سفر پزشکی از راه دور انجام می شود بدون افشای کارکنان به ویروس ها/عفونت در زمان از جمله شیوع” به آن اضافه شده است.

“شفافیت در قوانین و مقررات پزشکی از راه دور در اطراف و دیجیتال بهداشت و درمان بود و نیاز به ساعت, به خصوص در نور Covid-19. دستورالعمل ها تماس بگیرید و از جزئیات به وضوح ترک اتاق کمی برای حدس و گمان” گفت: Shashank N. D. co-موسس و مدیر عامل شرکت Practo آنلاین پلت فرم های دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de