کارشناسان بهداشت و درمان تماس برای روزولت-برنامه سبک برای کشتن ویروس, احیای اقتصاد

اول-از-آن-نوع برنامه است که استقرار تقریبا یک هزار نفر در سراسر ماساچوست ممکن است در یک مقیاس کوچک تست از آنچه کارشناسان بهداشت عمومی امیدوارم که در نهایت می تواند تمبر از coronavirus حتی قبل از واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس است.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) در روز جمعه گفت که دولت خود را با پیوستن به همکاران در سلامت بوستون مبتنی بر جهانی بهداشت, سازمان های غیر انتفاعی به نوبه خود کارکنان در تماس ردیاب ستون فقرات هر قوی بهداشت عمومی تلاش برای خرد کردن یک بیماری کشنده.

کسانی که در تماس با ردیاب خواهد مصاحبه افرادی که در پایین آمده اند با کروناویروس به تعیین که در اطراف آنها نیز ممکن است در معرض شده اند. کسانی که ممکن است در معرض خواهد شد هشدار به سازمان دیده بان برای علائم خود را به مقامات بهداشت عمومی در یک پنجره را به چه coronavirus در حال گسترش است و کسی که ممکن است در آینده در خطر است.

تبلیغات

“ماساچوست است که دولت تنها در کشور اجرای این نوع برنامه نویسی و این همکاری ردیابی ابتکار عمل را شکستن زمین جدید را به عنوان ما با هم کار کنند به سرعت گسترش COVID-19,” بیکر در بیانیه ای گفت جمعه.

کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور امید ماساچوست را نمی توان به تنهایی برای مدت طولانی. به طور فزاینده آن هشدار داده اند که برای ماه ها در مورد ویروس های بالقوه گسترش در حال حاضر می گویند یک توده در مقیاس ملی برنامه با هدف سرکوب ویروس در سطح جامعه از طریق این نوع از قوی تماس با ردیابی بسیار مهم است برای متوقف کردن گسترش آن.

این برنامه با هدف تقویت ملی بهداشت عمومی خواهد بود بی سابقه در تاریخ این کشور است. اما به عنوان اقتصاد nosedives به چه چیزی می تواند افسردگی و میلیون ها نفر از دست دادن شغل خود را در فضا از چند روز و هفته دولت حمایت و تلاش برای به دست آوردن آن مردم به کار می کند باید یک سابقه افسردگی در دوران برنامه هایی مانند آثار پیشرفت دولت و غیر نظامی حفاظت سپاه.

در مختصر تاریخ WPA و CCC شاغل تقریبا یک در ده آمریکایی به مردم چک در سال های بین فرانکلین روزولت در انتخابات و آغاز جنگ جهانی دوم است. در آن سال اول WPA اختصاص بیش از 6 درصد از ملت تولید ناخالص داخلی — معادل حدود 1.3 تریلیون دلار امروز.

که کارشناسان بهداشت عمومی گفت: امر می تواند پول خوبی به سر برد برای هر دو دریافت یک دسته در یک ویروس است که آلوده بیش از 332,000 نفر کشته و تقریبا 9,500 که از بعد از ظهر یکشنبه.

“ما نیاز به یک ارتش از تماس با ردیاب در هر جامعه در ایالات متحده برای پیدا کردن هر تماس برای هشدار دادن به آنها را به مراقبت از خود و نه آلوده به دیگران گفت:” تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر اجرا می شود بهداشت جهانی غیر انتفاعی حل برای صرفه جویی در زندگی می کند. “تماس با ردیابی یک هسته بهداشت عمومی فعالیت است. این نان و کره از سلامت عمومی است.”

تبلیغات

خطوط کلی یک برنامه است که ازدواج با هر دو کشور نظام سلامت و تلاش اقتصاد مشهود بیش از حد کارشناسان بهداشت می گویند در مکان هایی مانند چین و کره جنوبی و حتی ایسلند سازمان ملل است که در زمان گام های جدی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در هسته یک ملی برنامه خواهد بود تیم های کوچک از تماس با ردیاب, مردم, وظیفه, مصاحبه با کسانی که مبتلا به کروناویروس برای ساخت فهرستی از کسانی که در معرض شده اند. در ووهان چین دولت اعزام 1800 نفر پنج نفر تیم برای پیگیری کردن هر تماس به آنها هشدار می دهند آنها در خطر است. کره جنوبی به شدت سرمایه گذاری در ساختمان شبکه مجازی در اطراف کسانی که در معرض شده بود.

در ایسلند 50 نفر تیم شامل هر کس از اجرای قانون به مددکاران اجتماعی.

در برخی از راه, ایالات متحده نیاز به یک صفحه از کشور های به مراتب ضعیف تر سیستم های بهداشتی کشور است که نمی توانیم با تکنولوژی بالا بيمارستان و برش لبه داروها و درمان است. این کشورها به جای مجبور به سرمایه گذاری در سلامت جامعه به منظور جلوگیری از مقیاس کوچک شیوع بیماری از تبدیل شدن گسترده بلایای طبیعی است.

“در جهان توسعه یافته ما تمایل به سرمایه گذاری در بیمارستان و درمان بالینی و تحت سرمایه گذاری در بهداشت عمومی گفت:” جرمی Konyndyk یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی و رئیس سابق آژانس توسعه بین المللی ایران و کمک به فاجعه در دولت اوباما. کشورهای در حال توسعه “تمایل به underinvest در درمان های پزشکی به طور پیش فرض به دلیل آن گران است اما نیروی کار ارزان است و آنها می توانند با سرمایه گذاری در سلامت عمومی است.”

هیچ کشور دارای مخزن از اپيدميولوژيستها و کارشناسان بهداشت عمومی لازم برای افزایش ده ها یا صدها هزار نفر از مردم را در این زمینه برای جلوگیری از شیوع. اما در کشورهایی مانند چین و دولت در خدمت مردم بودند و نه کارشناسان بهداشت و درمان و یا آموزش داده و آنها را پایه سلامت توابع و یا با استفاده از تخصص آنها در حال حاضر.

وجود دارد هزاران نفر از تازه idled کارگران در حال حاضر در دولت در حقوق و دستمزد. در اواسط ماه مارس سپاه صلح به حالت تعلیق عملیات خود آورده و از 7000 داوطلب صفحه اصلی. یکی دیگر از 75,000 اعضای AmeriCorps هنوز هم در این کار در برخی از موارد پر کردن شکاف برای سازمان های خدمات اجتماعی است که در حال حاضر صدمه زدن برای داوطلبان.

تماس برای بزرگتر برنامه های ملی منعکس کننده واقعیت از یک بیماری همه گیر است که ادامه خواهد داد به گسترش تا زمانی که هر یک از 40 یا پس از واکسن نامزدها در محاکمات در سراسر جهان در دسترس در مقیاس انبوه. در این میان میلیاردها دلار در معرض خطر ابتلا به عفونت و میلیون ها نفر در معرض خطر مرگ است.

سیاستمداران آمریکایی باید تمرکز بر آنچه اپیدیولوژی و افسران آنها بستگی تماس با اوج روزی که این ویروس در اکثر گونه های سیستم بهداشت عمومی. آن قله را ممکن است به عنوان اوایل این هفته در حال حاضر سخت ضربه مکان هایی مانند شهر نیویورک, اما آنها ممکن است برای هفته ها یا ماه در مکان هایی که این ویروس هنوز شروع به گسترش به سرعت.

هنگامی که به اوج رسیده است تعداد موارد تهوع به عنوان کسانی که بهبود یافته اند دیگر مستعد ابتلا به عفونت ها و ویروس ها کمتر است قربانیان بالقوه برای آلوده.

اما تعداد موارد نخواهد کوچک به صفر و کسانی که هنوز آلوده شده است را بار دیگر در معرض خطر اگر اقتصاد شروع به باز دوباره و مردم پایبند کمتر به اجتماعی فاصله شیوه های.

در همان زمان آنچه که آمریکا در حال حاضر به عنوان دیدگاه بهداشت عمومی تهدید در نهایت دیده می شود به عنوان یک بحران اقتصادی است. پس از چند دهه از کاهش اعتماد به دولت و برخی کارشناسان می گویند یک جامعه محور تلاش — که در آن همسایگان نه دولت عوامل پیشرو تماس با ردیابی و quarantining اقدامات — خواهد پرداخت سود سهام.

برخی از تماس برای یک شبکه امنیت اجتماعی جزء مانند پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که باید قرنطینه به خصوص به عنوان یک عنصر بسیار مهم در جوامع که در آن بی اعتمادی نسبت به دولت اجرا می شود عمیق از جمله محافظه کار در مناطق روستایی و در جوامع اقلیت.

“اعتماد آویزان در تعادل و است که واقعا مهم آینده برای انشعابات یا نه مردم خواهد بود پذیرای بهداشت عمومی پیام” گفت: Prabhjot سینگ یک پزشک و سلامت سیستم های متخصص در کوه سینا سیستم بیمارستان و دانشکده پزشکی Icahn. “اگر شما شروع به اتصال اقدامات تنبیهی, جریمه, et cetera به انزوا سفارشات شما در حال رفتن به پایین و تعمیق آسیب و اعتماد در حال رفتن به تضعیف بیشتر است.”

کشورهای دیگر چندین دهه تجربه در بسیج محلی اعضای جامعه برای مبارزه با ویروس. در غرب آفریقا و کشورهایی مانند لیبریا گینه و سیرالئون در حال فعال تماس با ردیابی تیم های آنها استفاده می شود برای پیگیری کردن و پایکوبی از ویروس ابولا که شکست شش سال پیش. در آن شیوع نیجریه repurposed یک تیم به معنای مبارزه با فلج اطفال برای متوقف کردن ابولا را در لاگوس.

“وجود دارد مقدار زیادی از رویه ها برای داشتن اعضای جامعه بسیج و درگیر در جوامع خود را برای کمک به گسترش بهداشت عمومی تلاش” Konyndyk گفت.

در طول این شیوع کره جنوبی و تایوان و سنگاپور استفاده کرده اند تماس با ردیابی تکنیک های به شدت برای پیدا کردن و حاوی coronavirus.

چین دولت استبدادی شدید مستندات و اجباری انزوا خواهد نه کار در لیبرال دموکرات ایالات متحده قرار می دهد که اضافه حق بیمه در شناخت جوامع بیشتر نیاز به کمک در هفته آینده و یا ماه. در اپیدمیولوژی محافل درک انسان شناسی از یک جامعه اهمیت تا آنجا که درک زیست شناسی ویروس است که حمله به آن است.

“از بیمارستان ها یک انتقادی مدار شکن, اما ما را حل نمی کند این در بیمارستان” سینگ گفت. “این coronavirus گسترش در جامعه است و آن را برای پایان دادن به در یک جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme