سر به مگالایا در این آخر هفته

کشف جهان طولانی ترین غار سیستم. غواصی در بکر رودخانه. نسل اینده را از طریق ابر در یک بالون هوای گرم بیش از زمین با شکوه. Glamp در یک اسباب بازی مخمل خواب دار tented مستعمره در جنگل. زیرچشمی نگاه کردن به زندگی از جوامع بومی به عنوان مثال در زندگی پایدار. از 7 مارس تا آوریل 15, the maiden نسخه منحصر به فرد گردشگری جشنواره نمایش خواهد پرماجرا دیدنی و جاذبه های فرهنگی از مگالایا در یک سری از سرپرستی تجارب است.

Head to Meghalaya this weekend

این Meghalayan سن ابتکار توسط Meghalayan گردشگری و E-عامل در حال آماده سازی خود برای بازدید کنندگان به مقصد در مختلف قدم, آیا هیجان قیمتها از طریق دخمه پرپیچ و خم از غارها و یا یک شب آرام در میان تب و تاب بودن از افسار بالن با بهره گیری از برخی از غذاهای محلی و خرید.

جنگل های انبوه, نمایشی, صخره, کوه, پردهی در غبار و احساساتی و آبشارها را تشکیل می دهند مگالایا با شکوه میراث طبیعی. این Meghalayan سن با هدف ترویج و جایگاه دولت به عنوان یک گردشگری پایدار hub به صورت آگاهانه بازدید کنندگان از سراسر جهان است. “مسافران امروز می خواهم معتبر تجارب و ما می خواهیم برای جذب کسانی که حساس هستند و در مورد ما شکننده محیط زیست. منحصر به فرد توریستی محصولات مانند, بالن هوای گرم, غارنوردی و آلن … بخشی از عصر جدید تجربه طراحی شده به غرق کردن مخاطب در نادر طبیعی و میراث فرهنگی, محیط اطراف از این دولت می گوید:” Dr D ویجی کومار, IAS, کمیسر و وزیر به دولت مگالایا.

Head to Meghalaya this weekend

بالن سواری با خلبانان با تجربه از سراسر جهان را به بازدید کنندگان به آسمان در وسایل نقلیه با دمدمی نام مانند مبارک عزیزم پرنده و دلپذیر زرد. زمانی که خورشید بالا می رود بالن صعود خواهد کرد ارائه دیدگاه منحصر به فرد به تحسین ناهموار و دیدنی چشم انداز — ترکیبی از تپه های گیج کننده و دره ها و دشت های کم عمق و صخره های شگفت انگیز.

گسترده شبکه غار که مگالایا دارای هنوز هم در قلمرو ناشناخته است. حک شده به عنوان آب با آهک و ماسه سنگ غارها باید زیرزمینی شبکه با شکوه سازند و سازگار با محیط زیست-سیستم های با گونه های نادر و فسیل از میلیون ها سال پیش. با کارشناس راهنما از مگالایا ماجراجویان’ Association, مشتاق spelunkers و حتی باکره کاشفان می توانید مشغول به سه نفر از غار شبکه به عنوان بخشی از این رویداد.

از یکی از مکان های مرطوب بر روی زمین Sohra, احاطه در غبار; به روستاهای عجیب و جالب مانند Kudengrim با آن پیر زندگی-ریشه های پل; از Shnongpdeng, راز ورزش های آبی سرمایه; به یک خوشه از, بنا به گزارش برخی از بلندترین monoliths بر روی زمین در Nartiang; و کافه فرهنگ و خرید در شیللنگ این Meghalayan سن شامل گشت و گذار, گشت و گذار به نقاط مختلف دولت است.

پر جنب و جوش موسیقی صحنه خواهد بود نمایش از طریق اجرای زنده توسط برخی از منطقه شناخته شده ترین استعداد خاصی گروههای راک, رنگ, و تنگه برادران; تحسین blues band, دلبر; و “باب دیلن از هند’ — یاد خاصی گیتاریست, لو Majaw.

توصیف تجارب متنوع در ارائه در این جشنواره Samit Garg مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, E-فاکتور می گوید: “مگالایا یکی از شگفت انگیز ترین کشف نشده مقصد ارائه می دهد که تعادل کامل برای مسافران با آن جوان پر جنب و جوش مردم پرکار موسیقی صحنه و untrodden طبیعی و میراث فرهنگی سرمایه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>