رئیس دموکرات نوادا می گوید آن زمان به نظر scrapping قفقاز به نفع اولیه

رئیس نوادا حزب دموکرات روز دوشنبه با ارائه پشتیبانی برای پایان دادن به حزبی سیستم و حرکت به حالت اولیه و آخرین نشانه آن است که قفقاز محدودی آینده در حزب دموکرات اولیه مسابقات.

یک ایمیل فرستاده بیانیه روز شنبه از ویلیام کوردی دوم به نام “گفتگوی جدی” در مورد تعویض به اولیه با توجه به “محدودیت” از جلسه روند.

“دولت ما حزب تیم مشغول به کار خستگی ناپذیر قرار داده و در سال برنامه ریزی برای آماده شدن برای این انجمن و ما بسیار سپاسگزار هستیم به Nevadans که به وقت و انرژی خود را برای کمک به ما در اجرای ما شفاف ترین و در دسترس حزبی تا کنون. ما چیزهای زیادی را با هم و نمایش به ملت چه متنوع رای دهندگان در واقع به نظر می رسد” گفت: کوردی.

تبلیغات

“با تمام گفت: من معتقدم که ما نیاز به شروع به داشتن یک مکالمه جدی جلوتر از چرخه بعدی در مورد محدودیت های حزبی فرآیند و قوانین در اطراف آن است. اگر هدف ما این است به عنوان بسیاری از دموکرات نوادا به عنوان ممکن است به برابر به انتخاب ما نامزد آن زمان برای دولت ما حزب و انتخاب رهبران نگاهی به تغییر به یک اولیه روند حرکت رو به جلو,” او اضافه شده است.

سخنان خود آمده هفته پس از آیووا انجمن فرایند سوراخ شد با اشتباهات با تشکر تست برنامه استفاده شده توسط دولت که شکست خورده در بسیاری از حوزه و در نتیجه دو کمپین اعتراض به نتایج رسمی در روزهای بعد.

که هرج و مرج در نهایت منجر به استعفای دولت حزب صندلی Troy قیمت و تماس از دولت ملی و دموکرات ها را به رها انجمن سیستم و همچنین آیووا وضعیت به عنوان اولین مسابقه ابتدایی فصل است.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو دیدگاه لیبرال نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بیشتر (I-Vt.) برنده روز شنبه, نوادا, قفقاز, گرفتن بیش از 40 درصد از رای بیش از 20 نقطه حاشیه بیش از نزدیک ترین حریف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>