رئیس مینه سوتا روسای پلیس انجمن: پلیس آموزش دیده در استفاده جورج فلوید

مدیر اجرایی مینه سوتا Chiefs of Police روز یکشنبه گفت که نگه داشتن استفاده می شود در جورج فلوید در مینیاپولیس شد بر خلاف آموزش پلیس.

“من فکر می کنم وجود یک ملی روایت است که افسران پلیس در ایالت مینه سوتا در حال آموزش دیده در این روش که درک چوین استفاده می شود و است که به سادگی مورد نیست, آن است که دورتر از حقیقت است که وجود دارد” اندی Skoogman گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“ما با محکوم کردن اقدامات افسر نه تنها روش مورد استفاده توسط Derek چوین اما عدم همدلی نشان داده شده توسط دیگر ماموران در صحنه,” او اضافه شده است. “ما ستایش رئیس Medaria Arradondo از مینیاپولیس خود را برای اقدامات سریع در فسخ آن دسته از افسران … شاید وضع مردمی را درک نمی کنند اما توانایی خاتمه یک افسر است که به سرعت بی سابقه است این اتفاق نمی افتد بسیار زیاد است.”

تبلیغات

فلوید پس از درگذشت سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین kneeled با زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه.

فاکس نیوز’ کریس والاسکریستوفر (کریس) WallaceArkansas فرماندار: ‘ما را به این ویروس بسیار جدی’ اما ‘شما نمی توانید ایوان خودتان در خانه’ Birx: “من بسیار نگران زمانی که مردم بیرون بروید و نمی حفظ اجتماعی فاصله’ کریس والاس debunks مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ سابقه ای از عظیم یا تقلب جدی از پست الکترونیکی-در رای گیری بیشتر فشرده Skoogman بر اینکه آیا پس از گزارش پلیس توصیف فلوید با عنوان “مقاومت در برابر دستگیری” چوین را تا کنون رد شده و یا بازداشت و بدون تصویری از این حادثه.

“من معتقدم تلفن همراه فیلم بازی تعویض… آنها علف هرز بد سیب” Skoogman اذعان کرد. “تصویری است که قطعا کلیدی در این مورد به عنوان آن را در بسیاری از موارد دیگر در این روز و سن.”

Skoogman نیز گروه های کاری روسای پلیس مشغول اند در طول چند سال گذشته و اینکه آیا آنها می توانند ارائه موثر اصلاحات.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که من فکر می کنم ما نیاز به ادامه همکاری با یکدیگر ما را به ادامه این آموزش که ما با هم در مینه سوتا و در سراسر کشور در ضمنی و تعصب” او گفت:. “آموزش همه چیز نیست اما آن را قطعا یک شروع است.”

Skoogman نیز به نام اصلاحات به روند داوری برای اخراج افسران پلیس. “ما افسران که نقض سیاست عمومی آنها یک الگوی از انجام آن و ستاد و کلانترها سعی کنید آنها را به آتش کشیدند و دادگاه های ما بازگرداندن آن دسته از مشاغل,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>