سر از کلید های صنفی معلمان می گوید: او حمایت وارن

سر از یک کلید صنفی معلمان روز شنبه گفت او حمایت سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات تهمت نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی تر (D-جرم.) برای رئیس جمهور یک کلید تایید برای ماساچوست مجلس به عنوان او کار می کند به پنجه راه خود را به اولیه زمینه را ردیف بالا.

Randi واینگارتن که ریاست این فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) گفت: وارن “به ارمغان می آورد یک درک” از مسائل کاری خانواده ها خواهد بود و بهترین رئیس جمهور همه کاندیداهای باقی مانده در مسابقه.

“من شخصا به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که کسی که تجربه زندگی به ارمغان می آورد که درک درستی از آنچه در خانواده — خانواده — نیاز امروز را به آینده ای بهتر پررنگ دستور کار که برای رسیدن به زندگی بهتر و توانائی به کار با دیگران به نوبه خود ایده های خود را به واقعیت است. و البته سختی و پشتکار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر,” Weingarten نوشت: در یک پست وبلاگ.

“به همین دلیل امروز من اعلام شخصی من برای حمایت از ما, قهرمان, من, دوست, دوست سابق معلم و استاد — ایالت و سناتور “الیزابت وارن” او نوشت.

تبلیغات

واینگارتن ستایش وارن گذشته تصدی به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه و گفت او را قدردانی از آموزش و پرورش عمومی به کاخ سفید, اگر او رئيس جمهور انتخاب شد.

“معلم بودن یعنی بودن بی باک و انعطاف پذیر با محبت و مهربان و زحمتکش و انعطاف پذیر و اختصاصی و اختصاص داده شده به ایجاد زندگی بهتر برای همه کودکان و نوجوانان و خانواده ها است. معلم بودن به معنی داشتن ذاتی درک درستی از ارزش آموزش و پرورش عمومی و آنچه مورد نیاز است برای کمک به همه کودکان و موفق به حمایت از تمام مربیان” Weingarten نوشت. “الیزابت وارن می شود این. او infuses همه کسانی که کیفیت و تجربه به نامزدی وی برای ریاست جمهوری.”

تایید می آید به عنوان یک تقویت وارن در یک زمان بسیار مهم در مبارزات انتخاباتی خود را. ماساچوست دموکرات دیده است او را رها کردن سهام بدون زرق و برق پس از نمایش آن در سه نامزدی متحده است. او همچنین انتظار نمی رود به آمار بالای سه شنبه به کارولینای جنوبی اولیه.

او در بانکی در قوی نشان در سه شنبه زمانی که 15 متحده و کانادا اختصاص یک سوم از نمایندگان متعهد برای grabs این چرخه. وارن است به خصوص eyeing بالا پس از اتمام در اوکلاهما که در آن او از و ماساچوست دولت او نشان دهنده در سنا است.

AFT ملت دوم-بزرگترین اتحادیه معلمان اعلام کرد در اوایل این ماه که آن را تشویق محلی و ایالتی فصل به پشت وارن دیابت برنی ساندرزسناتور SandersMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات تهمت نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی تر (I-Vt.) یا معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشتر برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات.

اطلاعیه جداگانه از اتحادیه ریاست جمهوری حمایت خواهد شد که در تاریخ بعد.

“قطعنامه سیگنال به رهبران و اعضای آن پشتیبانی برای هر یک از این سه نامزد خوش آمدید در این مرحله از فرایند قبل از این اتحادیه می سازد ملی حمایت” اتحادیه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>